Bardowscy, Ania Bardowska, Grzegorz Bardowski
Instagram

Najpopularniejsza para z „Rolnik szuka żony” pokazała zdjęcie synka!

Bardowscy, Ania Bardowska, Grzegorz Bardowski
Instagram

 

Ania i Grzegorz poznali się na planie programu "Rolnik szuka żony". Już w trakcie trwania 2. edycji programu para zakochała się w sobie. Niedługo potem wzięli ślub, a w 2016 roku przyszedł na świat ich syn, Jaś. Rodzina jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Prowadzą swój profil na Instagramie i kanał branżowy dla rolników w serwisie YouTube. Ostatnio opublikowali bardzo rodzinne zdjęcie...

 

Zobacz: Ania i Grzegorz z "Rolnik szuka żony" w ogniu krytyki! Tym razem poszło o synka

 

Bardowscy pokazali wspólne zdjęcie, na którym zobaczymy ich synka, który próbuje sięgnąć do pysznego tortu bezowego. Ania, opisując zdjęcie zdradziła jednocześnie, jak spędzili weekend. Okazuje się, że wybrali się na imieniny do babci. 

Jakieś pomysły na opis zdjęcia? Może "głoooooodny!!!" 😁 po wykonaniu zdjęcia zniknęły maliny z tortu (Jaś). Po zniesieniu na imieninowy stół do babci zniknął tort (Ja na spółę z gośćmi). Założę się że mój trener personalny nie czyta naszych postów.

 

Para ma mnóstwo fanów na Instagramie i cieszą się ogromną popularnością, co widać w tysiącach pozytywnych komentarzy. Największe zainteresowanie wzbudza syn Ani i Grzegorza. Jaś ma już prawie dwa lata. Czas leci, a teraz możemy oglądać kolejną, już 5. edycję programu "Rolnik szuka żony". Zobaczymy, czy któraś z par też stanie przed ołtarzem!

 

 

 

Ania była przestrzegana przed ślubem z Grzegorzem Bardowskim?

Ania i Grzegorz Bardowscy
Facebook

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43