Rolnik szuka żony Rolnicy na balu Rolnicy na balu Rolnicy na balu Monika  z Rolnik szuka żony 3 ze swoim chłopakiem Filipem
Rolnik szuka żony
1/6
Rolnik szuka żony

Monika z "Rolnik szuka żony" z nowym chłopakiem Filipem, Marek Walczak z tajemniczą dziewczyną, Adam Kraśko czy Łukasz Siebers bez Marty Manowskiej... Rolnicy z różnych edycji show spotkali się wspólnie na charytatywnym balu! Licytowali rzeczy na szczytny cel - na rehabilitację ich znajomego Michała, który miał wypadek samochodowy. Ich przyjaciel, żeby dojść do pełni sił po wypadku potrzebuje pieniędzy na leczenie, a uczestnicy popularnego show TVP postanowili pomóc mu je uzyskać!

 

Adam Kraśko pochwalił się kilkoma zdjęciami z balu, a na jednym z nich widać Marka z dziewczyną!  Czy to tajemnicza Ola, o której rolnik mówił w programie? Na zdjęciach można też zobaczyć Monikę z Rolnik szuka żony 3 i jej chłopaka Filipa, którzy wyglądają na bardzo zakochanych!

 

Zobacz także: "Ślub brali nie z miłości, tylko dlatego że Ania była w ciąży". Wojna na Facebooku Grzegorza z Rolnik szuka żony!

2/6
Rolnicy na balu
3/6
Rolnicy na balu
4/6
Rolnicy na balu
5/6
Monika  z Rolnik szuka żony 3 ze swoim chłopakiem Filipem
6/6
Rolnicy na balu