Kilka dni temu media obiegła informacja o tragicznej śmierci Natalii Madejczyk - utalentowanej tancerki, która doszła do finału "You Can Dance". Kobieta zmarła w wyniku obrażeń, których doznała podczas pożaru. Znajomi i bliscy nie mogli uwierzyć w jej odejście, a w mediach społecznościowych pojawiły się wpisy rozżalonych kolegów. Teraz na jaw wychodzą nowe wstrząsające szczegóły śmierci Natalii Madejczyk. Łzy same napływają do oczu!

Reklama

"You Can Dance": Przyczyny śmierci Natalii Madejczyk

Jakiś czas temu w sieci pojawiły się tragiczne informacje o stanie zdrowia Natalii Madejczyk z "You Can Dance", wówczas okazało się, że tancerka ucierpiała w pożarze, a jej życie jest zagrożone. Bliscy i przyjaciele do końca mieli nadzieję, że lekarzom uda się ją uratować, niestety 21 czerwca była uczestniczka "You Can Dance", Natalia Madejczyk zmarła. Nikt nie mógł uwierzyć, że młoda kobieta, która miała przed sobą całe życie, mnóstwo planów prywatnych i zawodowych odejdzie. W sieci pojawiło się mnóstwo kondolencji dla rodziny od przyjaciół i najbliższych tancerki. Rodzice zmarłej Natalii Madejczyk z "You Can Dance" podziękowali za wparcie i pożegnali córkę we wzruszających słowach.

"Super Express" dotarł do wstrząsających szczegółów śmierci tancerki. Okazuje się, że ubranie Natalii Madejczyk zajęło się ogniem od kuchenki, na której gotowała. Odzież momentalnie zaczęła się palić, a ogień szybko rozprzestrzenił się po ciele zmarłej.

Wyjechała na długi weekend ze znajomymi, poza województwo. Stała przy kuchence i nagle zajęła się ogniem. Wybiegła z kuchni, prawdopodobnie zajął się też pokój - powiedziała osoba z bliskiego otoczenia tancerki.

AKPA Baranowski

Zobacz także: Nie żyje ukochana uczestnika "X-Factor". Zmarła w dniu ślubu: "Nigdy nie dotarliśmy do ołtarza"

"Super Express" skontaktował się z przyjacielem Natalii Madejczyk, który potwierdził, że tancerka zajęła się ogniem podczas gotowania. Mężczyzna napisał, że do wypadku doszło, gdy była w kuchni, a pomieszczenie było ciasne i nieustawne. Przyznał, że to nie były odpowiednie warunki, jednak nikt nie przypuszczał, że zwykła czynność może doprowadzić do tragedii.

Zobacz także
Baranowski/AKPA

Zobacz także: Nie żyje 27-letnia Miss Brazylii. Zmarła niedługo po rutynowym zabiegu

Reklama

W chwili tragicznej śmierci Natalia Madejczyk z "You Can Dance" miała 36 lat i wiele planów na przyszłość. Przyjaciele wspominali, że była dla nich inspiracją i motywowała ich do działania. W mediach społecznościowych Michała Piróga pojawił się wzruszający wpis, w którym pożegnał koleżankę.

Reklama
Reklama
Reklama