Taniec z Gwiazdami

W tym tygodniu finał "Tańca z Gwiazdami"! Powstanie kolejna edycja?

Taniec z Gwiazdami

Powstanie jedenasta edycja programu "Taniec z Gwiazdami"? Czy taneczne show będzie kontynuowane? Władze Polsatu podjęły już decyzję!

Już w najbliższy piątek, 22 listopada, odbędzie się wielki finał jubileuszowej odsłony tanecznego show. Jak już wiemy, o Kryształową Kulę będą walczyć: Barbara Kurdej-Szatan z Jackiem Jeschke oraz Damian Kordas i Janja Lesar. Kto wygra dziesiątą edycję "Tańca z Gwiazdami"? Tego dowiemy się już za kilka dni. Teraz fani proramu z pewnością zadają sobie pytanie, czy powstanie kolejna, jedenasta odsłona show! Jaka jest decyzja Polsatu? 

Polsat planuje 11. edycję "Tańca z Gwiazdami"

Chociaż dziesiąta edycja "Tańca z Gwiazdami" jeszcze się nie zakończyła, to stacja Polsat ponoć już podjęła decyzję w sprawie kolejnej odsłony show! I, jak informuje portal wirtualnemedia.pl, powstanie jedenasta edycja "Tańca z Gwiazdami"!

Taneczny hit Polsatu ma wrócić na antenę wiosną przyszłego roku. Według nieoficjalnych doniesień portalu nie zmieni się skład jury oraz prowadzących. Stacja już rozpoczęła poszukiwania uczestników do jedenastej edycji "TzG"! 

Cieszycie się, że powstanie kolejna odsłona "Tańca z Gwiazdami"? Oglądacie taneczne show Polsatu?Napiszcie w komentarzach, kogo chcielibyście zobaczyć w nowej edycji "TzG"! Kto wie, być może na parkiecie zaprezentuje się gwiazda serialu "Zniewolona"?

Zobacz także: "Taniec z gwiazdami" czy "Dance, Dance, Dance"?! Gdzie zatańczy gwiazda "Zniewolonej"

Powstanie kolejna edycja "Tańca z Gwiazdami". 

Taniec z Gwiazdami
EastNews
 

Show wróci na antenę Polsatu już wiosną 2020 roku.

Taniec z Gwiazdami
EastNews

 

Więcej na temat Taniec z Gwiazdami
Przeładuj

Felek z "Gogglebox" zdradza kulisy show. Dlaczego duża część programu musi być wycięta?

zobacz 00:59