Party Stories
Szósty odcinek Tańca z Gwiazdami
Akpa/ONS
TV-Show

Z OSTATNIEJ CHWILI: Dziś nikt nie odpadł z Tańca z Gwiazdami! Rewolucja w regulaminie

Ogromne emocje w szóstym odcinku

Nowa edycja Tańca z Gwiazdami jest już na półmetku. W szóstym odcinku show na widzów czekało mnóstwo emocji, spowodowanych głównie zmianami w show. Zgodnie z głosowaniem fanów sprzed tygodnia, gwiazdy i tancerze wystąpili dziś w zupełnie innych konfiguracjach. Przypomnijmy: Fani "TzG" wybrali nowe pary. Wiemy kto z kim zatańczy za tydzień

Widzowie mogli również podziwiać Annę Głogowską i Tomka Barańskiego w bardzo energetycznym tańcu nowoczesnym, ale oczywiście głównym daniem była rywalizacja gwiazd. Dało się zauważyć, że roszady w parach w niektórych przypadkach mocno odbiły się na ich występach, choć nie zmienia to faktu, iż było na co popatrzeć. Najwięcej punktów od jurorów otrzymali Ania Wyszkoni i Rafał Maserak, inkasując cztery dziesiątki. Para zdobyła też najwięcej sms-ów od widzów, najmniej zaś Mateusz Banasiuk i Agnieszka Kaczorowska.

Ostatecznie, z uwagi na zmiany tancerzy, z programem nie pożegnała się żadna z par - w kolejnym odcinku odpadną zaś dwie, a punkty i sms-sy z obu odcinków zostaną zsumowane.

Zobacz: Taniec z Gwiazdami liderem oglądalności. Ma jednak poważną konkurencję

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Honey zachorowała przed pierwszym odcinkiem Tańca z Gwiazdami
ONS
Newsy
Skarbek przemyślała porażkę w "TzG": Płakałam z zaciśniętymi zębami. Prosiłam, żeby...
Honey nie żałuje, że odpadła

Chyba nikt nie spodziewał się, że Honorata Skarbek tak szybko odpadnie z " Tańca z Gwiazdami ". Mimo wysokich not od jurorów, gwiazda musiała pożegnać się z show już w drugim odcinku. Tuż po wynikach głosowania, na swoim Facebooku umieściła krótki status. Była zszokowana decyzją widzów. Przypomnijmy:  Honey w szoku po porażce w "TzG". Znalazła jeden pozytywny aspekt Emocje już trochę opadły, dlatego też Honorata dopiero teraz postanowiła szczerze powiedzieć o swoim udziale w tanecznym show. Artystka pogodziła się ze swoją porażką. Wie, że takie są po prostu zasady. Choć treningi mocno dały jej w kość, wspomina je bardzo dobrze i będzie za nimi tęsknić: Niestety, jak zapewne większość z Was wie, ja i mój partner Kamil Kuroczko, w zeszły piątek pożegnaliśmy się z programem Taniec z gwiazdami. Według punktacji jury zajęliśmy wysokie trzecie miejsce w tabeli, natomiast zabrakło nam sms od widzów. Ile ja już się teorii na ten temat nasłuchałam dlaczego tak, a nie inaczej. Co kolejna osoba to inna teoria spiskowa haha :) Osobiście sama nie wiem w jaki sposób działa telewizja i myślę Kochani, że nie ma sensu tak bardzo negatywnie wypowiadać się na temat tego, co się wydarzyło :) Pamiętam, że nie raz prosiłam w myślach, żeby dany trening był moim ostatnim, kiedy wracałam do domu i nie mogłam chodzić z bólu, tylko płakałam z zaciśniętymi zębami.  Teraz zaś, nie wyobrażam sobie, co ja zrobię z tym wolnym czasem, który zostanie pustką nie do wypełnienia przez najbliższy czas. - pisze na swoim blogu Honorata Żałujecie, że tak szybko odpadła? Zobacz: Honey nie boi się żadnej pracy. Zanim została gwiazdą, zarabiała jako... Drugi odcinek "Tańca z Gwiazdami":

Oglądalność show Rolnik szuka żony i Tańca z Gwiazdami
TV-Show
"Rolnik szuka żony" z rekordem oglądalności w historii! A jak wypadł "Taniec z Gwiazdami"?

"Rolnik szuka żony" czy "Taniec z Gwiazdami" - który z programów miał większą oglądalność w miniony weekend? Zdecydowanie "Rolnik", którego obejrzało aż... 4,8 mln widzów, co jest rekordem w historii istnienia show TVP 1.   W poprzednim odcinku rolnicy poznali rodziny swoich wybranków . Przed nami więc najgorętsze momenty!  Finał "Tańca z Gwiazdami" obejrzało zaś... 3,6 mln widzów! To również jeden z najwyższych wyników w historii programu. Zwłaszcza, że w piątek show miało konkurencję w postaci meczu towarzyskiego Polska-Islandia . Będziecie oglądać kolejne odcinka "Rolnik szuka żony"?   Rolnik szuka żony zdeklasował konkurencję     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Ponad 4,8 miliona widzów oglądało wczorajszy, 10, odcinek programu "Rolnik Szuka żony" To najlepszy wynik w historii obu... Posted by Rolnik szuka żony TVP on  16 listopada 2015 Zwycięstwo Eweliny Lisowskie w finale Tańca z Gwiazdami obejrzało zaś 3,6 mln widzów!    

Trzeci odcinek Tańca z Gwiazdami - próby
Facebook
Newsy
Trzeci odcinek "TzG" za nami. Z programu odpadli...
Takiej decyzji nikt się nie spodziewał

" Taniec z Gwiazdami " to hit telewizyjny tej wiosny. Od kilku miesięcy wzbudza wielkie zainteresowanie mediów, a gwiazdy w nim występujące to najgorętsze nazwiska w polskim show-biznesie. Już po pierwszym odcinku dowiedzieliśmy się, kogo widzowie darzą największą sympatią. Zobacz: Siwiec, Zając czy Moro? Która dostała najwięcej głosów od widzów w "TzG"? W dzisiejszym odcinku show zaprezentowały się wszystkie pary taneczne, które wykonały tańce latynoamerykańskie i standardowe.Jako pierwsza na parkiecie zaprezentowała się Klaudia Halejcio i Tomasz Barański , którzy zatańczyli fokstrota i zachwycili jurorów. Równie dobrze wypadł Dawid Kwiatkowski i Janja Lesar oraz Piotr Gruszka i Nina Tyrka .   Jednak najwięcej punktów zebrała Joanna Moro , która z Rafałem Maserakiem zatańczyła romantyczną rumbę.  Najsłabiej wypadli za to: Natalia Siwiec i Karolina Szostak .  Punktacja jurorów wyglądała następująco:  Aneta Zając i Stefano (walc wiedeński) - 28 pkt. Natalia Siwiec i Jan (tango) - 18 pkt. Rafał Brzozowski i Izabela (jive) - 31 pkt. Karolina Szostak i Andrej (samba) - 19 pkt. Dawid Kwiatkowski i Janja (quickstep) - 35 pkt. Piotr Gruszka i Nina (walc angielski) - 33 pkt. Joanna Moro i Rafał (rumba) - 39 pkt. Jacek Rozenek i Magda (cha-cha) - 26 pkt. Antoni Królikowski i Kamila (fokstrot) - 28 pkt. Klaudia Halejcio i Tomasz (fokstrot) - 36 pkt. Odcinek wygrała Joanna Moro, zaraz za nią uplasował się Dawid Kwiatkowski, brąz zaś zdobył Piotr Gruszka. Z programem musieli pożegnać się: Antoni Królikowski i Kamila Kajak. Zobacz:  Gwiazdy pozują w pięknych strojach po drugim odcinku "TzG" Zdjęcia z próby generalnej do trzeciego odcinka:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner