Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
TV-Show

Szpak zastąpił Kukulską w "The Voice of Poland"! Co o nim myśli? Czego mu brakuje?

TYLKO U NAS!

Jesienią w TVP zobaczymy 8. edycję „The Voice of Poland” z jury ze zmienionym składem. Obok Andrzeja Piasecznego, Marii Sadowskiej oraz Tomsona i Barona zasiądzie Michał Szpak. Wokalista zajął miejsce Natalii Kukulskiej, która obecnie skupia się na pracy nad nową płytą. 

 

- Jest delikatna presja, ale mam nadzieję, że jakoś to wszystko się rozejdzie. Dość niedawno, bo sześć lat temu, byłem po drugiej stronie. Myślę, że takie spojrzenie człowieka, który był po drugiej stronie też będzie bardzo ważne dla tych ludzi, którzy przyjdą do tego programu - powiedział Michał Szpak w "Pytaniu na śniadanie”.

 

A co o Michale Szpaku sądzi Natalia Kukulska? Czy uważa, że wokalista poradzi sobie w nowej roli? Koniecznie zobaczcie nasz wywiad z gwiazdą z otwarcia butiku Violi Śpiechowicz w Warszawie! 

 

Zobacz: Jesteś fanem "The Voice of Poland"? Sprawdź, czy poradzisz sobie z naszymi pytaniami! QUIZ

 

Przeczytaj też: Michał Szpak debiutuje w roli trenera "The Voice of Poland"! "Jest delikatna presja" ZDJĘCIA

 

Michał Szpak został jurorem w 8. edycji "The Voice of Poland"

Michał Szpak, Andrzej Piaseczny, Maria Sadowska, Tomasz Lach
ONS

Czy Michał Szpak sprawdzi się w nowej roli?

Michał Szpak zastąpił Tomsona i Barona w The Voice of Poland
ONS

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Michał Szpak, Andrzej Piaseczny, Maria Sadowska, Tomasz Lach
ONS
TV-Show
Michał Szpak debiutuje w roli trenera "The Voice of Poland"! "Jest delikatna presja" ZDJĘCIA
Michał Szpak debiutuje w roli trenera "The Voice of Poland"! "Jest delikatna presja" ZDJĘCIA

Będziecie oglądać?

Michał Szpak, Andrzej Piaseczny, Maria Sadowska, Tomasz Lach
ONS
Newsy
Czy uczestnicy "The Voice of Poland" powinni bać się Michała Szpaka? Juror odpowiedział nam na to pytanie!
Czy uczestnicy "The Voice of Poland" powinni bać się Michała Szpaka? Juror odpowiedział nam na to pytanie!

Jego dobra passa zdaje się nie mieć końca. W ostatnim roku najpierw zdobył rewelacyjne, ósme miejsce w konkursie Eurowizji, potem brawurowo wywalczył Grand Prix festiwalu w Opolu, pokonując takie legendy polskiej estrady jak Maryla Rodowicz czy Krystyna Prońko, a pod koniec rok dostał platynową płytę za album „Byle być sobą”. Teraz Michał Szpak zostanie najmłodszym jurorem w historii polskiej edycji show „The Voice of Poland”. Nie mogę uwierzyć w to, co się stało. Sam dla siebie jestem paradoksem”, mówi „Fleszowi” wokalista. Więcej:  Szpak, Sarsa, Sablewska, Kwiatkowski, Ciupa i wiele innych gwiazd na urodzinach 4Fun TV! ZDJĘCIA   Michał Szpak będzie surowym jurorem? Ale czy uczestnicy programu powinni się bać Szpaka jako jurora? Czy Michał planuje być surowy?   Michał SZPAK WALCZY!  Wybierz polski HIT LATA 2017! Trwa głosowanie i walkę o statuetkę Party.pl! PLEBISCYT!   „Tym razem jednak nie planuję robić show wokół siebie, ale dać maksymalne wsparcie swoim podopiecznym w programie. Sam nadal chodzę na lekcje śpiewu, bo uważam, że rozwijać się trzeba do końca życia. Nie wydaje mi się też, że będę walił prosto z mostu, co myślę. Postaram się być empatyczny podczas oceniania, bo sam nieraz słyszałem ostre opinie na swój temat i mam świadomość, jak bardzo mogą one zaważyć na życiu i karierze artysty”, mówi.   Zobacz:  „Chce wyglądać jak milion dolarów’’! Michał Szpak wyda fortunę na kreacje do „The Voice of Poland’’ Więcej znajdziecie w nowym "Fleszu!"    ZOBACZ:  Michał Szpak debiutuje w roli trenera "The Voice of Poland"! "Jest delikatna presja" ZDJĘCIA   Nowy skład jury "The Voice of Poland". Michał Szpak na gali Plejady

Michał Szpak zastąpił Tomsona i Barona w The Voice of Poland
ONS
TV-Show
To już pewne! Michał Szpak jurorem w "The Voice of Poland". Wiemy, kogo zastąpił! Kto jeszcze zasiądzie w jury?
Zmiany w jury The Voice of Poland!

Tomson i Baron znikają z "The Voice of Poland"! Mamy smutną wiadomość dla fanów muzyków z zespołu Afromental - niestety panowie nie pojawią się w 8. edycji wielkiego hitu Telewizji Publicznej. Według informacji portalu Viva.pl  to właśnie Michał Szpak zastąpił  Tomsona i Barona. Zaledwie kilka godzin temu w mediach pojawiła się informacja, że to właśnie on został jednym z jurorów w programie. A kto jeszcze, razem z Michałem będzie teraz oceniać uczestników talent-show? Nowe jury show "The Voice of Poland" Według informacji portalu wciąż nie jest znane nazwisko czwartej gwiazdy, która zasiądzie w fotelu jurorskim. Viva.pl zdradza jednak, że w show, oprócz Michała Szpaka, zobaczymy również Marię Sadowską i Andrzeja Piasecznego.  Czwarty fotel zajmie na pewno kobieta, póki co rozważane są trzy kandydatki: Natalia Kukulska, Edyta Górniak oraz Kasia Kowalska. Sprawa nie jest jeszcze przesądzona  - przyznał informator portalu.  Żałujecie, że z programem "The Voice of Poland" pożegnali się Tomson i Baron?  Zobacz także:  TYLKO U NAS! Szpak zdradza, czy pogodził się z Donatanem i czy wystąpią RAZEM na Eurowizji! Tomson i Baron nie pojawią się w 8. edycji "The Voice of Poland". Muzyków z Afromental zastąpił Michał Szpak.  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner