Marlena, kandydatka Seweryna z programu "Rolnik szuka żony 6"
Facebook

Marlena z "Rolnik szuka żony" ma stalkera? W sieci pojawiły się szokujące informacje!

Marlena, kandydatka Seweryna z programu "Rolnik szuka żony 6"
Facebook

Marlena Bazylczuk jest najmłodszą, a zarazem najbardziej kontrowersyjną postacią w 6. edycji "Rolnik szuka żony".  Od początku programu widoczne było jej zauroczenie Sewerynem. Jednak po tym jak Marlena wyznała Dianie, że pisała poza programem z rolnikiem, przyczyniła się tym samym do odejścia największej rywalki. Mężczyzna był wyraźnie wściekły na dziewczynę, a ich wzajemne stosunki uległy ochłodzeniu. W sieci pojawiło się mnóstwo negatywnych komentarzy na temat 22-latki. A teraz na profilu broniącym Marleny pojawił się niepokojący wpis. Co się stało?

Marlena z "Rolnik szuka żony" ma stalkera?

22-latka spotkała się z tak dużą falą hejtu dotyczącą jej podejścia do Seweryna, że na Facebooku powstała nawet grupa "Bronimy Marleny z programu Rolnik Szuka Żony", administratorzy sami przyznają: nawet nie jesteśmy jej znajomymi ale chcemy ja wspierać. Na grupie można dowiedzieć się, że przeciwko hejterom, który obrażają czy grożą Marlenie są wnoszone pozwy. Jednak niepokojący okazał się jeden z wpisów, z którego dowiadujemy się, że miejscu zamieszkania dziewczyny doszło do ataku agresji:

Dzieją się rzeczy straszne o których ze względów prawnych nawet nie chcemy tutaj mówić. Wiemy, że policja ma być poinformowana bo doszło do brutalnego aktu agresji w miejscu zamieszkania Marleny. Dranie na pewno nie pozostaną bezkarni. I jeszcze raz powtarzamy. Strony nie prowadzi ani Marlena ani nikt z jej rodziny. To oddolna inicjatywa osób przerażonych hejtem i głupotą ludzką ale teraz już przekroczone zostały wszelkie dopuszczalne granice - czytamy na profilu "Bronimy Marleny z programu Rolnik Szuka Żony" na Facebooku. 

Marlena i Seweryn nadal są razem?

Już wiadomo, że relacja Marleny i Seweryna nie przetrwała po programie. Rolnik spotyka się z inną kobietą, a Marlena wróciła do swojej pasji i realizuje się jako florystka. Wszystkiego na temat ich związku dowiemy się w finałowym odcinku. Wtedy zdradzą, jaki był powód rozstania, a krytyczne komentarze wobec dziewczyny w końcu się skończą?

 

 

 

Seweryn i Marlena w 'Rolnik szuka żony"

Seweryn i Marlena w Rolnik szuka żony
Facebook

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Felek z "Gogglebox" zdradza kulisy show. Dlaczego duża część programu musi być wycięta?

zobacz 00:59