ONS.pl

TVP rusza z kolejnym nowym hitem! Czy przebije popularnością "Sanatorium Miłości"?

ONS.pl

Zaraz po spektakularnym sukcesie „Sanatorium Miłości”, Telewizja Polska planuje kolejny hit! Teraz skupi się na relacjach rodzinnych... teściowych i ich synowych. Nowe reality-show na antenie TVP2 wystartuje już jesienią. Czy program przebije swoją popularnością „Sanatorium Miłości”? Za realizację show odpowiadają ci sami autorzy! 

Nowy program TVP - „Teściowe i synowe. I kto tu rządzi!?”

Jak udało się dowiedzieć portalowi wirtualnemedia.pl, program będzie dotyczył gotowania. „Teściowe i synowe. I kto tu rządzi!?” to polska wersja formatu „Momster”. 

Sięgamy po coś co rozgrzeje telewidzów, obalimy lub potwierdzimy obiegowe opinie o wzajemnych relacjach pomiędzy synowymi a teściowymi. Czy obie Panie pójdą na kompromis, czy strony będą potrafiły ze sobą współpracować? Która ze stron będzie bardziej dominująca a która będzie się poddawała? Nie mogę się doczekać efektu antenowego - mówi portalowi Katarzyna Adamiak-Sroczyńska, dyrektor Agencji Kreacji Oprawy i Rozrywki w Telewizji Polskiej.

Czy program poprowadzi znana i lubiana przez widzów Marta Manowska? Tego jeszcze nie wiadomo. Castingi rozpoczynają się już w najbliższą sobotę. Pierwszy odbędzie się w Warszawie, a kolejne będą miały miejsce w Rzeszowie (1 czerwca), Katowicach (8 czerwca) i Białymstoku (15 czerwca).

Produkcja programu zapewnia, że wcale nie liczy na konflikt między teściowymi a synowymi. Ale czy w kuchni dwie osoby mogą jednocześnie rządzić? Zobaczymy! ;)

Czy program poprowadzi Marta Manowska?

Marta Manowska w Sanatorium Miłości
Facebook

Castingi do programu rozpoczynają się już w sobotę

 

Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08