Małgorzata Rozenek w kwiecistej sukience

TYLKO U NAS! Małgorzata Rozenek dostała kolejny program! To już trzeci. O czym będzie jej nowe show?

Małgorzata Rozenek w kwiecistej sukience

Małgorzata Rozenek dostała kolejny program w telewizji! To już trzeci! Tym razem na antenie TVN Style Małgorzata Rozenek pokaże, jak zadbać o dom i siebie. Jak donosi magazyn "Flesz" w nowym programie gwiazda będzie rozmawiać z ekspertami, gotować na wizji, czyli szykuję się coś na kształt Perfekcyjnej pani domu, ale bez współzawodnictwa i wytykania błędów. W programie będzie za to wiele cennych porad i ciekawych przepisów kulinarnych.

Czy w programie będzie się wypowiadał Radosław Majdan? Czy popisowe dania będą smakować synowi Małgosi? Tego dowiemy się dopiero jesienią. Cały program będzie nagrywany w studio w Warszawie, więc Małgorzata będzie miała więcej czasu dla rodziny. Pierwsze odcinki powstaną we wrześniu.

A na razie czekamy z niecierpliwością na program "Projekt: Lady", w którym Małgorzata Rozenek zmienia pannice w damy. Pierwszy odcinek "Projekt: Lady" już 27 czerwca w TVN.

Zobacz także: Tak wyglądały urodziny Małgosi Rozenek - paznokcie, kwiaty i te piękne balony! ZDJĘCIA

 

Małgorzata Rozenek startuje teraz w letniej ramówce TVN. Gwiazda niedługo robi sobie przerwę i jedzie z dziećmi na wakacje.

Małgorzata Rozenek pochwaliła się talentem syna

 

Małgorzata Rozenek i Radek Majdan niedawno wrócili z planu programu "Azja Express". Kilka dni temu gwiazda obchodziła w gronie rodziny swoje urodziny.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na lotnisku

Więcej na temat Małgorzata Rozenek
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36