Gwiazdy na planie spotu Must Be The Music
East News
TV-Show

Kora w świetnej formie i nowej fryzurze na nagraniu czołówki Must Be The Music! A inni jurorzy?

Kora w świetnej formie i nowej fryzurze na nagraniu czołówki Must Be The Music! A inni jurorzy?
Kora o chorobie
mat. prasowe
Newsy
Rusza 9. edycja Must Be The Music. Kora opowiedziała o swoim stanie zdrowia [WIDEO]
Ja po prostu fantastycznie się czuję

Ostatnie miesiące były niezwykle trudne dla Kory . Wokalistka zmagała się z rakiem, a o walce z chorobą opowiedziała w wyjątkowym wywiadzie dla Vivy!. Zdradziła kilka dramatycznych szczegółów. Przypomnijmy: Dramatyczne kulisy choroby Kory: Trzy tygodnie po operacji, miałam jeszcze szwy, poszłam... Już w najbliższą niedzielę o godzinie 20. na antenie Polsatu ruszy dziewiąta edycja programu "Must be the music". W jury ponownie zobaczymy Adama Sztabę, Elżbietę Zapendowską, Piotra Roguckiego oraz Korę. Podczas nagrań  muzycznego show gwiazda zdradziła, jak się czuje po przebytej chorobie: Ja po porostu fantastycznie się czuję, ja jestem zdrowa! Tylko brakuje mi jeszcze ćwiczeń, wychodzenia, odpoczynku prawdziwego i jedzenia - wyznała z radością w głosie Gratulujemy i życzymy mnóstwo zdrowia. Czekamy na pierwszy odcinek nowej edycji Must Be The Music jeszcze z większą niecierpliwością. Zobacz: Kora opowiada o największej traumie swojego życia Piękna sesja Kory po chorobie:

Kora
ONS
Newsy
Jest szansa na wyleczenie Kory! Drogi lek może być refundowany
Jest szansa na wyleczenie Kory! Drogi lek może być refundowany

Jest szansa na refundację drogiego leku Kory. Artystka od dwóch lat zmaga się z chorobą nowotworową jajników i musi przyjmować preparat, za który miesięcznie płaci 24 tysiące złotych. Chodzi o specyfik o nazwie olaparib, który zapobiega nawrotom nowotworu. Gwiazdy nie stać na tak kosztowną terapię. Artystka zaapelowała nawet do swoich fanów o wsparcie finansowe, a nawet zdecydowała się na sprzedaż swojego mieszkania. Na szczęście pojawiło się światełko w tunelu. Lek, którzy przyjmuje Kora oraz inne cierpiące na raka kobiety, być może już wkrótce będzie refundowany. Drogi lek Kory będzie refundowany? Jak podał "Super Express", Ministerstwo Zdrowia rozpatruje wniosek, złożony przez producenta leku. Pierwsze formalności miały już zostać pozytywnie rozpatrzone, lecz ostateczna decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadła. Mamy ją poznać do końca bieżącego roku. Następnym krokiem jest przesłanie wniosku do Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji w celu dokonania oceny i wydania rekomendacji przez prezesa AOTMiT odnośnie do zasadności finansowania ze środków publicznych wnioskowanej technologii lekowej. Po uzyskaniu rekomendacji prowadzone będą negocjacje cenowe wnioskodawcy z Komisją Ekonomiczną. Niezwłocznie po przeprowadzeniu tych negocjacji Komisja Ekonomiczna przedstawi ministrowi zdrowia swoje stanowisko - powiedziała na łamach tabloidu Milena Kruszewska, rzecznik ministra zdrowia. Trzymamy kciuki, aby się udało! A Korze i innym chorym kobietom, życzymy zdrowia i cierpliwości!   Zobacz też: Kora sprzedaje mieszkanie, by zdobyć pieniądze na walkę z rakiem.   Kora od dwóch lat zmaga się z nowotworem. Artystka musi przyjmować bardzo drobie leki.

Łozo, Jacek Stachurski, Tymon Tymański w Must be The Music
ONS
TV-Show
Łozo, Tymański czy... Stachursky? Kto zastąpi Piotra Roguckiego w Must Be the Music? SONDA
Łozo, Tymański czy... Stachursky? Kto zastąpi Piotra Roguckiego w Must Be the Music? SONDA

Łozo, Tymon Tymański czy Jacek... Stachurski? Kto zostanie nowym jurorem "Must Be The Music"? W  finałowym odcinku ostatniej edycji show Piotr Rogucki zrezygnował z bycia jurorem w Must be The Music. Właśnie trwają rozmowy z kandydatami, którzy będą mieli szansę zasiąść w jury programu obok Kory , Elżbiety Zapendowskiej i Adama Sztaby . Party.pl dowiedziało się, z kim telewizja Polsat prowadzi rozmowy.  Pierwszym z kandydatów jest Wojtek Łozo Łozowski , bo już sprawdził się jako juror tego show i był lubianym jurorem, głosującym za młodymi artystami. Wielką niespodzianką jest wybór Tymona Tymańskiego , który jest niepokornym artystą uwielbiającym wyszukane metafory dotyczące seksu i trudno byłoby go okiełznać w programach na żywo. Jak to skomentował Kuba Wojewódzki , kolega Tymańskiego z jednaj stacji radiowej? Człowiek, który z wieloletniego odmawiania takim propozycjom uczyni swoje ideologiczne kredo. Zastanawiam się, komu bardziej współczuć, widzom czy jemu - napisał w swoim felietonie w Polityce. Ale chyba największym szokiem jest to, że powadzone są rozmowy z Jackiem Stachurskym . Powód? Do programu zgłaszają się często artyści wykonujący muzykę rozrywkową. Ale rzadko przechodzą dalej. Dlatego dobrze by było, aby mieli wsparcie jurora, który taką muzykę lubi i docenia - mówi Party.pl osoba z produkcji show. Rozmowy trwają także z Muńkiem Staszczykiem , Robertem Gawlińskim i Maciejem Maleńczukiem . A Wy kogo byście widzieli jako jurora 11. edycji Must Be the Music ? Zagłosujcie w naszej sondzie. Zobacz: Conrado Yanez wygrał 10. edycję "Must Be the Music"!   Tymon Tymański - człowiek orkiestra, jest radiowcem, scenarzystą, wokalistą, poetą. Czy zostanie jurorem? Łozo był teraz...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner