TV-Show

"Rolnik szuka żony": Produkcja o kandydatach Kamili: "Zachowali się nie w porządku". Wyjaśnili sytuację z muchą!

W jednym z odcinków programu "Rolnik szuka żony", Kamila popłakała się przez kandydatów. Reżyserzy programu, którzy ostatnio odwiedzili nasze studio, odnieśli się do tej sytuacji. Jak ją skomentowali?

Kamila to jedna z najbardziej charyzmatycznych uczestniczek 8. edycji programu "Rolnik szuka żony". Piękna 28-latka nie narzekała na brak zainteresowania i otrzymała prawie 500 listów od potencjalnych kandydatów. Ostatecznie na jej gospodarstwie pojawili się Tomasz, Janek oraz Adam.

Panowie jednak szybko podpadli rolniczce i nawet doprowadzili ją nawet do łez! Kamila wyznała przed kamerami, że kandydaci sprawili jej przykrość i wytworzyli na niej presję. Ponadto jeden z nich postanowił zażartować i... wypuścił z rąk muchę, która trafiła rolniczkę w oko. Te wszystkie sytuacje skumulowały się w Kamili, która nie kryła, że jest zawiedziona zachowaniem swoich kandydatów.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony 8": Wiadomo, dlaczego Kamila płakała! Podczas randki z Adamem było ostro

Ostatnio gościliśmy w naszym studio reżyserów programu "Rolnik szuka żony", Konrada Smugę oraz Grzegorza Krawca. Postanowiliśmy zapytać, co oni sądzą o tej sytuacji.

- Ja uważam, że wszyscy panowie nie zachowali się do końca w porządku. To jest sytuacja, która wydarzyła się poza kamerami i tak jak mówię - najwięcej ciekawych rzeczy dzieje się poza kamerami. [...] Tu zobaczyłem, że Kamila jest nieswoja i też do końca nie byliśmy w stanie zrozumieć tej sytuacji i trudno było nam wyciągnąć od niej, co się tak naprawdę stało - powiedział nam reżyser programu Konrad Smuga.

Co jeszcze na ten temat powiedział Konrad Smuga? Więcej szczegółów dowiecie się z naszego wideo, które możecie obejrzeć powyżej!

Produkcja Rolnik szuka żony
Mat. prasowe

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner