Marta Paszkin i Paweł Bodzianny poznali się w 7. edycji programu "Rolnik szuka żony". Ich miłość kwitnie, a już niedługo tą uroczą parę zobaczymy w hitowym programie TVP, "Dance Dance Dance". Zakochani intensywnie trenują i na pewno dadzą z siebie wszystko na tanecznym parkiecie. 

Zobacz także: Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" zadali szyku ramówce TVP? Musicie zobaczyć stylizację partnerki rolnika! 

Ostatnio mieliśmy okazję porozmawiać z Martą i Pawłem, podczas prezentacji wiosennej ramówki TVP. Na razie Marta i Paweł żyją na odległość, ale teraz zdradzili nam, czy wkrótce się to zmieni. 

Ja bym w życiu nie zamienił miejsca, w którym mieszkam. Kiedyś chciałem z niego uciec i dużo podróżowałem i za każdym razem, jak wracałem w to miejsce, to bardziej je doceniałem - powiedział nam Paweł. 

Jak się okazało, to Marta już niedługo przeprowadzi się do Pawła na wieś!

Zdecydowanie ja do Pawła (przeprowadzę się - przyp. red.). Nie wyobrażam sobie, żeby Paweł się miał zmienić z farmera w jakiegoś warszawiaka - powiedziała nam Marta. 

Kiedy dokładnie ukochana rolnika się do niego wprowadzi? Co na to córeczka Marty? Tego wszystkiego dowiecie się z naszego wideo, które możecie obejrzeć powyżej! 

Marta i Paweł z"Rolnik szuka żony" na ramówceTVP, Marta w złotych spodniach
East News

Więcej na temat Rolnik szuka żony