Ilona i Adrian Rolnik szuka żony
Facebook

TYLKO U NAS! Adrian i Ilona z "Rolnik szuka żony" rozstali się?! Mamy komentarz rolnika! 

Ilona i Adrian Rolnik szuka żony
Facebook

Adrian z "Rolnik szuka żony" skomentował medialne rewelacje dotyczące jego związku z Iloną! Jak zareagował na doniesienia, z których wynika, że rozstał się ze swoją partnerką i wyprowadził z ich wspólnego mieszkania? Zobaczcie, co odpisał nam jeden z najpopularniejszych i najsympatyczniejszych uczestników programu o poszukujących miłości rolnikach! 

Adrian z "Rolnik szuka żony" komentuje plotki o swoim związku

Dziś rano portal pomponik.pl poinformował, że Ilona i Adrian podjęli decyzję o rozstaniu. Według doniesień medialnych rolnik miał wyprowadzić się z mieszkania, w którym zamieszkał ze swoją partnerką zaledwie kilka miesięcy temu. Poprosiliśmy Adriana o komentarz w sprawie medialnych doniesień. Co nam odpisał? Rolnik stanowczo zdementował plotki na temat swojego związku!

Jest to stek bzdur i żadne informacje nie są prawdą- skomentował dla nas Adrian. 

Do niepokojących doniesień medialnych odniosła się również Ilona! Partnerka rolnika podczas relacji na InstaStories pokazała krótkie nagranie, na którym pokazała się z Adrianem! Na filmie rolnik czule ją całuje.

Ilonie i Adrianowi życzymy wszystkiego co najlepsze i czekamy na kolejne ich wspólne zdjęcia i nagrania! Spójrzcie tylko na czułości pary z szóstej edycji "Rolnik szuka żony".

Zobacz także: Paweł z "Rolnik szuka żony" pokazał projekt nowego domu! Tam zamieszka z Martą? Będzie większy niż dom Bardowskich?

Ilona pokazała krótkie nagranie z Adrianem.

Rolnik szuka żony: Adrian całuje Ilonę
Instagram

Rolnik zdementował plotki dotyczące swojego związku.

Ilona i Adrian Rolnik szuka żony
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43