Już niebawem finał 11. edycji "Top Model", a to oznacza coraz bardziej zaciętą rywalizację. Już wiadomo, kto pojedzie na fashion week w RPA! W 10. odcinku nie zabrakło też wyjątkowym zdań, a gościem specjalnym była Maja Salamon oraz Żabson. Emocji i wyzwań nie brakowało!

Reklama

Już wiadomo, kto z uczestników "Top Model 11" pojedzie na fashion week!

W 10. odcinku uczestnicy "Top Model" mieli całkiem sporo zadań do wykonania. Nagranie reklamy smartfonem miało sprawdzić umiejętności pracy w grupie, a sesja zdjęciowa dla magazynu ELLE była przepustką na wyjazd na fashion week do RPA. Podczas wykonywania zadań zdarzył się mały wypadek, a noga zalała się krwią.

Krew się lała, ale nawet nic nie czułam - powiedziała pod wpływem adrenaliny Michalina.

Uczestnicy mówili wprost, że nie tylko pokazała siłę, ale też ogromna determinację, aby ukończyć zadanie. Z kolei Adriana Hyżopska z "Top Model" nie ukrywała, że presja jest coraz większa. A komu udało się wygrać wyjazd na fashion week? Tym razem bezkonkurencyjna okazała się Klaudia i to jej zdjęcie było najlepsze. Na fahion week pojadą też: Borys, Natalia, Michalina, Maciek, Ola i Adriana.

A kto musiał pożegnać się z programem "Top Model"? W 10. odcinku odpadli Weronika oraz Adrian.

x-news/ Fot. Bartosz Krupa

Zobacz także: "Top Model 11": Ostra wymiana zdań Klaudii i Martyny. Pozostali uczestnicy nie kryli zdziwienia

Zobacz także

W odcinku nie obyło się też bez wpadek! Michalina podczas zadania z kręceniem reklamy przypadkowo wskoczyła do wody podczas próby wykonywania zadania i omal nie przekreśliła szansy całej grupy na zaliczenie zadania. Ogromnym wsparciem okazała się Weronika, która uratowała całą sytuacje, a Michalina nie ukrywała, że zmieniła zdanie na temat uczestniczki i powiedziała wprost:

Polubiłam Weronikę. (...) Uratowała nas

Zdjęcie Oli z sesji fashion wywołało ogromne emocje. Dawid Woliński zaciekle bronił uczestniczki, ale Joanna Krupa tym razem była dość ostra!

x-news/ Fot. Bartosz Krupa

x-news/ Fot. Bartosz Krupa

x-news/ Fot. Bartosz Krupa

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama