Rolnik szuka żony

Pojedynek na suknie ślubne: Agnieszka czy Ania z "Rolnik szuka żony". Która miała ładniejszą sukienkę ślubną? GŁOSUJCIE

Rolnik szuka żony

Anna i Grzegorz z programu "Rolnik szuka żony" wzięli ślub! A dwa tygodnie temu ich znajomi z programu Agnieszka i Robert stanęli na ślubnym kobiercu. Wszyscy fani czekali na pierwsze dwa śluby i na to, jak będą wyglądały pary młode. Nie ma chyba nic przyjemniejszego jak patrzenie na białą sukienkę ślubną. Dlatego chcemy Was zapytać, która suknia ślubna podoba Wam się bardziej: Agnieszki, już teraz Filochowskiej, która wyszła za Roberta, czy może Anny, teraz już Bardowskiej, która została żoną Grzegorza.

Agnieszka miała śliczną koronkową sukienkę o klasycznym kroju, nie była bardzo strojna, ale urocza i skromna. Agnieszka nie miała sukienki od projektantki. Inaczej jak Ania, która postawiła również na koronkową, ale od Agnieszki Światły. Sukienka ładnie eksponowała biust Ani, dlatego niektórzy fani uważali, że nawet było to zbyt odważne jak na nią. 

Sama projektantka uważa, że jej panna młoda wyglądała oszałamiająco, bardzo kobieco i z pazurem! A Wam, która sukienka bardziej przypadła do gustu? Głosujcie w naszej sondzie!

 

Zobacz także: Internauci zafascynowani dekoltem Ani z Rolnik szuka żony. Pojawiły się pierwsze domysły na temat... ciąży i nie tylko!

 

Sukienka Agnieszki wygląda tak:

Agnieszka z Rolnik szuka żony

 

Sukienka Anny prezentowała się tak:

Anna z Rolnik szuka żony
Facebook

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01