Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Małgorzata Rozenek nago na planie Piekielnego Hotelu
TVN
TV-Show

Rozenek bierze prysznic w spocie nowego programu. Nie wstydzi się swojego ciała

Zrobiło się gorąco!

Wczoraj TVN jako pierwsza ze stacji telewizyjnych odsłoniła swoje karty na nadchodzącą wiosenną ramówkę, w której znajdzie się m.in. nowy program z Małgorzatą Rozenek - "Piekielny hotel". Perfekcyjna będzie przeprowadzała rewolucje w hotelach i pensjonatach w całej Polsce. Na imprezie pojawiła się z Radosławem Majdanem. Przypomnijmy: Zamieszanie na ramówce TVN. Do Rozenek dołączył Majdan, a ochrona zabroniła robić zdjęć

Tymczasem możemy już zobaczyć pierwszy długi spot nowego programu gwiazdy na tvn.pl. Piekielny hotel będzie emitowany w każdą niedzielę przed "Faktami". W ponad minutowym zwiastunie możemy zaś zobaczyć, jak Rozenek robi prawdziwą rewolucję, w miejscach, które odwiedza. Pod koniec, aby podgrzać atmosferę, Małgorzata decyduje wziąć prysznic, dzięki czemu mamy okazję zobaczyć, jak wygląda w całości w samym tylko ręczniku, a kamera pokazuje kawałek jej piersi i nóg. Taki pomysł z pewnością podniesie oglądalność.

To może być hit tej wiosny.

Zobacz: Rozenek jest na diecie? Szulim obaliła ten mit jednym zdjęciem: Kazali jej przytyć 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Małgorzata Rozenek reklamuje Foxy
ONS
Newsy
Małgorzata Rozenek została twarzą zagranicznej marki. Ile na tym zarobi?
Znamy szczegóły

Kariera Małgorzaty Rozenek kwitnie, a dowodem na to jest ogromny sukces jej nowego programu . "Piekielny hotel". Show cieszy się dużą popularnością wśród widzów TVN, za co gwiazda podziękowała w specjalnie nagranym filmie. Popularność Rozenek zauważają także duże marki, które regularnie zgłaszają się z propozycjami współpracy . Jak udało dowiedzieć się AfterParty.pl, Rozenek podpisała kontrakt z międzynarodową firmą ICT Group . Gwiazda będzie reklamować ręczniki papierowe Foxy. Spoty z Małgorzatą mają w kwietniu trafić do internetu. - Jej wybór był oczywisty. Chociaż "Perfekcyjna Pani Domu" dobiegła końca, Małgosia cały czas kojarzona jest z wizerunkiem gwiazdy dbającej o czystość. Dodatkowo prowadzi "Piekielny hotel", który przyciąga ponad 2 miliony widzów. Za nową kampanię na jej konto wpłynęło okrągłe 600 tysięcy złotych - mówi nam osoba z otoczenia Rozenek Gratulujemy :) Zobacz: Rozenek wkurzyła się na Korwin za porównanie do Dody. Groziła jej, że... Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na konferencji TVN:

Nowy program Małgorzaty Rozenek
ONS
Newsy
Znamy szczegóły nowego programu Rozenek. To będzie hit wiosny w TVN
Przyćmi konkurencję?

Wczoraj media obiegła informacja o wielkim sukcesie Małgorzaty Rozenek . Jak podało "Party" stacja TVN postanowiła wykorzystać potencjał gwiazdy, dlatego też Perfekcyjna otrzymała nowy program, który ma być wielkim hitem wiosennej ramówki. Przypomnijmy: Rozenek poprowadzi nowy hit TVN. O ten kontrakt biło się wiele gwiazd stacji Teraz poznaliśmy więcej szczegółów. Jak dowiedział się nieoficjalnie portal wirtualnemedia.pl Rozenek poprowadzi pierwszą polską edycję "Hotel Hell", który polega na tym, że Małgorzata będzie odwiedzać właścicieli polskich hoteli, którzy nie radzą sobie z prowadzeniem swojego biznesu . Gwiazda będzie podpowiadać, co można zmienić, by miejsce przyciągało klientów. Można więc powiedzieć, że będzie to hotelowa wersja programu Magdy Gessler, "Kuchenne rewolucje". W USA format odniósł ogromny sukces, a prowadzi go Gordon Ramsay. W ubiegłym roku TVN Style pokazywało show pod pod tytułem „Piekielny hotel Gordona Ramsey". Czy czeka nas więc "Piekielny hotel Małgorzaty Rozenek"? Będziecie oglądać? Zobacz: Za miesiąc Boże Narodzenie. Rozenek zdradziła nam swoje plany na święta Małgorzata Rozenek na imprezie "Party":

Edward Miszczak o Małgorzacie Rozenek
ONS
Newsy
Edward Miszczak broni Małgorzaty Rozenek i zapowiada „Nie odpuścimy jej nikomu!”
Szef programowy TVN jest bardzo zawzięty

Kariera Małgorzaty Rozenek znalazła się ostatnio na małym zakręcie. Jej program „Piekielny hotel" nie cieszył się zainteresowaniem publiczności, a dla „Perfekcyjnej Pani Domu" zabrakło miejsca w jesiennej ramówce TVN, co podobno mocno ją zdenerwowało . Na szczęście TVN nie zapomniał o niej - gwiazda poprowadzi nowy program! Zobacz: A jednak! TVN nie zapomniał o Małgorzacie Rozenek. Dostanie nowy program! O pozycję Małgorzaty Rozenek w TVN ostro walczy szef programowy stacji, Edward Miszczak , który wykreował ją na gwiazdę. W rozmowie z „Super Expressem" podkreśla, że nie odpuści jej nikomu, dopóki będzie dyrektorem: Póki ja jestem dyrektorem, na pewno będzie na mojej antenie. Ona pracuje teraz nad projektem, który pojawi się na antenie w styczniu. Małgosia Rozenek jest naszą gwiazdą od wielu sezonów tylko to jest tak, że nie w każdej ramówce można znaleźć dla pewnych projektów miejsce. To jest powiązane ze sponsoringiem - przekonuje Edward Miszczak. Zapewnia również, że stacja zainwestowała duże pieniądze w karierę Małgosi Rozenek. Jednocześnie tłumaczy się z porażki „Piekielnego hotelu": Proszę wierzyć mi w jedno. Bardzo dużo włożyliśmy w Małgosię Rozenek i nie odpuścimy jej nikomu.  „ Piekielny hotel" to był komercyjny projekt, który na komercji się trochę wyłożył - przekonuje. Taki szef to skarb! Nikt tak jak Edward Miszczak, nie wspiera swoich gwiazd. Zobacz: Edward Miszczak zachwycony Agnieszką Szulim: „Mam nową wielką gwiazdę”

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner