Chora Kora na castingu Must Be The Music
ONS
TV-Show

Dziś ruszyły castingi do Must Be The Music. Jest pierwsze zdjęcie chorej Kory w jury

W jakiej formie jest gwiazda?

Temat choroby Kory nie schodzi z czołówek gazet już od kilku tygodni. Gwiazda zmaga się z nowotworem jajników i jest w trakcie leczenia. Codziennie możemy przeczytać nowe doniesienia na temat stanu jej zdrowia, ostatnio wypowiedział się również mąż Kory, który wystosował niecodzienny apel do polityków. Przypomnijmy: "Gdyby marihuana była legalna to Kora używałaby jej do leczenia"

Z uwagi na kłopoty ze zdrowiem udział wokalistki w nowej edycji "Must Be The Music" stał pod znakiem zapytania i wydawało się, że Polsat będzie szukał dla niej zastępstwa. Ostatecznie jednak Kora zdecydowała się wystąpić w programie, a jak informował "Fakt" producenci show zobowiązali się dostosować grafik i czas trwania castingów do samopoczucia gwiazdy.

Zobacz: Łozo odchodzi z Must Be The Music. Wiemy kto go zastąpi

Dziś odbył się pierwszy z wielu planowanych castingów i Kora zgodnie z obietnicą pojawiła się na nagraniu. Na Facebooku zaś pochwaliła się zdjęciem, na którym widzimy mocno szczupłą piosenkarkę z misternym turbanem na głowie.

Tak Kora prezentuje się na pierwszym castingu "Must Be The Music". Życzymy zdrowia!

Zobacz: "Ludzie modlą się za mnie, medytują i wysyłają dobrą energię"

Chora Kora na castingu Must Be The Music

Tak mieszka Kora z mężem:

Kora w golfie
East News
TV-Show
Kora weźmie udział w kolejnej edycji "Must be the music"? My już wiemy!
Kora weźmie udział w kolejnej edycji "Must be the music"? My już wiemy!

Tak, to postanowione! Kora podpisała kontakt na udział w 11. edycji programu "Must be the music" ! Artystka ma się coraz lepiej, a jej stan zdrowia pozwala, by wróciła do pracy na planie zdjęciowym! To wspaniała wiadomość dla fanów Kory! Kora wystąpi w 11. edycji "Must be the music" Ostatnie miesiące nie były dla Kory łatwe, ze względu na pogorszenie stanu jej zdrowia. Artystka od dłuższego czasu zmagała się z chorobą nowotworową. Gwiazda przeszła trzecią operację, a następnie udała się na wypoczynek, by zregenerować siły. Wszystko wskazuje na to, że artystka ma się już dobrze, a jej forma pozwala na powrót do pracy: Stan zdrowia i samopoczucie artystki pozwalają jej na udział w kolejnej edycji „Must Be the Music”. Kora czuje się bardzo dobrze, więc możemy się spodziewać czynnego udziału gwiazdy w najnowszej odsłonie programu - powiedziała "Faktowi" Katarzyna Litwin, menadżerka Kory. Cieszymy się z powrotu Kory do zdrowia! I już nie możemy się doczekać kolejnej edycji show!   Kora podpisała kontrakt na udział w kolejnej edycji "Must be the music"    

Kora jest chora
ONS
Newsy
W niedzielę finał MBTM. Co ze stanem zdrowia Kory?
Jest oficjalny komentarz menadżerki

Podczas jednego z ostatnich odcinków "Must Be The Music" przy stole jurorskim zabrakło Kory . Wokalistka nie pojawiła się w studio podczas nagrywania odcinka na żywo, co wywołało falę spekulacji wśród jej fanów. Przypomnijmy: Wyszła na jaw cała prawda o chorobie Kory Już w najbliższą niedzielę odbędzie się wielki finał show i widzowie nie wyobrażają sobie, aby w tak ważnym momencie mogło zabraknąć Kory. Wokalistka słynie z ciętego języka, a jej wypowiedzi ubarwiają program. Menadżerka gwiazdy uspokaja jednak wszystkich - Kora czuje się już lepiej i na pewno zobaczymy ją w finale "Must Be The Music". Kora wraca do zdrowia i dziś czuje się już znacznie lepiej. Teraz robi to co zalecił jej lekarz czyli dużo odpoczywa . W niedzielę będzie w doskonałej formie i pomoże widzom w wyborze zwycięzcy - mówi menedżerka Kory, Katarzyna Litwin . Będziecie oglądać w niedzielę finał show? Komu kibicujecie? Zobacz: W takich luksusach mieszka Kora Kora i inne gwiazdy podczas ostatniego półfinału "Must Be The Music":

Kamil Sipowicz zapewnia, że Kora ma się dobrze.
ons.pl
Newsy
Kora przeszła trzecią operację! Jak czuje się gwiazda? Czy wróci do Must Be The Music?
Kora przeszła trzecią operację! Jak czuje się gwiazda? Czy wróci do Must Be The Music?

O chorobie Kory mówi się już od kilku miesięcy, ale piosenkarka unikała rozmów na ten temat. Głos w tej sprawie zabrał jej mąż Kamil Sipowicz , który zdradził, że piosenkarka dochodzi do siebie po trzeciej operacji. Jak się czuje? Jaki jest stan zdrowia Kory? Uspokajam wszystkich, Kora teraz czuje się bardzo dobrze. Dochodzi do siebie po ciężkiej chorobie. Na naszej wsi może się wyciszyć i odreagować wszystkie stresy. Tu odżywa - zapewniał Sipowicz na łamach "Faktu" Mąż artystki powiedział także, że Kora bardzo chciała wziąć udział w przygotowaniach do 40-lecia istnienia zespołu Maanam, ponieważ pozytywne uczucia związane z początkami kariery, dobrze na nią wpływają: Mimo gorszego samopoczucia, Kora bardzo chciała uczestniczyć w doborze utworów. Ten piękny jubileusz Maanamu przywołuje w jej sercu ciepłe wspomnienia, co też pozytywnie na nią wpływa. Kora jest wojowniczką, więc po ciężkich momentach szybko się regeneruje i odradza. Sipowicz zapewnił także, że Kora ma się na tyle dobrze, by wziąć udział w odcinkach na żywo "Must Be The Music" . Mąż Kory został również zapytany o to, czy oboje wrócą do Warszawy: Na czas programu i innych artystycznych planów tak. Ale raczej tylko w charakterze tymczasowym . Warszawa nie jest na razie dla mojej małżonki najlepsza do życia. Kojarzy się jej z chorobą i smutnymi momentami. Ale cóż zrobić, kiedy obowiązki w stolicy wzywają. Oprócz "Must Be The Music” managerka Kory wraz z wytwórnią organizuje szereg imprez związanych z promocją nowej płyty. Będzie też premiera filmu o Maanamie (w grudniu) i być może benefis Kory w Radiowej Trójce. Zapotrzebowanie na jej muzykę jest ogromne, więc teraz musi nabrać sił, by wszystkiemu podołać - powiedział Sipowicz na łamach "Faktu". Trzymamy kciuki za powrót Kory do zdrowia! Liczymy także na powrót artystki na scenę...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner