Szósty odcinek Tańca z Gwiazdami
Akpa/ONS

Z OSTATNIEJ CHWILI: Dziś nikt nie odpadł z Tańca z Gwiazdami! Rewolucja w regulaminie

Szósty odcinek Tańca z Gwiazdami
Akpa/ONS

Nowa edycja Tańca z Gwiazdami jest już na półmetku. W szóstym odcinku show na widzów czekało mnóstwo emocji, spowodowanych głównie zmianami w show. Zgodnie z głosowaniem fanów sprzed tygodnia, gwiazdy i tancerze wystąpili dziś w zupełnie innych konfiguracjach. Przypomnijmy: Fani "TzG" wybrali nowe pary. Wiemy kto z kim zatańczy za tydzień

Widzowie mogli również podziwiać Annę Głogowską i Tomka Barańskiego w bardzo energetycznym tańcu nowoczesnym, ale oczywiście głównym daniem była rywalizacja gwiazd. Dało się zauważyć, że roszady w parach w niektórych przypadkach mocno odbiły się na ich występach, choć nie zmienia to faktu, iż było na co popatrzeć. Najwięcej punktów od jurorów otrzymali Ania Wyszkoni i Rafał Maserak, inkasując cztery dziesiątki. Para zdobyła też najwięcej sms-ów od widzów, najmniej zaś Mateusz Banasiuk i Agnieszka Kaczorowska.

Ostatecznie, z uwagi na zmiany tancerzy, z programem nie pożegnała się żadna z par - w kolejnym odcinku odpadną zaś dwie, a punkty i sms-sy z obu odcinków zostaną zsumowane.

Zobacz: Taniec z Gwiazdami liderem oglądalności. Ma jednak poważną konkurencję

 

Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36