Jedną z kandydatek na żonę Marka Walczaka z "Rolnik szuka żony 3" to Beata Duda. Widać, że w programie Markowi się ona bardzo podoba. Niedawno jednak w internecie pojawiły się informacje, że jest ona tzw. "czarną wdową", bohaterką programu "Superwizjer" w telewizji TVN z 2011 roku. Kobieta była podejrzewana, że pomogła w śmierciach swoich mężów. Program Rolnik szuka żony wydał oświadczenie w tej sprawie.

Reklama

Szanowni Państwo W odpowiedzi na Państwa pytania dotyczące programu "Rolnik szuka żony" pragniemy poinformować, że nie posiadamy żadnych informacji jakoby utożsamiana z bohaterką materiału z "Superwizjera" pani Beata była karana, albo ma postawione jakieś zarzuty - czytamy na Facebooku Rolnik szuka żony.

Co wiemy o Beacie Dudzie z programy?
P { margin-bottom: 0.21cm; }

Beata po tragicznej śmierci męża pół roku po ślubie porzuciła pracę jako pośrednik sprzedaży nieruchomości i skupiła się na samotnym wychowaniu swojego synka Igora, który podobno jest autystyczny.

Dlaczego, więc internauci utożsamiają Beatę z Rolnik szuka żony z bohaterką programu Superwizjer? Wyśledzili, że jest podoba i ma tę samą wadę wymowy, a także kuzynka jednego ze zmarłych mężów uważa, że to ona. W programie "Superwizjer" ojciec oskarżył byłą synową Beatę o to, że ma coś wspólnego ze śmiercią swojego męża, Andrzeja Borońskiego. "Superwizjer" badał sprawę, bo ojciec nie wierzył, że syn popełnił samobójstwo w 2001 roku.

Zobacz także

Oboje z Beatą mieli wtedy zażyć silne leki, bo byli zastraszani i dlatego chcieli odebrać sobie życie. Jednak Beata zwymiotowała i przeżyła, a jej mąż nie. Potem wszyscy pracujący przy sprawie i świadkowie umarli. Kilka lat później bohaterka reportażu bierze ślub z biznesmenem - Jarosławem Dudą. Jarosław też odbiera sobie życie w 2008 roku, tylko 6 miesięcy po ślubie z Beatą. Ciało znalazła Beata...

Zobacz: Już wszystko jasne! Uczestnicy "Rolnik szuka żony" dokonali wyboru. Kogo zaprosili do swoich domów?

Czy mowa o tej samej osobie co w Rolnik szuka żony? Tego do końca nie wiadomo, internauci mogą się mylić, a w programie są zeznania głównie jednej ze stron.

Zobacz także: W "Rolnik szuka żony" czas próby! Kto pożegnał się z show?

Marek z Rolnik szuka żony wybrał Beatę, a ostatnio nawet przesiedział z nią do rana na długich rozmowach o życiu...

Facebook

Bohaterka programu Superwizjer, również Beata, podczas swojego drugiego ślubu.

Screen z reportażu Superwizjer "Czarna wdowa"

Beata Duda z Rolnik szuka żony czy to "czarna wdowa"? Jej wizytówka w programie to:

P { margin-bottom: 0.21cm; }

Najmocniejszą cechą pani Beaty jest niewątpliwe zdolność przetrwania ciężkich chwil, których w jej życiu niestety nie brakowało. Kobieta przez wiele lat zajmowała się handlem nieruchomościami, jednak po tragicznej śmierci męża w pół roku po ślubie porzuciła to zajęcie i skupiła się na samotnym wychowaniu swojego synka. Pani Beata ceni sobie piesze wędrówki po górach, zbieranie grzybów i wspólne pływanie z synem, który pozostaje najważniejszym mężczyzną jej życia. W programie szuka przede wszystkim partnera – kogoś, kto zaakceptuje jej syna, z kim będzie mogła dzielić wszystkie swoje smutki i radości.

Reklama

Facebook
Reklama
Reklama
Reklama