Zwiastun świątecznego odcinka "Rolnik szuka żony"
Mat. prasowe

Znamy wyniki oglądalności świątecznego odcinka "Rolnik szuka żony". Jest zaskoczenie!

Zwiastun świątecznego odcinka "Rolnik szuka żony"
Mat. prasowe

Święta, święta i po świętach. Trenerki fitness liczą kilogramy, a stacje telewizyjne chwalą się wynikami oglądalności swoich programów w święta. Czy "Rolnik szuka żony" znów był hitem? 

ZOBACZ: TYLKO U NAS! Czy Małgosia i Paweł z "Rolnik szuka żony" planują ślub? Czy Paweł już mieszka już u Gosi?! Zobaczcie, co nam powiedzieli

Wyniki oglądalności świątecznego odcinka "Rolnik szuka żony"

Jak podają wirtualnemedia.pl, specjalny odcinek  „Rolnik szuka żony” w Pierwszy Dzień Świąt śledziło 3,24 mln widzów. Choć wynik świetny to jednak nie zagwarantował pozycji lidera, która w tym roku należy do "Kevina". Film na Polsacie w Wigilię obejrzało średnio 4,40 mln widzów. Trzecie miejsce wśród najchętniej oglądalnych programów w te święta zajął „Teleexpress”, który 26 grudnia w TVP1 oglądało 3,07 mln osób.

Okazuje się jednak, że w tym roku mniej widzów zasiadło przed telewizorami w Boże Narodzenie niż rok temu. 

25 i 26 grudnia tego roku Polacy przed telewizorami spędzili średnio 5 godzin 39 minut i 37 sekund. Było to o 21 minut i 59 sekund krócej niż rok wcześniej - podają wirtualnemedia.pl.

A Wy oglądaliście w święta telewizję?

 

ZOBACZ: TYLKO U NAS! "My się zobaczyliśmy wcześniej..." Jagoda zdradziła, kiedy naprawdę poznała Karola i jak zareagowała na jego randkę z Sarą!

 

Świąteczny odcinek "Rolnika" przyciągnął przed telewizory miliony widzów.

Rolnik szuka żony świąteczny odcinek
Mat. prasowe

Na nagraniu świątecznego odcinka Mikołaj pojawił się z nową ukochaną - Martą.

Rolnik szuka żony Mikołaj i Marta na nagraniu świątecznego odcinka
Mat. prasowe

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Kto pierwszy powiedział "kocham"? Oliwia czy Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Zdradzili, jak wyglądała ta wyjątkowa chwila

zobacz 01:32