Oglądalność SuperSTARcie
ONS
TV-Show

Kayah nie uratowała "SuperSTARcia". Oglądalność coraz bardziej dramatyczna

Kto jest w stanie pomóc show?

Nowe show TVP 2 "SuperSTARcie" miało być wielkim hitem. Niestety, wyniki oglądalności po pierwszych odcinkach pozostawiały wiele do życzenia. Producenci postanowili więc postawić na topowe gwiazdy w roli jurorów, m.in. Katarzynę Zielińską czy Sonię Bohosiewcz. Przypomnijmy: Dramatyczna oglądalność SuperSTARcia. Tak fatalnie nie wypadło żadne show

W ostatnim piątkowym odcinku w jury pojawili się Kayah oraz Szymon Majewski. Uczestnicy zaśpiewali piosenki a gatunku pop, a z show pożegnała się Reni Jusis. Wyniki oglądalności mówią jednak same za siebie - "SuperSTARcie" szoruje po dnie. W tym tygodniu obejrzało go tylko 860 tysięcy, czyli aż o 80 tysięcy mniej niż w zeszłym tygodniu. Nie dziwą więc słowa krytyki popularnych gwiazd polskiej sceny muzycznej, którzy nie zostawiają suchej nitki na uczestnikach.

Oglądacie "SuperSTARcie"?

Zobacz: Znany muzyk ostro o SuperSTARciu: Jak nisko można upaść?Gwiazdy w "SuperSTARciu":

Grabaż krytykuje SuperSTARcie
ONS
Newsy
Znany muzyk ostro o SuperSTARciu: Jak nisko można upaść?
Wymienia konkretnych uczestników

Nowy program TVP 2 - " SuperSTARcie ", który jest odpowiedzią na konkurencyjne show Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", miał być wielkim hitem stacji. Niestety, wyniki oglądalności mówią same za siebie. Program nie przyciąga nawet miliona osób. Produkcja ma jednak na to wytłumaczenie. Przypomnijmy: "SuperSTARcie" nie przyciąga widzów. TVP tłumaczy się z fatalnej oglądalności W programie wśród gwiazd można zobaczyć m.in. Nataszę Urbańską czy Rafała Brzozowskiego . W ostatnim odcinku z show pożegnała się Reni Jusis , dla której miał być to wielki powrót na szczyt. Niestety, "SuperSTARcie" nie zyskało popularności wśród widzów. Ponadto, wiele gwiazd polskiej sceny muzycznej nie zostawia na uczestnikach suchej nitki. Jedną z nich jest lider zespołu "Strachy na Lachy" - Krzysztof Grabaż Grabowski: Wróciłem do hotelu. Włączyłem telewizor, Dwójka. S how "Superstarcie"... Wśród uczestników: Titus, Szcześniak, Reni Jusis - artyści pełną gębą - biorą udział w konkursie (!!!), telewidze ''''''''głosują'''''''', który z artystów ma odpaść... k...a, nie kumam ich... jak nisko można upaść by dać się wciągnąć w takie szkaradziejstwo. .. siedzę i zadaję sobie pytanie: na ch... im to... propozycji sensownych odpowiedzi: brak... świat głupieje w oczach, brrrrr - napisał na Facebooku. Zgadzacie się z tak ostrą opinią? Zobacz: Ramona Rey straciła głos tuż przed występem. Tak rapowała w programie na żywo Gwiazdy w "SuperSTARciu":  

Wojciech Mann krytykuje SuperSTARcie
ONS
Newsy
Mann rozczarowany SuperSTARciem. Jako juroror komentuje: Nie tak miało wyglądać
Co poszło nie tak?

Nowe show TVP "SuperSTARcie" powstało jako odpowiedź dla polsatowskiego programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" i miało przyciągać miliony widzów przed ekrany telewizorów. Niestety, stało się inaczej, a wyniki oglądalności są - łagodnie mówiąc - niezadowalające stację. Warto przypomnieć, że udział w programie brały polskie gwiazdy takie jak Kasia Wilk czy Reni Jusis, które już pożeganły się z show. Zobacz: Znany muzyk ostro o SuperSTARciu: Jak nisko można upaść? Producenci ze względu na słabą reakcję widzów (ostatnio tylko 860 tysięcy) postanowili przyciągnąć ich w inny sposób. Co tydzień obok Wojciecha Manna zasiadała inna gwiazda, która ocenia występy uczestników i tym samym powinna wpływać na słupki oglądalności. To właśnie dlatego w show pojawiły się między innymi Katarzyna Zielińska i Kayah , ale i to nie poprawiło sytuacji. Całe zamieszanie wokół "SuperSTARcia" stopniowo narastało, aż głos w tej sprawie zabrał sam Wojciech Mann: Zasiadając w jury "Superstarcia", zadaję sobie pytanie, czy wygląda to tak, jak sobie wyobrażałem w momencie, gdy program ruszył. I nie do końca tak jest. Myślałem, że większy nacisk położy się na muzykę, a mniejszy na show. Ale rozumiem, że widownia wymaga, by się błyskało, migało i świeciło. Dziś wszyscy są do takiej realizacji przyzwyczajeni. Podejrzewam, że gdybym zrobił program po mojemu, zainteresowałoby się nim wąskie grono odbiorców - powiedział Wojciech Mann w rozmowie z Onet.pl. Dlaczego w związku z tym dziennikarz zdecydował się na zajęcie fotela jurorskiego? Fakt, że nie oceniam amatorów, był jednym z głównych powodów, dla których rozważyłem tę propozycję "na tak". Wiąże się z tym pewna trudność, ponieważ uczestników w większości przypadków znam. Mówienie im w oczy, czy mi się coś podoba, czy nie, jest bardziej krepujące...

Oglądalność "SuperSTARcia"
ONS
Newsy
SuperSTARcie miało fatalną oglądalność. Teraz sytuacja trochę się zmieniła
Mocny spadek innego show

Nowy program " SuperSTARcie " miało być hitem TVP 2. Niestety, po pierwszych kilku odcinkach jego oglądalność dramatycznie spadała. Nie pomagały nawet wielkie gwiazdy, które co tydzień pojawiały się w show. Przypomnijmy: "SuperSTARcia" już nic nie uratuje. Jest gorzej niż tydzień temu Sytuacja wygląda teraz trochę inaczej. Odkąd hitowy "Taniec z Gwiazdami" i "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zakończyły swoją jesienną emisję, na ich braku zyskało właśnie SuperSTARcie, które obejrzało aż 1,36 mln widzów . Kilka tygodni wcześniej było to zaledwie nieco ponad 700 tysięcy. Ogromny spadek zaliczył "Mam talent", który przyciągnął tylko 2,68 mln widzów, czyli aż o 800 tysięcy mniej niż w zeszłym tygodniu. The Voice of Poland może pochwalić się za to prawie 2 mln widzów. Który z show oglądaliście najchętniej? Zobacz: Okrągła Sadowska w "SuperSTARciu". Ciążowy brzuszek coraz bardziej widoczny Gwiazdy w półfinale The Voice of Poland:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner