"Project Runway" pojawił się tej wiosny po raz pierwszy w polskiej telewizji. Na realizację formatu zdecydował się TVN, który do produkcji show zatrudnił największe nazwiska ze świata mody, tylko tutaj w jednym jury znalazły się Anja Rubik, Joanna Przetakiewicz i Mariusz Przybylski. Celem programu było wyłonienie najlepszego projektanta, który ma szansę zrewolucjonizować polski i światowy świat mody. Do finałowego odcinka zaangażowano także gwiazdy TVN, które wcieliły się w rolę modelek. Przypomnijmy: Tak celebrytki zaprezentują się na wybiegu w finale Project Runway

Reklama

Dziś projektanci zakończyli pracę nad swoimi kreacjami, które zaprezentowane zostały podczas finałowego pokazu. Wielka gala zgromadziła gwiazdy ze świata mody, blogerki oraz tłum celebrytów. Każdy z trzech zaprezentowanych pokazów cieszył się uznaniem zgromadzonych widzów, choć największe brawa otrzymał Maciej Sieradzky. Głosy osób z branży były jednak podzielone i dawały większe szanse Jakubowi Bartnikowi. Największy zawód Anji Rubik sprawiła uważana od początku za faworytkę Liliana Pryma.

Jurorzy nie mieli łatwego wyboru, ale ostatecznie po burzliwej dyskusji udało się wybrać zwycięzcę. Największe uznanie jurorów, a tym samym zwycięzcą pierwszej edycji "Project Runway" został Jakub Bartnik. W nagrodę otrzymał 300 tysięcy złotych.

Gratulujemy.

Zobacz: Finałowe kreacje projektantów w "Project Runway"

Zobacz także

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama