Ula i Grzegorz z Rolnik szuka żony

Uczestniczka pierwszej edycji "Rolnik szuka żony" trafiła na 3 miesiące do aresztu! Dlaczego?

Ula i Grzegorz z Rolnik szuka żony

Urszula Olszewska, jedna z uczestniczek pierwszej edycji programu "Rolnik szuka żony", została aresztowana, gdyż nie stawiła się na badaniach psychiatrycznych.  W areszcie spędziła prawie 4 miesiące. Ula po wyjściu na wolność wystąpiła razem z rodzicami w programie "Sprawa dla reportera" i opowiedziała o koszmarze, jaki przeżyła w areszcie.

Ula z Rolnik szuka żony o swoim pobycie w areszcie

Brudna i śmierdząca, kibel metalowy, zlew zardzewiały, waliło moczem. Taka była moja cela - mówiła w programie "Sprawa dla reportera" o warunkach, w jakich przebywała.

Dlaczego została zamknięta? Dziewczyna od dłuższego czasu była w konflikcie ze swoimi najbliższymi sąsiadami i przez wiele miesięcy uprzykrzała im życie. Jak?

Dobiegała do płota z kijem, klaskała, hałasowała, krzyczała i puszczała głośno Radio Maryja - wylicza ich pełnomocnik w programie "Sprawa dla reportera".

Za co Ula z "Rolnik szuka żony" została zamknięta w areszcie?

Za uprzykrzanie życia sąsiadom Ula została przez nich pobita. Dostała odszkodowanie za pobicie i sprawa się skończyła, jednak sąsiad zażądał badania o poczytalności Uli. Uchylała się od niego i dlatego zamknięto ją w areszcie na obserwacji. Jednak sama Ula uważa, że oficjalnego zawiadomienia z sądu o badaniu nie dostała.

Inne współwięźniarki znęcały się nad nią. Nazywały ją "celebrytką" oraz "lafiryndą" - mówiła w programie Barbara, mama Uli.

Jeden z mecenasów stwierdził, że Ula z "Rolnik szuka żony" nieumiejętnie się broniła (uczestniczka programu studiowała kiedyś prawo  - zrezygnowała z adwokata i broniła się osobiście) i źle korzystała z przepisów prawa zaskarżając wszystko i wszystkich oraz reagując zbyt emocjonalnie. Powinna na samym początku zgodzić się na te badania i byłoby po sprawie.

Teraz dziewczyna jest na wolności i chce zaskarżyć decyzję o aresztowaniu jej.

Okazuje się, że Ula nie miała szczęścia nie tylko w miłości.

Zobacz: "Rolnik szuka żony": Ania już wybrała Mariusza? Fani spekulują, kto z kim związał się w show! Mamy nowe wideo

 

Ula i Grzegorz w programie Rolnik szuka żony:

 

 

 

 

Ula za czasów programu Rolnik szuka żony:

 

Ula w programie "Sprawa dla reportera"

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Julia Wieniawa o przegranej: "Nie jestem idiotką, czytam te komentarze! Spodziewałam się tego"

zobacz 02:53