A jednak! Dagmary Kaźmierskiej nie zobaczymy już w "Tańcu z Gwiazdami". Gwiazda Polsatu poinformowała właśnie razem ze swoim synem Conanem, że z powodów zdrowotnych musi zakończyć swoją wyjątkową przygodę w "Tańcu z Gwiazdami" i nie będzie mogła już rozśmieszać widzów w kolejnych odcinkach. Podczas oświadczenia głos zabrał też Conan Kaźmierski, który powiedział wprost, z jakimi problemami boryka się jego mama i nie ukrywa, że nie mógł godzić się na jej dalszy udział i szaleństwa na parkiecie:

Reklama
Nie mogę się na to godzić

Conan komentuje odejście Dagmary Kaźmierskiej z "Tańca z Gwiazdami"

Tuż przed 7. odcinkiem "Tańca z Gwiazdami", w którym uczestnicy mieli zatańczyć ze swoimi bliskimi, Dagmara Kaźmierska poinformowała, że to już koniec jej przygody z tanecznym show. W najbliższym odcinku "królowa życia" miała zatańczyć z Conanem, ale problemy z nogami i złamane żebro sprawiły, że podnoszenia nie wchodziły w grę. A ostatnią noc Dagmara nie spała, bo miała problemy z oddychaniem. Conan nie mógł dłużej się temu biernie przyglądać i nie mógł zgodzić się na dalszy udział swojej mamy w show:

Niestety, kochani. Nie mogę się na to godzić — już za dużo. I tak się godziłem, że mama tańczyła, eksploatowała te nogi — do tego jeszcze doszło złamane żebro.
powiedział wprost Conan
Conan o odejściu Dagmary Kaźmierskiej z Tańca z Gwiazdami
Instagram @ queen_of_life_77

Conan oprócz wymownych słów, jakie padły na nagraniu napisała też krótkie i wymowne podziękowanie dla osób, które wspierały jego mamę:

W tym programie pokazaliście, jak bardzo stoicie murem za mamą…
napisał Conan w komentarzu pod nagraniem Dagmary Kaźmierskiej
Reklama

Widać, że Conan wspiera swoją mamę w każdej sytuacji i bardzo troszczy się o jej zdrowie. Sądzicie, że Dagmara Kaźmierska pojawi się jeszcze na widowni 14. edycji "Tańca z Gwiazdami"?

Conan uraczył mamę czułym buziakiem w czoło
Conan Kaźmierski i Dagmara Kaźmierska
Conan Kaźmierski i Dagmara Kaźmierska Instagram/Dagmara Kaźmierska
Reklama
Reklama
Reklama