Niska emerytura Skrzyneckiej
ONS
TV-Show

Skrzynecka miała wypadek na planie nowego show Polsatu

Wiemy co się tam wydarzyło

Polsat przygotował na wiosenną ramówkę sporo programów o tematyce rozrywkowej z udziałem gwiazd. Najwięcej emocji wzbudza oczywiście "Taniec z Gwiazdami", ale ciekawie zapowiada się też format "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", w którym celebryci będą wcielać się w rolę zagranicznych gwiazd muzyki i odtwarzać ich najsłynniejsze hity. Przypomnijmy: Gwiazdy na planie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Oto lista uczestników

Wśród uczestników śpiewającego show znalazła się m.in. Katarzyna Skrzynecka, która ma na swoim koncie już 6 płyt, więc będzie miała okazję ponownie pokazać się od tej strony szerszej publiczności. Będzie to również jej wielki powrót do telewizji, bo od czasu "Tańca z Gwiazdami" mogliśmy widywać ją tylko na kanałach tematycznych i niszowej stacji Fox Life. Niestety, jej powrót na plan okazał się dość pechowy. Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, Katarzyna Skrzynecka podczas dzisiejszych zdjęć nabawiła się kontuzji - wypadł jej dysk. Na szczęście na miejscu był lekarz, więc powrót do formy nie powinien trwać długo.

Życzymy zdrowia i trzymamy kciuki!

Zobacz: Skrzynecka załamaną swoją emeryturą. Dostanie zaledwie...

Gwiazdy na planie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo":

Katarzyna Skrzynecka największą wygraną Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Ile zarabia Skrzynecka w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
ONS
Newsy
Skrzynecka zarabia najwięcej w "TTBZ"? Produkcja komentuje
W grę wchodzi spore wynagrodzenie

Wiosenna propozycja Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo" okazała się wielkim hitem i w każdą sobotę, mimo późnej pory, gromadzi miliony telewidzów przed telewizorami. Niesamowite metamorfozy gwiazd zaskakują za każdym razem, sprawiając, że czasami widzowie mają problemy z rozpoznaniem, który polski wykonawca znajduje się właśnie na scenie. Od samego początku świetnie radzi sobie Katarzyna Skrzynecka , która miała już okazję być Tiną Turner, Madonną czy też Tatianą Okupnik . Przypomnijmy: Niesamowite przemiany gwiazd w czwartym odcinku "TTBZ" Dzięki udziałowi w show, gwiazda utarła nosa wszystkim, którzy mówili, że jej kariera już się skończyła. Nie ma odcinka w którym jurorzy by jej nie chwalili. Jako Louis Armstrong powaliła wszystkich na kolana - zmieniła się w czarnoskórego, tęgiego mężczyznę. Natomiast Tatiana Okupnik w jej wykonaniu zachwyciła samą Okupnik. Zobacz: Katarzyna Skrzynecka miała wypadek na planie "TTBZ" Według ostatnich doniesień to właśnie ona jest najlepiej opłacaną gwiazdą w programie, która może liczyć na 12 tysięcy złotych za każdy odcinek. O komentarz poprosiliśmy osobę związaną z produkcją.   Umowy są podpisywanie przez uczestników i my nie mamy do nich wglądu . Nie mamy w zwyczaju komentowania tego typu doniesień - powiedziała w rozmowie z AfterParty.pl. Czy kwota 12 tysięcy złotych za jeden występ to waszym zdaniem dużo? Zobacz: Skrzynecka nieźle się wkurzyła kiedy znany dziennikarz zaatakował jej show Gwiazdy w ostatnim odcinku "Twoja twarz brzmi znajomo":

Wojewódzki wyśmiewa show Polsatu
ONS
Newsy
Wojewódzki oglądał "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Postanowił zrecenzować show
Jak mu się podobało?

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to jeden z największych hitów tej wiosny. Show Polsatu notuje bardzo wysoką oglądalność, a miliony telewidzów w każdą sobotę śledzą imponujące metamorfozy gwiazd. Program zapewnia porządną porcję rozrywki, a dla wielu uczestników może okazać się szansą na duży powrót do show-biznesu i czołówki celebrytów w naszym kraju. Przypomnijmy: Skrzynecka nie żałuje nieobecności w "TzG". Ma swoje powody Są jednak i tacy, którzy nie dołączyli do chóru entuzjastów "TTBZ". Wśród nich jest Kuba Wojewódzki , niegdyś gwiazda Polsatu, a dziś "król TVN-u". W swojej kolumnie "Mea Pulpa" w tygodniku "Polityka" postanowił wyśmiać hit konkurencji, upokarzając przy okazji występujące w nim gwiazdy, choć akurat tym razem nie wymienił nikogo z nazwiska. Jego zdaniem, "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to po prostu telewizyjne disco-polo. Kwestionuje też popularność występujących tam artystów.   To jest największy sukces telewizyjny tej wiosny. Program w Polsacie zatytułowany "Twoja twarz brzmi znajomo". Formuła jest prosta. Kilku mało znanych artystów dolepia sobie to i tamto i następnie udaje, że jest kimś popularnym. Tak to już bywa, że estetyce disco polo trudno zmienić twarz, nawet pod gumową maską - ocenia w "Polityce" Wojewódzki. Myślicie, że ta krytyka dotknie Skrzynecką i Włodarczyk ? W końcu to po ich stronie stoją statystyki. Zobacz: "Taniec z Gwiazdami" i "TTBZ" hitami oglądalności. X-Factor i reszta daleko w tyle Metamorfozy gwiazd w ostatnim odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo":

Katarzyna Cichopek nie wystąpi w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
ONS
Newsy
Kasia Cichopek w "TTBZ 2"? Mamy komentarz agentki gwiazdy
Ktoś tu nie będzie zadowolony

Program " Twoja Twarz Brzmi Znajomo " okazał się w tym roku jednym z największych telewizyjnych hitów. Zwyciężczynią pierwszej edycji została  Katarzyna Skrzynecka , która dzięki show przeżywa teraz ponowny rozkwit swojej kariery. Nic więc dziwnego, że ruszyła już giełda nazwisk, które mogą wystąpić w następnym sezonie. Nina Terentiew potwierdziła dotychczas dwóch uczestników. Przypomnijmy: Terentiew ujawniła pierwsze nazwiska drugiej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Flesik.pl podał informację, że duże szanse na udział w programie ma również Katarzyna Cichopek . Podobno aktorka chce odzyskać popularność w telewizji, wzięła więc udział w pierwszych castingach do "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jak jest naprawdę? AfterParty.pl w rozmowie z agentką gwiazdy, Aldoną Wleklak , dowiedziało się, że jest to nieprawda. Menadżerka w mocnych słowach odnosi się do rewelacji tabloidu: Jest to kompletną nieprawdą, Kaśka nie wzięła udziału w żadnych castingach. To jest kolejna kaczka dziennikarska - mówi menadżerka Kasi. Żałujecie, że nie zobaczycie Kasi? Zobacz: Joanna Liszowska w "TTBZ" może zarobić fortunę. Tabloid ujawnił jej gwiazdorską gażę   Katarzyna Cichopek z córeczką w SPA:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner