Na ten moment czekało wielu fanów Małgorzaty Rozenek. Właśnie wystartował jej program, a my byliśmy świadkami jej zmagań w pierwszym odcinku nowego show TVN-u. Ten podzielił internautów. Koniecznie poznajcie szczegóły!

Reklama

Małgorzata Rozenek w ogniu krytyki

Bez wątpienia Małgorzata Rozenek, od samego początku pojawienia się w mediach wzbudza liczne kontrowersje. Szczególnie, że kontrowersyjna Perfekcyjna Pani domu nie spoczywa na laurach, a nieustannie stawia przed sobą liczne wyzwania. Jakiś czas temu wszyscy mówili o odejściu gwiazdy z porannego, śniadaniowego programu "Dzień dobry TVN". Ostatnio z kolei byliśmy świadkami morderczych treningów Małgorzaty Rozenek i jej nowych, sportowych pasji, które dzieliły internautów. Wszystko to było przedsmakiem do nowego programu, którego ta jest gospodarzem. Teraz wreszcie nastał moment, w którym mogliśmy zobaczyć efekty.

Małgorzata Rozenek 2
Instagram @m_rozenek

We wtorkowy wieczór, 16 kwietnia wystartował nowy program Małgorzaty Rozneke. W pierwszym odcinku rywalem Perfekcyjnej Pani domu był Łukasz Orbitowski, pisarz resocjalizujący więźniów, który wziął udział w programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". W tym odcinku ukochana Radosława Majdana musiała się zmierzyć z kąpielą w lodowatej wodzie. Sama zainteresowana zachęcała do oglądania show na swoich mediach społeczośiowych, gdzie napisała:

Już za chwilę, o 21:35 pierwszy odcinek mojego nowego programu #pokonajmniejeślipotrafisz gdzie zmierzę się z wodą, w styczniu. Moim przeciwnikiem w 1 odcinku był @lukaszorbitowski. Uwierzcie mi, nie było łatwo. Czy wygrałam? Oglądajcie w @tvn.pl

Okazuje się, że od razu po odcinku formatu Małgorzaty Rozenek-Majdan posypał się liczne komentarze fanów, którzy nie ukrywają swoich skrajnych emocji:

Myślałem, że to program o wojowniczce... a tutaj więcej dram
Oglądam i mam wrażenie że obejrzałam 3 min i już jest reklama masakra

Inni jednak z chęcią okazali swój podziw:

Zobacz także
Pani Małgosiu jest Pani Super!. Prawdziwa wojowniczka i inspiracją dla wielu kobiet.
Oglądam i jestem w szoku!!! Podziwiam Małgosiu
Pani Małgosiu pełen podziw. Fajny program, uwielbiam Pani komentarze. Też się zawsze nagadam, ale idę i robię
Mega program, Ty Jesteś Mistrzem

A Wy? Co sądzicie o nowym show w wykonaniu Małgorzaty Rozenek?

Reklama

Zobacz także: "Nie wierzyłam, że to ma prawo się udać". Przed startem programu Małgorzata Rozenek przechodziła kryzys

Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan Pawel Wodzynski/East News
Reklama
Reklama
Reklama