Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Anna z Rolnik Szuka Żony
Instagram
TV-Show

Tak Ania z "Rolnik szuka żony" pociesza się po rozstaniu z Jakubem. Wygląda na szczęśliwą?

Anna z "Rolnik szuka żony" pokazała, jak radzi sobie po rozstaniu z Jakubem

Od głośnego rozstania Anny i Jakuba z "Rolnik szuka żony 6" minęło już kilka tygodni. Po mężczyźnie słuch zaginął. Z kolei Ania zrobiła się wyjątkowo aktywna w social mediach. Ostatnio pokazała swoją nową pasję. Czy w ten sposób pociesza się po rozstaniu z Jakubem?

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Jak Anna z "Rolnik szuka żony" radzi sobie po rozstaniu z Jakubem?

Choć wydawało się, że tworzą zgrany i udany związek, ich miłość dobiegła końca. Anna kilka tygodni ogłosiła, że nie jest już z Jakubem. Powodem ich rozstania miała być inna wizja przyszłości. Jakub wycofał się z życia publicznego. Nie jest aktywny w internecie w przeciwieństwie do swojej byłej partnerki. Z kolei Ania chętni chwali się tym, jak spędza wolny czas. Zazwyczaj towarzyszy jej ukochany syn, Jan.

Ostatnio Anna pokazała też swoją nową pasję. Okazuje się, że bohaterka "Rolnik szuka żony" uczy się jeździć na waveboardzie. Jak jej idzie?

Waveboard nadal nie opanowany 😜 - żartuje Anna.

Na zdjęciach, które opublikowała na Insatgramie wygląda, jakby była naprawdę szczęśliwa. Czyżby już zapomniała o Jakubie?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Waveboard nadal nie opanowany 😜

Post udostępniony przez Anna Stelmaszczyk (@asjszjn)

Żałujecie, że się rozstali?

Marta Manowska, Jakub i Ania na nagraniu świątecznego odcinka Rolnik szuka żony
AKPA

 

Marta Manowska o Waldemarze z "Rolnik szuka żony 6"
Newsy
Waldemar z "Rolnik szuka żony" znalazł miłość? Marta Manowska zdradziła, co u niego słychać
Waldemar z "Rolnik szuka żony" znalazł miłość? Marta Manowska zdradziła, co u niego słychać

Waldemar z  "Rolnik szuka żony"  był jednym z uczestników, których poznaliśmy na początku szóstej edycji. Rolnik z Mazowsza zgłosił się do programu aby poznać wymarzoną kobietę, z którą mógłby planować przyszłość i założyć rodzinę. Niestety okazało się, że kandydatki, które odpowiedziały na jego list nie spełniały jego oczekiwań. Rolnik miał bowiem nadzieję, że zainteresują się nim młodsze kobiety, czego niestety nigdzie nie określił. Marta Manowska w rozmowie z Party.pl, przyznała że wciąż utrzymuje kontakt z Waldemarem i trzyma kciuki, za to aby ułożył sobie życie. Dodała również, żeby ważne jest aby nie bać się mówić o swoich oczekiwaniach: Trzeba mowić szczerze i prosto, a my się tego czasami boimy.  Czy Waldemar znalazł miłość po rezygnacji u działu w "Rolnik szuka żony"? Marta Manowska ma również apel do uczestników kolejnych edycji. Na co powinni zwrócić uwagę, żeby nie powtórzyć błędu Waldemara?  Zobacz także:  Waldemar z "Rolnik szuka żony" zdradził, czemu zrezygnował z programu!  

Ania Rolnik szuka żony
AKPA
Newsy
Ania z "Rolnik szuka żony" wyjechała z kraju! Jak układają się jej relacje z Jakubem? 
Ania z "Rolnik szuka żony" układa sobie życie po rozstaniu z Jakubem. Czy znalazła nową miłość? Jakie są jej aktualne relacje z byłym partnerem?

Ania z "Rolnik szuka żony" układa sobie życie po rozstaniu z Jakubem. Uczestniczka nie ma pretensji do rolnika i zdradza, że decyzja o rozstaniu była wspólna i przemyślana. Relacja jakiej doświadczyła pomogła jej ponownie uwierzyć w miłość i przekonać się jeszcze może być szczęśliwa. Aktualnie postanowiła wyjechać z kraju wraz ze swoimi przyjaciółmi. Radosne nastawienie byłej partnerki Jakuba nie wszystkim jednak się podoba. Jakie relacje aktualnie panują pomiędzy byłymi partnerami?  Zobacz także:  Po rozstaniu z Jakubem i fali krytyki, Ania z "Rolnik szuka żony" zamieściła wymowną odpowiedź... Ania z "Rolnik szuka żony" o relacjach z Jakubem po rozstaniu  Ania z "Rolnik szuka żony" w rozmowie z Party.pl . przyznała, że udział w programie był dla niej czymś więcej niż tylko uczuciem, które ostatecznie nie przetrwało próby czasu. Zdradziła, że najważniejszą wartością, którą wyniosła jest to, że znowu uwierzyła w to, że może być szczęśliwa. Do udziału w programie namówił ją 12-letni syn, który chciał, żeby mama w końcu była szczęśliwa. I udało się!  Nie żałuję niczego, zawsze warto jest próbować. (...) Dzięki temu, że zgłosiłam się do programu znowu zaczęłam wierzyć w miłość, otworzyłam się na nowe znajomości ale przede wszystkim bliżej poznałam samą siebie.  Ania odniosła się również do wciąż pojawiającej się krytyki na temat rozstania z Jakubem. Wielu internautów zarzuciło jej, że zabawiła się jedynie uczuciami rolnika. Ania nie ma pretensji o zainteresowanie jej rozstaniem. Ma świadomość, że uczucie rodziło się na oczach widzów, którzy teraz chcą wyrazić swoją opinię. Dodała, że pomimo rozstania zarówno ona jak i Jakub wciąż życzą sobie wszystkiego, co...

Ania z "Rolnik szuka żony"
Instagram
TV-Show
Ania z "Rolnik szuka żony" pokazała, jak radzi sobie po rozstaniu z Kubą. Jest już lepiej?
Ania z "Rolnik szuka żony" pokazała na Instagramie nowe zdjęcia z synem. To on pociesza ją po rozstaniu z Kubą?

Fani programu "Rolnik szuka żony" wciąż nie mogą pogodzić się z wiadomością o rozstaniu ich ulubionej pary. Przypomnijmy, że kilka dni temu Anna i Jakub z 6. edycji show TVP1 ogłosili, że nie są już razem. Teraz każde z nich próbuje uporać się z tą sytuacją. Anna pokazała, jak spędza czas bez Jakuba. Jest ktoś, kto ją skutecznie pociesza... Jak Anna z "Rolnik szuka żony" radzi sobie po rozstaniu z Jakubem? Dla żadnego z nich nie była to łatwa decyzja. W programie połączyło ich bowiem prawdziwe uczucie. Jakub niemal od razu zakochał się w Ani. Ona z kolei potrzebowała czasu, aby otworzyć się na nową relację. Gdy tak się stało, wydawało się, że tym dwojgu już nic nie grozi. Tym bardziej, że nastoletni syn Ani zaakceptował jej nowego wybranka. Skąd więc ich decyzja o rozstaniu? Anna w swoim oświadczeniu zaznaczyła, że oboje mieli inne spojrzenie na rodzinę. Niektórzy internauci twierdzą, że Jakub chciał mieć jeszcze dzieci , a Ania być może nie myślała już o macierzyństwie. Żadne z nich nie odniosło się jednak do tych rewelacji.  Jedno jest pewne: teraz zarówno Kuba, jak i Ania muszą odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Nie jest to łatwe, jednak kobieta może liczyć na wsparcie swojego synka. Ostatnio Anna pokazała, jak spędza czas z Jasiem. Na zdjęciach oboje wyglądają na bardzo radosnych.  Też nie możecie doczekać się wiosny? Bo my z Jaśkiem bardzo☀️ zdążyliśmy przed deszczem 😁 - napisała na Instagramie Ania. Czyżby uporała się już ze smutkiem po rozstaniu z Kubą?         Wyświetl ten post na Instagramie.                   Też nie możecie doczekać się wiosny? Bo my z...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner