Agnieszka Kaczorowska zatańczy z Rafałem Maślakiem
ONS

Kaczorowska zatańczy z Maślakiem? Mamy komentarz Mistera Polski

Agnieszka Kaczorowska zatańczy z Rafałem Maślakiem
ONS

Taniec z Gwiazdami był największym hitem telewizyjnym wiosny. Już jesienią na antenie Polsatu pojawi się nowa edycja, a udział w niej wezmą m.in. Jan Mela oraz Marcelina Zawadzka, co potwierdziła dyrektor programowa stacji, Nina Terentiew. Do końca ważyły się losy Agnieszki Kaczorowskiej, czyli serialowej Bożenki z "Klanu". Przypomnijmy: Kaczorowska podlizuje się produkcji "TzG". Tłumaczy się z krytyki show

Jak podaje Plejada.pl Agnieszka na pewno pojawi się w show Polsatu, ale nie jako gwiazda, tylko tancerka. Według doniesień serwisu, Kaczrowska ma wystąpić w parze z Rafałem Maślakiem.

Nie zapominajmy, że Agnieszka Kaczorowska to doskonała tancerka klasy S i wbrew temu, co pisały media, wystąpi ona w "Tańcu…" ale w roli trenerki, a nie gwiazdy - mówi dyrektor programowa Polsatu.


Co ciekawe, Mister Polski w rozmowie z AfterParty.pl przyznał, że o swojej tanecznej partnerce dowiedział się z rozmowy z nami:

Pierwsze słyszę. Nie jest jeszcze nawet potwierdzone czy wystąpię - zdradza nam Maślak.


Z kolei agentka Kaczorowskiej, Anna Adamiak z Oxy Management doniesienia skwitowała krótkim "nie potwierdzam, nie zaprzeczam".

Warto zwrócić uwagę też na wzrost obu gwiazd - Agnieszka mierzy 164 cm, Maślak 180 cm. Podobnie sytuacja wyglądała w przypadku Anety Zając i Stefano Terrazzino. To sprawia, że informacja zyskuje jeszcze bardziej na wiarygodności. Czyżby Rafał Maślak kokietował? :)

Zobacz: Nowy konflikt na salonach. Maślak do Witkowskiego: Koleżanko blogerko...
 
Rafał Maślak w seksownej sesji na wakacjach:

Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48