Sylwester Wilk Ninja
Instagram/wilktrenuje

Nie wziął udziału w finale, ale wygrał "Ninja Warrior Polska". Poruszająca historia Sylwestra Wilka

Sylwester Wilk Ninja
Instagram/wilktrenuje

Sylwester Wilk "wygrał" pierwszą edycję "Ninja Warrior Polska"! Uczestnik nie wziął udziału w finale, jednak medal zdecydowanie mu się należy. Jeszcze przed emisją show trener personalny uległ poważnemu wypadkowi w wyniku, którego stracił nogę przed kolanem. W dzień finału programu pokazał jak stawia pierwsze kroki z protezą! Wideo podpisał" "To ja wygrałem ten finał". Tylko spójrzcie. 

Sylwester Wilk z Ninja Warrior stawia pierwsze kroki 

Sylwestra Wilka poznaliśmy w pierwszych odcinkach programu "Ninja Warrior Polska", gdzie uczestnik zmierzył się z podstawowym torem przeszkód. Trener personalny poradził sobie znakomicie z utrudnieniami. Nie wpadł do wody i zakwalifikował się do finału, który mieliśmy przyjemność oglądać we wtorek, 15 września na antenie Polsatu.

Niestety, czekając na zdjęcia do finału programu Sylwester Wilk uległ poważnemu wypadkowi. Trener wracał z pracy do domu na motocyklu. W pewnym momencie jedno z aut jadące przed nim nagle zmieniło pas ruchu. Sylwester nie miał gdzie uciekać i zderzył się z samochodem. Przechodzący obok ludzie pomogli motocykliście, od razu wezwali pomoc. W szpitalu lekarzom nie udało się uratować nogi. Wypadek nie załamał jednak Sylwestra. Trener postanowił tak szybko jak to możliwe znów chodzić. 

Zdradzę Wam tajemnicę... To ja wygrałem ten finał 🔥🔥🔥 2 miesiące i 2 dni po amputacji - napisał Sylwester na Instagramie publikując wideo jak przy pomocy protezy stawia pierwsze kroki. 

Zobacz także: Ten przystojniak wygrał "Ninja Warrior"! Kim jest Kuba Zawistowski?

Sylwester Wilk jest prawdziwym wojownikiem! Miesiąc temu na swoim Instagramie pokazał jak pokonuje ciężkie przeszkody w Runmageddonie. Sylwester nie miał protezy na nodze, a jednak nie bał się wspinać wysoko na opony! Zobaczcie, jak uczestnik show Polsatu radzi sobie z przeciwnościami. Naszym zdaniem zdecydowanie zasłużył na medal!

 

Sylwester Wilk trenuje pomimo przeciwności.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

No dobra... Przyznaję się 🙈 Nie mogłem się powstrzymać i na warszawskim @runmageddon 'nie w ten weekend musiałem pomacać trochę przeszkody 😂 tu macie małą zajawkę tego, co za jakiś czas pojawi się na moim fanpagu na Facebooku - Wilk Trenuje 💪 Dziękuję całej ekipie RMG za wsparcie, za cały ten event, za umożliwienie zorganizowania zbiórki oraz za możliwość podotykania tych cudnych konstrukcji 😁 @blondegirlocr @bajlando_music @fit_zolza @polski_chuck_norris_trenuje i inni, jesteście super! Dziękuję Wam wszystkim za to, że byliście tam ze mną, za wszystkie słowa wsparcia, za każdą złotówkę wrzuconą do puszki, zarówno tej metalowej jak i wirtualnej (www.razemdlawilka.pl) 👊 To cudowne uczucie móc być z Wami i razem tworzyć coś wielkiego 🔥 Dziękuję także moim wspaniałym wolontariuszom za pomoc w przeprowadzeniu zbiórki ❤ byliście moimi nogami i rękami i dzięki Wam udało się zebrać kolejną część środków na protezę 💪 Ps. Jestem na górze i słyszę "mama nie wchodź bo to trudna przeszkoda" 😂 do zobaczenia na kolejnym Runamgeddonie❗ #runmageddon #ocr #ocrathlete #obstacle #trainer #personaltrainer #running #crossfit #paraolimpic #amputacja

Post udostępniony przez Sylwek Wilk (@wilktrenuje)

 

Więcej na temat Polsat
Przeładuj

Mikołaj i Sylwia wystąpią w "Tańcu z Gwiazdami"? Mają jeden warunek!

zobacz 01:36