Ślub od pierwszego wejrzenia 8 - finał - Marta kłóci się z Maciejem
Screen programu Ślub od pierwszego wejrzenia/Player.pl
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Maciej w finale nie oszczędzał Marty. "Konfabulujesz" - grzmiała [SPOILER]

Karczemna awantura, oskarżenia o napastowanie seksualne i kłótnia o papier toaletowy w tle. Ekspertki "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie kryły zażenowania finałem. Uwaga - spoilery.

Choć wielki finał 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" widzowie TVN zobaczą dopiero w przyszły wtorek, 29 listopada, to fani Player.pl już teraz wiedzą, jak potoczyły się dalsze losy programowych małżeństw. Niestety, nawet w trakcie finału Marta i Maciej nie szczędzili sobie gorzkich słów, przytyków i kąśliwych uwag. Co więcej, padły nawet okrutne oskarżenia! Co się stało pomiędzy tą dwójką i dlaczego Marta nie mogła powstrzymać łez? Uwaga - ten artykuł zawiera spoilery!

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Marta o udziale w show. "Poniosłam cenę za to, że wzięłam w nim udział"

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Marta i Maciej obrzucają się oskarżeniami podczas finału. Padły mocne słowa

We wtorek, 22 listopada, na platformie Player.pl pojawił się przedpremierowy, finałowy odcinek 8. edycji matrymonialnego hitu TVN. Które małżeństwa przetrwały po zakończeniu "Ślubu od pierwszego wejrzenia 8", a kto zdecydował się na rozwód? Dla sympatyków programu decyzja Marty i Macieja o zakończeniu relacji nie była zaskoczeniem. Małżonkowie jednogłośnie zażądali rozprawy rozwodowej, jednak przebieg ich rozmowy z ekspertami daleki był od spokojnego, pełnego wzajemnego szacunku i wyrozumiałości dialogu. Tak ostro między nimi jeszcze nie było!

W wielkim finale "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Maciej nie tylko po raz kolejny postanowił się odnieść do aparycji telewizyjnej żony, która jest daleka od jego ideału, ale też zarzucił Marcie, że zażarcie dążyła do bliskości fizycznej.

- Weszła do łóżka i chciała normalnie, po prostu... - zaczął wzburzony Maciej. -  Ja nie usłyszałem z twoich ust, że ty chcesz się przytulić. Nie. Właśnie chodzi o to, że nic nie powiedziałaś - ciągnął, oskarżając uczestniczkę o napastowanie seksualne.

Ślub od pierwszego wejrzenia 8 - finał - wściekły Maciej
Screen programu Ślub od pierwszego wejrzenia/Player.pl

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Marta liczyła na związek bez własnego zaangażowania: "Pstryk i związek"

To jeszcze nie wszystko. Maciej zarzucił Marcie, że ta paradowała nago po mieszkaniu, chcąc skusić go swoimi wdziękami. 

- Tego samego wieczora ubrałaś się dalej w tę piżamę, w której biegałaś po pokoju,  że tak powiem,  topless. Bez stanika, typowo nago - grzmiał. 

Te słowa sprawiły, że Marta nie wytrzymała.

- Ale on kłamie! On kłamie. Nie chodziłam przy nim nago, chodziłam w t-shircie, marynarce i szortach. Nie byłam przy tobie nago, tak konfabulujesz, tak zmyślasz - mówiła wzburzona.

Maciej jednak był bezwzględny dla uczestniczki i śmiejąc jej się w twarz zaproponował, że może poddać się badaniu wariografem.

Ślub od pierwszego wejrzenia 8 - finał - Marta i Maciej kłócą się
Screen programu Ślub od pierwszego wejrzenia/Player.pl

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Ekspertka o Justynie: "Idzie albo w ton wyśmiewania albo dziecka"

W dalszej części Maciej nie tylko po raz kolejny odniósł się do aparycji Marty, którą w jednym z odcinków nazwał kąśliwie "mortadelką", ale zarzucił jej niedbanie o siebie i otoczenie, w którym żyje.

- Jesteśmy razem w tej podróży, można sobie na coś tam pozwolić, ale papier toaletowy, który w dziwnych strukturach kuleczek, wałków, cały czas wychodził z łazienki do pokoju... Nie wiem, co Marta z nim robiła, ja przez tydzień nie skorzystałem z toalety ani razu - mówił, wprawiając ekspertki w nerwowy śmiech zakłopotania.

Mężczyzna wprost nazywa zachowanie Marty jako "niechlujne" podkreślając, że również w jej domu panuje chaos i permanentny bałagan.

- Przyjeżdżając do domu, do Marty, widziałem, że sytuacja się powiela. Jest to samo - mówił. - Marta, ty masz dziecko, trzymasz w lodówce 8 obiadów na 8 talerzach, ledwo ugryzione kawałki kotleta, 10 jogurtów i w każdym łyżeczka, przez 3 dni było to samo - wymieniał Maciej.

Te słowa sprawiły, że Marta nie mogła powstrzymać łez.

- Nienawidzę, jak ktoś kreuje jakiś nieprawdziwy obraz mojej osoby, robi ze mnie bałaganiarę, jakąś osobę zamkniętą w sobie, jakąś osobę, która drugą napastuje seksualnie i posługuje się kłamstwem, bo nie ma żadnych racjonalnych argumentów - starała się przekrzyczeć męża. - Mój syn podchodzi do lodówki 2 razy dziennie, bierze jogurt i oddaje. Gotuję obiad, on zje, resztę chowam do lodówki  - tłumaczyła. 

W efekcie para jednogłośnie postanowiła zakończyć swoją relację rozwodem. Spodziewaliście się, że w finale "Ślubu od pierwszego wejrzenia" będziemy świadkami aż tak ostrej awantury?!

Ślub od pierwszego wejrzenia 8 - finał - Marta płacze przez Macieja
Screen programu Ślub od pierwszego wejrzenia/Player.pl

Ślub od pierwszego wejrzenia: Maciej kłoci się z Martą
Player.pl/Screen z odcinka "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Ślub od pierwszego wejrzenia 8 - finał - Marta i Maciej
Screen programu Ślub od pierwszego wejrzenia/Player.pl

Marta ze Ślubu od pierwszego wejrzenia zachwyca wyglądem po finale
Instagram @martapodbiol1
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Marta kusi nowymi zdjęciami. Zrobiła to na złość Maćkowi? 
Marta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaskoczyła kolejną metamorfozę. Mocny makijaż, czerwone usta... Nie przypomina siebie z programu.

Marta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaskoczyła widzów nowymi zdjęciami. Pozuje uśmiechnięta, w pełnym makijażu i podkreślonymi na czerwono ustami. Czy nowy wizerunek to szpilka w kierunku byłego męża? W końcu w finale "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie miał dla niej litości. Co kryje się za jej ostatnią przemianą? Zobaczcie najnowsze zdjęcia Marty Podbioł. Poznalibyście ją?  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Marta zachwyca nowym wizerunkiem Maciej w finale "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie oszczędzał Marty . Uczestniczka była zszokowana słowami programowego męża i podniesionym głosem próbowała się bronić: "Ale on kłamie!". Maciej sprawił przykrość Marcie niejednokrotnie podkreślając, że nie jest w jego typie. W dodatku podczas finału zarzucił jej bałaganiarstwo a także niechlujny sposób bycia. Pokusił się nawet o stwierdzenie, że Marta próbowała wymusić na nim zbliżenie, próbując przytulić się do niego bez jego zgody.  Magda po udziale w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" i setkach komentarzy nie tylko na temat swojego zachowania ale także aparycji postanowiła odmienić swój wizerunek. Nie ulega wątpliwościom, że Marta przeszła spektakularną metamorfozę. Sporo schudła, zmieniła kolor włosów a także publikowała zdjęcia w profesjonalnym makijażu. Po finałowym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia", który miał już swoją przedpremierę na Player.pl, Marta postanowiła utrzeć nosy hejterom i pokazała swoje aktualne zdjęcia. Na fotografiach pozuje uśmiechnięta i niemal nie przypomina dziewczyny, którą była jeszcze kilka miesięcy temu.  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Justyna o awanturze Maćka i Marty. Zwróciła się do uczestniczki Czy nowy drapieżny wizerunek Marty jest również pstryczkiem w nos programowego męża?...

Ślub od pierwszego wejrzenia - Maciej rozwścieczył Martę
SCREEN PROGRAMU ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA/PLAYER.PL
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Maciej zdradził swoją tajemnicę. Później nazwał żonę "mortadelką" [SPOILER]
W przedpremierowym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mogliśmy zobaczyć, jak wyglądała podróż poślubna Marty i Macieja. Czegoś takiego nie było w historii show!

Relacja Marty i Macieja z najnowszej, 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" od początku wzbudza wiele kontrowersji. I choć na początku widzowie dość ostro oceniali dziewczynę, to po emisji przedpremierowego odcinka show, który w telewizji ukaże się już we wtorek, 11 października, na Macieja spadła fala krytyki. Wszystko przez zachowanie mężczyzny względem małżonki. Padły naprawdę mocne słowa! "Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Maciej wyzywa żonę od "mortadeli". Co na to Marta? Już podczas ślubu oraz wesela Marty i Macieja z 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" widzowie wyjątkowo sceptycznie oceniali szansę tej dwójki na dalszą wspólną przyszłość. Co więcej, na uczestniczkę spadł ogromny hejt za pokazywanie w telewizji twarzy dziecka oraz wyjątkowo pesymistyczne nastawienie. To jeszcze nie koniec! Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zarzucili Marcie, że jest zaniedbana , na co ta zareagowała wymownym instagramowym postem. Jak się jednak okazuje, kwestia aparycji Marty poruszyła nie tylko sympatyków miłosnego hitu TVN, ale też jej programowego męża. W najnowszym, przedpremierowym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" , jaki właśnie trafił na platformę Player.pl możemy być świadkami podróży poślubnej świeżo upieczonych małżonków. I choć początkowe, niewinne podpytywanie Macieja o modowe wybory Marty wyjątkowo rozdrażniły dziewczynę, to to, co stało się później sprawiło, że uczestniczka nie wytrzymała. Po pełnej wynurzeń rozmowie na temat rodzicielstwa, podczas której Maciej wyznał, że może starać się o dziecko jedynie metodą in-vitro, para udała się na górską wycieczkę. Mężczyzna to drwił z wolnego tempa żony, to znów naśmiewał się z jej zamiłowania do papierosów. W pewnym momencie  bez skrępowania nazwał Martę "mortadelką". –...

Marta i Maciej z 8. edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia
screen Ślub od pierwszego wejrzenia Player.pl
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Marta wbija szpilę Maciejowi? Opublikowała wymowny post w sieci
Marta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zabrała głos po finale programu, a internauci ruszyli ze wsparciem. "Szacun za spokój" piszą fani.

Marta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikowała na Instagramie zaskakujące zdjęcie z wpisem, w którym bardzo wymownie odniosła się do wydarzeń z finałowego odcinka programu. Kilka dni temu do sieci trafił premierowy, ostatni odcinek kontrowersyjnego formatu TVN dzięki czemu wiemy, już jak potoczyły się losy Marty i Macieja, którzy nie szczędzili sobie gorzkich słów.  Artykuł zawiera spoilery. "Ślub od pierwszego wejrzenia": Marta odpowiada Maciejowi Maciej i Marta są uczestnikami ósmej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Eksperci połączyli ich w parę jednak między uczestnikami programu od samego początku nie układało się najlepiej. Marta i Maciej nie potrafili ze sobą rozmawiać i nie narodziło się między nimi uczucie. Marta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" była rozczarowana zachowaniem Macieja, który w jednym z odcinków nazwał ją "mortadelką". Para w jednym z odcinków ustaliła, że nie będą kontynuować swojego związku dlatego chyba nikt nie spodziewał się tak ostrej awantury Marty i Macieja w finale "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W ostatnim odcinku programu Maciej zarzucił Marcie, że nie dba o siebie i i nie dba o czystość wokół siebie.  Jesteśmy razem w tej podróży, można sobie na coś tam pozwolić, ale papier toaletowy, który w dziwnych strukturach kuleczek, wałków, cały czas wychodził z łazienki do pokoju... Nie wiem, co Marta z nim robiła, ja przez tydzień nie skorzystałem z toalety ani razu - mówił Maciej. Teraz na słowa programowego męża Marta zareagowała wymownym postem na Instagramie! Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Co dalej ze związkiem Marty i Patryka? "Sama nie wiem, co mam powiedzieć"           Wyświetl...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik