Izabela Janachowska o Oli Jordan

Janachowska kpi z nowej jurorki "Tańca z Gwiazdami"! Co o niej powiedziała?

Izabela Janachowska o Oli Jordan

 

Nowa jurorka "Tańca z Gwiazdami" Ola Jordan musi zmierzyć się z porównaniami ze swoją poprzedniczką w show - Beatą Tyszkiewicz. Wielu widzów pokochało już Olę - choć jest profesjonalną tancerką, bywa łagodna dla uczestników i nie wytyka im wad. Jednak Jordan w tej roli nie spodobała się wszystkim. M.in. Izie Janachowskiej! 

 

Zobacz: Wzruszające pożegnanie Beaty Tyszkiewicz z "Tańcem z Gwiazdami" na ramówce Polsatu! Tego nikt się nie spodziewał! WIDEO

 

Izabela Janachowska kilkakrotnie pojawiła się w "Tańcu z Gwiazdami". Wraz z Radkiem Majdanem zajęła wysokie, 4. miejsce, a z Rafałem Brzozowskim - 7. Tańczyła również z Wojtkiem Medyńskim, Przemkiem Saletą, Pawłem Stalińskim i Zbigniewem Urbańskim. Fani na Instagramie zapytali tancerkę, a obecnie również prezenterkę i gwiazdę TVN Style, co sądzi o nowej jurorce.

Janachowska zaczęła trochę parodiować Jordan, ale pochwaliła jej urodę:

 

Prosicie o opinię na temat nowej członkini jury i ja mam tylko jedną: no ten tego, to tamto, fajnie, fajnie mhm, tak, mhm. Ale na pewno jest perełką, jeśli chodzi o urodę tego jury - mówiła.

A czy Wam Ola spodobała się w roli jurorki? 

 

Zobacz: "O nie! Nie!" Beata Tyszkiewicz w przewrotny sposób komentuje Olę Jordan, jej następczynię w "Tańcu z Gwiazdami"

 

Oglądaliście Izę w Tańcu z Gwiazdami? 

Izabela Janachowska o Oli Jordan

Izabela Janachowska na prezentacji ramówki TVN Style
ONS

Ola Jordan debiutuje w "Tańcu z Gwiazdami"
ONS

 

Przeładuj

Jak mieszka Agnieszka Kaczorowska? Pokój Emilki przepiękny, ale spójrzcie na sypialnię!

zobacz 01:31