Małgorzata Rozenek dostała kolejny program w telewizji! To już trzeci! Tym razem na antenie TVN Style Małgorzata Rozenek pokaże, jak zadbać o dom i siebie. Jak donosi magazyn "Flesz" w nowym programie gwiazda będzie rozmawiać z ekspertami, gotować na wizji, czyli szykuję się coś na kształt Perfekcyjnej pani domu, ale bez współzawodnictwa i wytykania błędów. W programie będzie za to wiele cennych porad i ciekawych przepisów kulinarnych.

Reklama

Czy w programie będzie się wypowiadał Radosław Majdan? Czy popisowe dania będą smakować synowi Małgosi? Tego dowiemy się dopiero jesienią. Cały program będzie nagrywany w studio w Warszawie, więc Małgorzata będzie miała więcej czasu dla rodziny. Pierwsze odcinki powstaną we wrześniu.

A na razie czekamy z niecierpliwością na program "Projekt: Lady", w którym Małgorzata Rozenek zmienia pannice w damy. Pierwszy odcinek "Projekt: Lady" już 27 czerwca w TVN.

Zobacz także: Tak wyglądały urodziny Małgosi Rozenek - paznokcie, kwiaty i te piękne balony! ZDJĘCIA

Zobacz także

Małgorzata Rozenek startuje teraz w letniej ramówce TVN. Gwiazda niedługo robi sobie przerwę i jedzie z dziećmi na wakacje.

Reklama

Małgorzata Rozenek i Radek Majdan niedawno wrócili z planu programu "Azja Express". Kilka dni temu gwiazda obchodziła w gronie rodziny swoje urodziny.

Reklama
Reklama
Reklama