Zwiastun świątecznego odcinka "Rolnik szuka żony"
Mat. prasowe

Święta, święta i po świętach. Trenerki fitness liczą kilogramy, a stacje telewizyjne chwalą się wynikami oglądalności swoich programów w święta. Czy "Rolnik szuka żony" znów był hitem? 

ZOBACZ: TYLKO U NAS! Czy Małgosia i Paweł z "Rolnik szuka żony" planują ślub? Czy Paweł już mieszka już u Gosi?! Zobaczcie, co nam powiedzieli

Wyniki oglądalności świątecznego odcinka "Rolnik szuka żony"

Jak podają wirtualnemedia.pl, specjalny odcinek  „Rolnik szuka żony” w Pierwszy Dzień Świąt śledziło 3,24 mln widzów. Choć wynik świetny to jednak nie zagwarantował pozycji lidera, która w tym roku należy do "Kevina". Film na Polsacie w Wigilię obejrzało średnio 4,40 mln widzów. Trzecie miejsce wśród najchętniej oglądalnych programów w te święta zajął „Teleexpress”, który 26 grudnia w TVP1 oglądało 3,07 mln osób.

Okazuje się jednak, że w tym roku mniej widzów zasiadło przed telewizorami w Boże Narodzenie niż rok temu. 

25 i 26 grudnia tego roku Polacy przed telewizorami spędzili średnio 5 godzin 39 minut i 37 sekund. Było to o 21 minut i 59 sekund krócej niż rok wcześniej - podają wirtualnemedia.pl.

A Wy oglądaliście w święta telewizję?

 

ZOBACZ: TYLKO U NAS! "My się zobaczyliśmy wcześniej..." Jagoda zdradziła, kiedy naprawdę poznała Karola i jak zareagowała na jego randkę z Sarą!

 

Świąteczny odcinek "Rolnika" przyciągnął przed telewizory miliony widzów.

Rolnik szuka żony świąteczny odcinek
Mat. prasowe

Na nagraniu świątecznego odcinka Mikołaj pojawił się z nową ukochaną - Martą.

Rolnik szuka żony Mikołaj i Marta na nagraniu świątecznego odcinka
Mat. prasowe

Więcej na temat Rolnik szuka żony