Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy na MTV EMA Pre-Party
ONS

Polacy nie chcą pożegnać się z Warsaw Shore. Będą kolejne odcinki?

Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy na MTV EMA Pre-Party
ONS

Kiedy MTV oficjalnie ogłosiło, że w jesiennej ramówce pojawi się u nas adaptacja amerykańskiego reality show o grupie młodych imprezowiczów, wszyscy wiedzieli już wtedy, że program wzbudzi kontrowersje. Nikt jednak nie spodziewał się, że "Warsaw Shore" odniesie tak spektakularny sukces. Pijackie popisy ekipy z Warszawy spodobały się tak bardzo, że MTV transmituje je również w kilku innych europejskich krajach. Przypomnijmy: Zagraniczne zwiastuny Warsaw Shore. "Trajbson" podbije świat?

Wczoraj odbyła się emisja ostatniego odcinka pierwszej serii programu. Wprawdzie coraz mocniej plotkuje się o drugim sezonie "Shore", ale jego bohaterowie nie ukrywali wzruszenia i smutku z powodu zakończenia imprezowej przygody. Jednocześnie 11 epizod "Warsaw Shore" znów pobił oglądalność poprzednich - oglądało go średnio aż 190 tysięcy ludzi, co jak donoszą WirtualneMedia.pl, zapewniło stacji rekordowe udziały w rynku.

Zobacz: Mamy nową skandalistkę. Ewelina z "Warsaw Shore" uprawiała seks na wizji
Zobacz: Trybson szaleje w studiu The Voice of Poland


W obliczu takiej sytuacji MTV nie zamierza rezygnować z formatu, a dla wszystkich wielbicieli mamy dobrą wiadomość. Stacja zamierza wyemitować jeszcze dwa specjalne odcinki - w pierwszym z nich zobaczymy nieemitowane dotąd fragmenty + najlepsze sceny z całego sezonu, w drugim zaś zostanie pokazane nagranie rozmowy z bohaterami w trzy tygodnie po zakończeniu show. Zobacz: Ekipa z Warszawy ostro imprezowała w Krakowie

Oglądaliście Warsaw Shore? Drugi sezon show to waszym zdaniem dobry pomysł?

Zobacz: Playboy odmówił nagich sesji dziewczynom z Warsaw Shore. Dlaczego?

 

 

Więcej na temat Warsaw Shore
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08