Renata Kaczoruk. Przez nią Rozenek i Majdan odpadli z Azja Express?
Instagram
TV-Show

Kaczoruk tłumaczy się z "Azja Express": "To nie ja!" Przez nią Rozenek i Majdan odpadli z programu?!

Kaczoruk tłumaczy się z "Azja Express": "To nie ja!" Przez nią Rozenek i Majdan odpadli z programu?!
Renata Kaczoruk, Małgorzata Rozenek, Azja Express
TVN
TV-Show
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan odpadli przez Renatę Kaczoruk z "Azja Express"! Co się stało?
Nie każdy chciał im pomóc... Co się stało w odcinku?

Straszna wiadomość dla fanów Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana w "Azja Express". Para odpadła z show! Dlaczego? A raczej przez kogo... Rozenek i Majdan odpadli przez Renatę Kaczoruk i w sumie przez Pascala Brodnickiego? Dlaczego Małgorzata Rozenek odpadła z Azja Express? Co się wydarzyło w show? Renata z Pascalem mogli zabrać na pace stopem, którego złapali, Małgorzatę Rozenek i Radosława Majadana , ale Renata Kaczoruk mimo, że było miejsce, ostentacyjnie kazała kierowcy się nie zatrzymywać. Kaczoruk nawet na Małgorzatę nie patrzyła, tylko kazała jechać dalej. Podkurzona Rozenek i Majdan bili jej prześmiewczo brawo za takie niekoleżeńskie zachowanie. Renata Kaczoruk tłumaczyła się, ze czasem może zaskakiwać swoją stanowczością... Cóż to się raczej  nazywa - po trupach do celu! Widzę Renata, że charakter jak zawsze zostawiłaś w domu - krzyczał Majdan, kiedy Renata odmówiła im wejścia do samochodu. Renata Kaczoruk tłumaczyła się, ze czasem może zaskakiwać swoją stanowczością... Jeeeee ominęłyśmy Małgosię i Rozenka - krzyczy Kaczoruk. Ten program pokazuje, kto jaki jest na prawdę, bo przez długi czas nie można udawać - powiedziała Rozenek. Jaki był tego finał? Ponoć Rozenek z Majdanem tak namordowali się z dojazdem do wielkich schodów, po których musieli wejść, że nie mieli już siły się po nich ścigać z plecakami. Efekt?  Odpadli w czwartym odcinku!   Dlatego odpadli z Azja Express.   Zobacz też:   Majdan ostro o Kaczoruk i Wojewódzkim w "Azja Express": "Kto ją miał nauczyć zachowania, narzeczony?!"   Tutaj macie fragment jak Rozenek zdenerwowała się na to, ze Kaczoruk z Pascalem już pojechali i ich nie wzięli.     "Małgosiu wyłącz grzałkę" ❤ 😂 @m_rozenek i Radosław Majdan 😍 #azjaexpress #azjaexpresstvn...

Kuba Wojewódzki o Renacie Kaczoruk w Azja Express
TV-Show
Kuba Wojewódzki komentuje zachowanie Renaty Kaczoruk w Azja Express! "Jest koszmarem..."
Co jeszcze napisał?

Kuba Wojewódzki w felietonie dla "Polityki" skomentował zachowanie Renaty Kaczoruk - czyli swojej narzeczonej - w programie "Azja Express". Modelka budzi tam ogromne emocje, chociaż najczęściej - negatywne. Fani show po kolejnych odcinkach nie mają dla niej litości. A po ostatnim, kiedy przez nią odpadła Małgosia i Radek Majdanowie...   Zobacz też:  Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan odpadli przez Renatę Kaczoruk z "Azja Express"! Co się stało?   Kuba Wojewódzki o zachowaniu Renaty Kaczoruk w "Azja Express" Sama Renata Kaczoruk winę za tak zły odbiór przez widzów zrzuca na... montaż. Modelka zdaje sobie sprawę z tego, że nie da się jej polubić w show . Jej tłumaczenia jednak nikogo nie przekonują - widać, że Kaczoruk jest mało koleżeńska, a także łamie zasady ustalone przez innych uczestników - tak jak w trzecim odcinku show.  Jak na to wszystko reaguje  Kuba Wojewódzki? Jest z niej... dumny: Coraz więcej emocji generuje kolonialno-turystyczne reality show zatytułowane "Azja Express" w TVN. Jedynym jasnym bohaterem programu był Przemek Saleta i dzięki temu odpadł w drugim odcinku. Koszmarem jest Renata Kaczoruk. Tak jak ją uczyłem. - kwituje gwiazdor TVN na łamach "Polityki". Czy Kuba i Renata powinni być z siebie aż tak zadowoleni?   Zobacz także: Ślub Kuby Wojewódzkiego i Renaty Kaczoruk to był tylko chwyt marketingowy?! Żenada czy dobry pomysł?   Kuba stanął w obronie partnerki, Renaty.   Widzowie jej nie polubili.

Renata Kaczoruk o siostrze bliźniaczce
Newsy
Renata Kaczoruk przyznała się do złamania prawa! Wykorzystała do tego swoją siostrę bliźniaczkę!
Renata Kaczoruk przyznała się do złamania prawa! Wykorzystała do tego swoją siostrę bliźniaczkę!

Renata Kaczoruk po raz kolejny pochwaliła się zdjęciem z siostrą bliźniaczką, Agatą. Tym razem jednak z wczesnego dzieciństwa. I nie było by w tym nic zaskakującego gdyby nie fakt, że partnerka Kuby Wojewódzkiego w komentarzach zdradziła, jak wykorzystywała swoją siostrę, aby uniknąć problemów.   Renata Kaczoruk chwali się, że łamała prawo Bliźniacy często wykorzystują to, że są do siebie podobni - wtedy łatwiej poradzić sobie w szkole czy w domu z rodzicami, kiedy na horyzoncie pojawiają się problemy. Renata Kaczoruk i jej siostra nie były wyjątkiem. Na swoim Instagramie modelka napisała: niektórzy nauczyciele do końca nie widzieli, ze jestesmy dwie 💪🏼💪🏼😉😉 ja pisałam za Age sprawdziany z chemii a ona biegała za mnie na basen 😂 (ja miałam zbyt duże kompleksy). Na szkole jednak nie koniec. Zdarzyło się, że Kaczoruk złamała prawo, za co grozi poważna kara - podała się za kogoś kim nie jest... Wracałam na jej dowodzie tożsamości do Londynu, gdy zgubiłam swoj paszport podczas FW i ... Inne nielegalne rzeczy 😂😂 Co o tym sądzicie? :)   Zobacz także:  Bliźniaki i trojaczki: jakie jest prawdopodobieństwo ciąży   Renata Kaczoruk z siostrą w dzieciństwie. Renata Kaczoruk z siostrą w Pierwszej Miłości.

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner