Pierwsza edycja show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" okazała się olbrzymim sukcesem i to zarówno pod względem oglądalności, jak i artystycznych korzyści, które mogą zapisać na swoim koncie jego uczestnicy. Najwięcej na udziale w programie zyskała jego zwyciężczyni, Katarzyna Skrzynecka. Po latach hejtu i krytyki, aktorka została doceniona przez publiczność. Przypomnijmy: Katarzyna Skrzynecka czyta o sobie artykuły w sieci: "Zdarzył się cud!"

Reklama

Polsat potwierdził niedawno, że jesienią na ich antenie zobaczymy drugą edycję programu. Rozpoczęło to oczywiście lawinę plotek i doniesień o kolejnych gwiazdach, które miałyby pojawić się na scenie. Zdjęcia do show ruszają już niebawem, a produkcja rzeczywiście kompletuje ekipę. Nina Terentiew w rozmowie z WirtualneMedia.pl zdradza, że w drugiej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zobaczymy na pewno Joannę Liszowską i Jacka Kawalca. Ponadto w roli jurorki wystąpi Katarzyna Skrzynecka, która zastąpi Katarzynę Kwiatkowską. Reszta składu jurorskiego ma pozostać bez zmian.

Joanna Liszowska jest bardzo dobrą aktorką i piosenkarką, była zwyciężczynią drugiej edycji „Jak oni śpiewają”, a teraz nagrywa swoją płytę. Umiejętności aktorskie Jacka Kawalca mogliśmy poznać w „Ranczu”. Jacek nie tylko śpiewa, ale też świetnie operuje mimiką twarzy. Cieszy się od lat dużą sympatią widzów. Wiem, że potraktuje ten program jak wielką aktorską przygodę - komentuje Terentiew dla WirtualneMedia.pl

Serwis dodaje również, iż mocno zaawansowane rozmowy z producentami prowadzi Natasza Urbańska. Będziecie oglądać drugą edycję "TTBZ"?

Zobacz: Katarzynę Skrzynecką pomylono z Conchitą Wurst. Jak zareagowała?

Zobacz także

Reklama

Zdjęcia z wielkiego finału "Twoja Twarz Brzmi Znajomo":

Reklama
Reklama
Reklama