Stylista fryzur dostaje pogróżki za metamorfozę Olgi w Top Model
TV-Show

"Top Model": Fryzjer, który stoi za metamorfozą Olgi, dostaje groźby śmierci! "Nie żałuję"

Chyba żadna metamorfoza w "Top Model" nie wywołała tak wielkich emocji jak ta Olgi Król. Fryzjer, który ściął jej włosy, dostaje pogróżki! Jak na nie reaguje?

Za metamorfozę Olgi w "Top Model 10", o której od kilku mówi pół Polski, odpowiada znany wśród gwiazd stylista fryzur, Łukasz Urbański. Okazuje się, że ścięcie włosów o uczestniczki show sprawiło, że Urbański otrzymuje... pogróżki! W jego obronie musiała stanąć sama Olga. Co napisała?

Zobacz także: Anna Wendzikowska ostro ocenia metamorfozę Olgi z "Top Model". Przesadziła?

Kasia Sokołowska zdradziła, jak czuje się po porodzie! "To jest wyjątkowe dla mnie, wyczekane, ukochane"

Metamorfoza Olgi w "Top Model"! Jest zadowolona z krótkich włosów?

W poprzednim odcinku wszyscy uczestnicy nowej edycji "Top Model" zostali poddani metamorfozom. Największe emocje wzbudziła zmiana, jaka została zafundowana Oldze Król. Łukasz Urbański, znany i ceniony stylista fryzur, ściął jej włosy, co wywołało... burzę w sieci. Widzowie nie zostawili suchej nitki zarówno na producentach show, ale i na samym fryzjerze! Głos zabrała nawet Anna Wendzikowska. 

Olga z Top Model po metamorfozie
x-news

Co ciekawe, sama Olga na początku miała problem z zaakceptowaniem nowej, krótkiej fryzury, ale z czasem... polubiła ją i była bardzo zadowolona z tej zmiany!

Początkowo podeszłam do tego "na luzie". Powiedziałam sobie, że co ma być to będzie, odwrotu nie ma 🤷🏽‍♀️ Później morze wylanych łez. Codzienne układanie nowej fryzury przyprawiało mnie o dreszcze 🤣 Długo zajęło mi zaakceptowanie nowej siebie. Dotychczas nie zdawałam sobie sprawy, jak wiele pewności siebie dodają nam włosy 🙈😃 - napisała Olga.

To jednak nie zatrzymało hejtu, jaki wylał się na Łukasza!

Łukasz Urbański o metamorfozie w Top Model
Instagram/topmodelpolskatvn

Łukasz Urbański odpowiada hejterom za metamorfozę Olgi w "Top Model"

Łukasz Urbański, znany również z programów TTV, nie spodziewał się takiej reakcji widzów. Co więcej, fryzjer otrzymuje... pogróżki, w tym groźby śmierci. Jak na nie reaguje?

Metamorfoza Olgi kosztowała mnie wiele przykrości ☹️ Z resztą ciągle dostaje wiadomości od kogoś kto życzy mi śmierci 😞 NIE rozumiem tego i raczej nigdy nie zrozumiem, skąd w ludziach tyle nienawiści... Nigdy źle nikomu nie życzyłem, nikogo nie skrzywdziłem a już napewno nie z premedytacją‼️ A dostaje wiadomości jak bym był mordercą‼️ OK DAM SOBIE Z TYM RADĘ‼️ ALE GDYBY TRAFIŁO NA OSOBĘ SŁABSZĄ PSYCHICZNIE TO MYŚLĘ, ŻE SKOŃCZYŁOBY SIĘ TRAGICZNIE‼️ CZY NAPRAWDĘ TAK TRZEBA⁉️ - pisze na swoim Instagramie.

Olga Król z "Top Model" postanowiła stanąć w obronie Łukasza:

Moja metamorfoza wywołała wiele kontrowersji 🙈 W sumie nie dziwię się- w końcu to ogromna zmiana; samej ciężko było mi przyzwyczaić się do nowej fryzury 😬 Czytam Wasze opinie, komentarze, wiadomości, staram się na wszystko odpisać. Każdy z Was ma oczywiście prawo wyrazić własne zdanie. 😊 Ale wiecie co mnie denerwuje ? Irytujący jest sposób, w jaki niektórzy z Was tą swoją opinię wyrażają. Można przecież przedstawić nasze racje bez poniżania drugiej osoby. Nigdy nie wiemy jak osoba po drugiej stronie może zareagować- dlatego warto przemyśleć co i gdzie się pisze. Nie potrafię zrozumieć hejtu kierowanego w stronę @lukiur, którego z tego co widzę jest coraz więcej. 🤷🏽‍♀️😬 Łukasz wykonał swoją pracę najlepiej jak potrafił. Efekt jest dla mnie zadziwiający. Mimo uprzedniego niezadowolenia- teraz bardzo podoba mi się moja nowa fryzura 🤗 Trzymaj się mistrzu! ❤💪🏼 Głowa do góry i rób dalej tak świetną robotę ! 🙌🏼🥰 - napisała Olga.

Brawo!

Zobacz także: Wypadek Nicole w "Top Model"! Oburzeni fani: "Jak można tak narażać uczestników!"

Olga z Top Model zapuszcza włosy
Instagram @olgaa_krol

Olga Król z Top Model po przebudzeniu
TV-Show
Tak Olga Król z "Top Model" wygląda dziś. Pokazała fotki prosto z łóżka: "Tworzymy fryzurę "na Olgę"?"
Olga Król z "Top Model" ma swoje pięć minut! Dzięki metamorfozie którą przeszła w show jest dziś najpopularniejszą uczestniczką show. Jak wygląda teraz, kilka tygodni po nagrywaniu odcinka?

Olga Król stała się najpopularniejszą uczestniczką dziesiątej edycji "Top Model", a to wszystko za sprawą metamorfozy, jaką przeszła w ostatnim odcinku show. Fryzjer Łukasz Urbański ściął jej długie włosy, a w sieci rozpętała się afera. Jak Olga wygląda teraz, kilka tygodni po nagraniach? Uczestniczka "Top Model" pokazała serię zdjęć z... łóżka. Zobacz także:  "Top Model": Fryzjer, który stoi za metamorfozą Olgi, dostaje groźby śmierci! "Nie żałuję " Olga Król z "Top Model": "Jestem cholernie wdzięczna" Olga Król i jej ścięte włosy wzbudziły nadzwyczajne emocje u widzów "Top Model". Oberwało się nie tylko produkcji, ale i fryzjerowi, który jest odpowiedzialny za metamorfozę uczestniczki. Sama Król na początku nie była zadowolona z nowej fryzury, ostatecznie jednak zaakceptowała ją i polubiła: Początkowo podeszłam do tego "na luzie". Powiedziałam sobie, że co ma być to będzie, odwrotu nie ma 🤷🏽‍♀️ Później morze wylanych łez. Codzienne układanie nowej fryzury przyprawiało mnie o dreszcze 🤣 Długo zajęło mi zaakceptowanie nowej siebie. Dotychczas nie zdawałam sobie sprawy, jak wiele pewności siebie dodają nam włosy 🙈😃 - pisała szczerze Olga. A ponieważ program był nagrywany kilkanaście miesięcy temu, fryzura Olgi również zaczęła się zmieniać - z dnia na dzień jej włosy są coraz dłuższe.  Jej fani również zaczęli dostrzegać różnice, pojawia się coraz więcej pozytywnych komentarzy: Tak fajnie i charakternie wyglądasz w tej fryzurze, ze chyba sama sobie taka zafunduje 😍 - napisała jedna z jej fanek oojeju 🔥🙌🏻 To jak? Tworzymy fryzurę "na Olgę" ? 🤣 - odpisała Król.  Teraz Olga...

Anna Wendzikowska o Oldze z Top Model
Instagram / olgaa_krol / EOS
TV-Show
Anna Wendzikowska ostro ocenia metamorfozę Olgi z "Top Model". Przesadziła?
Olga z "Top Model" przeszła w programie szokującą metamorfozę.. Nowy look uczestniczki hitu TVN oceniła Anna Wendzikowska, a Internauci są zażenowani tym komentarzem!

Anna Wendzikowska nie mogła się powstrzymać od komentarza po ostatnim odcinku "Top Model. Nie ona jedna! Ten odcinek "Top Model" wywołał mnóstwo emocji - fanów programu zaskoczyły metamorfozy uczestników, a przede wszystkim jedna przemiana. Chodzi oczywiście o Olgę! Według fanów show dziewczyna została oszpecona. Dziewczyna musiała pożegnać się ze swoimi długimi włosami. Fryzjer gwiazd Łukasz Urbański zdecydował, ze Olga będzie miała krótką fryzurkę - modne pixie. Modelka początkowo próbowała zachować zimną krew, ale kiedy zobaczyła się w lustrze, popłynęły jej łzy:  Przecież wyglądam jak chłopak, jak wędkarz, jakbym się na ryby wybierała. - podsumowała swoją metamorfozę, zakładając czapkę bejsbolówkę na głowę.  Internauci nie mają wątpliwości, że nie była to najlepsza metamorfoza i ostro oceniają nowy look Olgi. Głos w tej sprawie zabrała Anna Wendzikowska i wywołała burzę w sieci swoim komentarzem! Anna Wendzikowska szczerze o metamorfozie Olgi z "Top Model". Dziennikarka przesadziła? Anna Wendzikowska , oglądając ostatni odcinek "Top Model" podobnie, jak pozostali widzowie była mocno zaskoczona metamorfozą Olgi. Dziennikarka najwyraźniej uznała, że fryzjer gwiazd Łukasz Urbański oszpecił modelkę i napisała pod zdjęciem z nową fryzura Olgi: O nie😭 a taka piękna dziewczyna z niej była.. cóż, włosy nie zęby, odrosną 🤷🏻‍♀️ - napisała w komentarzu na oficjalnym koncie "Top Model" Anna Wendzikowska.  Zobacz także:  "Top Model": Szokująca metamorfoza Olgi! Internauci: "Dlaczego jej to zrobiliście?" Widzowie "Top Model" są zszokowani komentarzem Anny Wendzikowskiej, która często mówi o tolerancji i...

Łukasz Urbański o metamorfozie w Top Model
Instagram/topmodelpolskatvn
TV-Show
Fryzjer, który ściął włosy Oldze z "Top Model", broni tej metamorfozy. Padają mocne argumenty
Metamorfoza Olgi z "Top Model" wywołała wczoraj prawdziwą burzę. Fryzjer, który ściął włosy modelce, musi walczyć z hejtem! Odpowiada: To mit, że długie włosy to symbol kobiecości".

W każdym sezonie "Top Model" uczestnicy muszą przejść metamorfozę, którą narzuca im produkcja. Często dochodzi do łez, kiedy dziewczyny muszą pożegnać swoje stare fryzury. W tym sezonie największe emocje wywołała Olga, która także musiała pożegnać swoje długie włosy. Po odsłonięciu lustra zalała się łzami! Wszystko wskazuje tez na to, że po programie Olga zdecydowała się znowu zmienić fryzurę. Zobacz także:  Nowa fryzura Olgi z "Top Model"! Zapuszcza włosy i komentuje: "Teraz mi się to podoba" Widzowie krytykują metamorfozę Olgi z Top Model Widzowie mocno skrytykowali efekt metamorfozy Olgi. Pojawiły się niewybredne komentarze, że modelka w krótkich włosach wygląda jak babochłop. Dostało się fryzjerowi, który był odpowiedzialny za zmianę wizerunku. Nowy wygląd uczestniczki nie spodobał się również Annie Wendzikowskiej. Na profilu instagramowym "Top Model" zostawiła ostry komentarz: O nie😭 a taka piękna dziewczyna z niej była.. cóż, włosy nie zęby, odrosną - napisała Wendzikowska. Fryzjer z "Top Model" broni metamorfozy Olgi   Za przemianę Olgi i  metamorfozy  innych uczestników "Top Model"odpowiedzialny jest Łukasz Urbański, znany fryzjer gwiazd. Do tej pory zaufały mu takie gwiazdy jak: Ania Wyszkoni, Joanna Krupa, Wiktoria Gąsiewska, Anna Mucha i Magda Cielecka.  Okazuje się, że po wyemitowaniu ostatniego odcinka "Top Model" , został mocno skrytykowany za ścięcie włosów Olgi. W rozmowie z "Plejadą" zdradził, że jest zszokowany komentarzami, jakie pojawiły się u niego na Instagramie:  Jestem zszokowany tym, co dzieje się w komentarzach. Myślę, że to dobry moment na to, żeby wrócić do ciałopozytywności, o której...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik