Małgorzata Rozenek skomentowała pierwszy odcinek programu "Azja Express". Prowadząca "W dobrym stylu" była niekwestionowaną gwiazdą pierwszej odsłony show TVN. Małgorzata Rozenek pokazała nieznane nam dotąd oblicze a jej cytaty na zawsze wejdą do historii show-biznesu. Pod wielkim wrażeniem gwiazdy TVN był m.in. Antek Królikowski, który pomimo przyjaźni z Michałem Żurawskim oficjalnie przyznał, że jego serce skradła właśnie Małgosia i Radosław Majdan.

Reklama

Zobacz: Antek Królikowski ocenił występ Małgorzaty Rozenek w show "Azja Express". Wszyscy się zachwycają, a on?

A jak sama Małgorzata Rozenek skomentowała premierowy odcinek Azja Express? Uczestniczka show podziękowała za wsparcie swoich fanów a przy okazji zasugerowała, że to był dopiero początek prawdziwych emocji ;)

Kochani, bardzo dziękujemy Wam za wszystkie miłe słowa po pierwszym odcinku @azjaexpresstvn Spotkajmy się już w przyszłą środę o 21.30 w @tvn.pl Wczoraj to był dopiero początek...- napisała na Instagramie.

Musimy przyznać, że już nie możemy doczekać się drugiego odcinka programu! czy tym razem Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan skradną show?

Zobacz także

Zobacz także: Biurowy bon ton, czyli o dobrych manierach w miejscu pracy

Małgorzata Rozenek o pierwszym odcinku Azja Express.

Instagram

Reklama

Gwiazda zaprosiła na kolejną odsłonę show i podziękowała za wsparcie.

Reklama
Reklama
Reklama