Ida Nowakowska i Patricia Kazadi w programie You Can Dance Ida Nowakowska w programie You Can Dance Patricia Kazadi w programie You Can Dance Ida Nowakowska w programie You Can Dance Patricia Kazadi w programie You Can Dance
Ida Nowakowska i Patricia Kazadi w programie You Can Dance
ONS
1/9
Ida Nowakowska i Patricia Kazadi w programie You Can Dance
ONS

Za nami półfinał programu You Can Dance. W tanecznym show TVN jak zwykle nie zabrakło wielkich emocji, ale i oryginalnych stylizacji gwiazd. Naszą uwagę w szczególności zwróciły dwie panie: Patricia Kazadi i Ida Nowakowska.

 

Prowadząca YCD pokazała się w obcisłej, czarnej sukience ze sporym dekoltem, który podkreślił jej kobiece kształty. Swoją kreację zestawiła z ciężkimi butami  i czapeczką z daszkiem. Na kompletnie inny styl zdecydowała się jurorka programu. Ida Nowakowska wybrała bardzo oryginalny kombinezon z drobnej siateczki spod którego wystawały bardzo krótkie szorty i top bez ramiączek. Stylizację Idy uzupełniły buty na wysokiej koturnie. Która stylizacja przypadła Wam bardziej do gustu?

 

Zobaczcie naszą fotogalerię z półfinałowego odcinka You Can Dance, w którym gościnnie wystąpił Dawid Kwiatkowski!

 

Zobacz także: Jest bogaty i ma tysiące kandydatek na żonę... "Sława jest fajna- mówi Dawid Kwiatkowski. A co dla niej poświęcił?

2/9
Ida Nowakowska w programie You Can Dance
ONS
3/9
Patricia Kazadi w programie You Can Dance
ONS
4/9
Ida Nowakowska w programie You Can Dance
ONS
5/9
Patricia Kazadi w programie You Can Dance
ONS
6/9
Dawid Kwiatkowski w programie You Can Dance
ONS
7/9
Michał Piróg w programie You Can Dance
ONS
8/9
Maciej Florek "Gleba" w programie You Can Dance
ONS
9/9
Agustin Egurrola w programie You Can Dance
ONS