Gdzie mieszka Marcela Leszczak?
ONS

Marcela Leszczak zamieszka w Warszawie z...

Gdzie mieszka Marcela Leszczak?
ONS

Kilka dni po zakończeniu trzeciej edycji "Top Model" informowaliśmy was, że Marcela Leszczak, która ostatecznie zajęła drugie miejsce w programie, zamierza przeprowadzić się na stałe z pod Konina do Warszawy, aby kontynuować swoją karierę w świecie mody. Na swoim Facebooku modelka napisała, że aktualnie poszuka dwupokojowego mieszkania. Zobacz: Marcela poszukuje mieszkania

Dzisiaj rano Marcela była gościem w kuchni "Dzień Dobry TVN". Towarzyszyła jej Michalina Manios, uczestniczka drugiej edycji show, która tak samo jak ona tuż po zakończeniu programu przeniosła się do stolicy, aby zacząć tu studia i pracować. Podczas rozmowy z Kingą Rusin i Bartoszem Węglarczykiem dziewczyny zdradziły, że poznały się podczas ostatniego finału show i od razu przypadły sobie do gustu. Planują nawet razem zamieszkać.

- Są takie plany. Jesteśmy w trakcie poszukiwania. Każda pomoc się przyda - wyznały Marcela i Michalina podczas gotowania.


Wiadomo na pewno, że Leszczak i Manions nie chcą mieszkać na Ursynowie. W trakcie wywiadu Węglarczyk zapytał uczestniczki "Top Model" czy odpowiada im ta dzielnica. Marcela stwierdziła, że to za daleko, gdyż teraz tam czasowo pomieszkuje.

Mamy nadzieję, że dziewczyny jak najszybciej znajdą sobie nowe gniazdko, a Marcela dzięki życiu w Warszawie wykorzysta jak najlepiej swoje 5 minut sławy, które być może przekształci się w wielką karierę. Czego oczywiście życzymy :)

Zobacz: Marcela Leszczak topless w reklamie

Marcela Leszczak wywiad dla Afterparty.pl

Marcela Leszczak w obiektywie Marcina Tyszki dla marki Apart:

Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48