Małgorzata Rozenek w czapce z daszkiem

Majdan i Rozenek pokłócili się w Azja Express? "Atmosfera była bardzo nerwowa"?

Małgorzata Rozenek w czapce z daszkiem

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pokłócili się w Azja Express? Podobno trudne warunki panujące w nowym show TVN-u miały sprawić, że między narzeczonymi dochodziło do nieporozumień i kłótni. Jak podaje gazeta "Gwiazdy" Małgorzata Rozenek miała nadzieję, że trudna i wymagająca formuła programu sprawi, że ich związek się umocni. Podobno stało się inaczej:

Gosia liczyła, że ta przygoda scali ich związek, a stało się inaczej. Często się kłócili i obwiniali nawzajem, gdy coś im nie poszło. Atmosfera była bardzo nerwowa. Chyba trochę za poważnie podeszli do tego zadania, zapomnieli, że to zabawa - zdradza informator tygodnika.

Nam jednak trudno w to uwierzyć, ponieważ zaraz po powrocie do Polski Radek Majdan zorganizował wspaniałą, urodzinową niespodziankę dla swojej ukochanej. Nie zabrakło balonów i transparentu na mieszkaniu. Sprzeczki zdarzają się każdemu, a zakochani wyglądają na bardzo dobraną parę! O tym, że parę udział w "Azja Express" umocnił informuje tygodnik "Na żywo":

Małgosia i Radek nie żałują udziału w programie, bo przekonali się, że potrafią ze sobą współpracować w naprawdę trudnych warunkach. Oboje dali z siebie wiele, ale nie zapominali o najważniejszym - aby się wzajemnie wspierać. W odróżnieniu od innych drużyn ani razu się nie pokłócili.

Jak myślicie, jaka jest prawda?

 

Zobacz: Znamy wszystkie gwiazdy nowego programu Agnieszki Szulim "Azja Express". TVN opublikował oficjalną listę!

 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pokłócili się w Azja Express?

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan się całują

 

Zaraz po powrocie do Polski piłkarz zorganizował niespodziankę dla swojej ukochanej!

Małgorzata Rozenek w kwiecistej sukience z balonami

Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36