Sonia Szklanowska nagrała piosenkę do czołówki trzeciej edycji "Hotel Paradise" i szybko okazało się, że utwór “Oto raj” wywołał w mediach skrajne opinie. Fani Magdy Jankowskiej, która też walczyła o nagranie utworu promującego "Hotel Paradise" 3 mocno krytykowali piosenkę i między uczestniczkami reality-show wywiązał się spór. Redaktorka Party.pl zapytała Klaudię El Dursi co sądzi o piosence Soni! Jak zdradziła prowadząca utwór zapada w pamięć:

Świetne jest to, że ten utwór bardzo zapada w pamięć. Mam nadzieję, że zostanie dobrze odebrany i będzie dobrze promował trzeci sezon. Podoba mi się - powiedziała wprost o przeboju Soni Klaudia El Dursi. 

Klaudia El Dursi zdradziła też, że Magda Jankowska otrzymała propozycję od produkcji, aby to ona nagrała piosenkę promującą nową edycję "Hotelu Paradise":

Magda ma piękny warsztat lokalny i świetnie nadawałaby się do tego. Dostała taką propozycję, ale wyszło tak, że to Sonia zaśpiewała - dodała prowadząca "Hotel Paradise".

Co się stało, że Magda zrezygnowała z propozycji? Obejrzyjcie całe wideo i zobaczcie, co sądzi Klaudia El Dursi o sporze Soni i Magdy! 

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Oto nowi uczestnicy! Kim są Kornelia Głaszcz i Dawid Susicki?

Sonia Szklanowska nagrała piosenkę do czołówki "Hotelu Paradise 3"
Instagram

 

Więcej na temat Hotel Paradise Klaudia El Dursi