TV-Show

TYLKO U NAS! Jacek Jeschke NIE zatańczy w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami"! Wiemy dlaczego!

Ma już dość?

 

Jacek Jeschke nie zatańczy w nowej edycji show "Taniec z Gwiazdami"? Tancerz dołączył do programu wiosną 2016 roku i u boku aktorki Anny Karczmarczyk od razu zdobył Kryształową Kulę. Podobny sukces osiągnęła zawodowa partnerka Jacka w tańcu towarzyskim - Hanna Żudziewicz, która w kolejnej edycji zajęła pierwsze miejsce wraz z Robertem Wabichem. Dlaczego ulubieniec show zrezygnuje z ogromnej popularności jaką daje w nim udział? Posłuchajcie co zdradził nam na ten temat Jacek Jeschke!

 

Zobacz także: Czy Jacek Jeschke i Hanna Żudziewicz mają romans? Mamy gorące zdjęcia!

Zobacz także: Jacek Jeschke miał już kiedyś zrezygnować z show. Zobacz kiedy i dlaczego o tym myślał!

 

Jacek Jeschke zdobył podczas swojej pierwszej edycji Kryształową Kulę.

Czy naprawdę zrezygnuje z udziału w "Tańcu z Gwiazdami"?

Bracia Jeschke - Wojtek i Jacek - na imprezie Party.pl
Newsy
Polki pokochały braci Jeschke! Ale który jest do wzięcia, Wojtek czy Jacek?
Polki pokochały braci Jeschke! Ale który jest do wzięcia, Wojtek czy Jacek?

Bracia Jeschke - Wojtek  i Jacek podbijają Internet. Choć nie wygrali ostatniej edycji "Tańca z gwiazdami", to sprawili, że serca milionów kobiet mocniej zabiły. Magazyn "Party" sprawdził który z nich jest... kawalerem do wzięcia. Drogi braci Jeschke rozeszły się pięć lat temu, gdy Jacek wyjechał do Moskwy, gdzie mieszkała jego ówczesna partnerka taneczna. Trenując z nią, zaczął odnosić sukcesy, wygrywał najważniejsze turnieje na świecie w kategorii seniorskiej. Ale z dala od rodziny czuł się samotny. Musiałem oszczędzać na wszystkim: biletach do metra, mieszkaniu i jedzeniu. Był moment, że nie miałem gdzie mieszkać i musiałem przenieść się do hostelu, do którego regularnie przyjeżdżała policja, świeciła nam po oczach latarkami i zabierała na komendę. Nie czułem się bezpiecznie" - opowiada Jacek w magazynie "Party". To właśnie wtedy zrobił sobie tatuaże – wielki napis „Rodzina” na klatce piersiowej i daty urodzenia siostry i brata na przegubach dłoni. Mimo sukcesów na parkiecie po dwóch latach Jacek nie wytrzymał rozłąki i wrócił do Polski. Ale nadal jest skupiony na karierze. Dlatego Jacek Jeschke nie szuka dziewczyny. Nie chcę nikomu robić nadziei. Zrobiłbym krzywdę osobie, która musiałaby pogodzić się z moim tempem życia, bo albo jestem na zajęciach na politechnice, albo na treningu, albo na turnieju za granicą", mówi Jacek. Na razie bracia mieszkają razem, ale Wojtek Jeschke wkrótce się wyprowadza. Powód? On, w przeciwieństwie do brata, od pięciu lat jest zakochany w Magdzie, młodej dziennikarce, i teraz chce z nią zamieszkać. Więcej na ten temat przeczytacie w nowym magazynie "Party".   Ula Dębska i Wojtek Jeschke w czwartym odcinku Tańca z Gwiazdami  Ewa Błachnio i Jacek Jeschke w TZG

Obóz aktorski z gwiazdami Pierwszej miłości
Newsy
Tydzień w towarzystwie gwiazd "Pierwszej miłości", Jacka Jeschke i Oli Radwan? To możliwe! Sprawdź szczegóły ;)
Tydzień w towarzystwie gwiazd "Pierwszej miłości", Jacka Jeschke i Oli Radwan? To możliwe! Sprawdź szczegóły ;)

Chciałabyś/chciałbyś spędzić prawie cały tydzień w towarzystwie gwiazd serialu "Pierwsza Miłość" - Aleksandrą Zienkiewicz, Ulą Dębską oraz Michałem Malinowskim? A także z Aleksandrą Radwan (znaną z "Na wspólnej") oraz Jackiem Jeschke! To teraz możliwie!  Zobacz:  Ostatnie sceny Uli Dębskiej w "Pierwszej miłości". Zobacz pożegnanie Sabiny! Już nigdy nie wróci? GALERIA W dniach 13-19 stycznia oraz 19-25 stycznia 2018 roku w niewielkiej miejscowości u podnóża Beskidu Śląskiego odbędzie się obóz aktorski w wyżej wymienionymi gwiazdami. Podczas obozu odbędą się warsztaty z udziałem gwiazd - m.in.  Technika mowy, elementarne zadania aktorskie czy s ceny dialogowe/praca aktora z kamerą. Przewidziane są również warsztaty taneczne z Jackiem Jeschke! :) Nie zabraknie integracji z gwiazdami - m.in. wspólnej dyskoteki, ogniska i innych zimowych szaleństw. Oj, będzie się działo :) Cena takiego obozu to 1799 złotych. Chcielibyście wziąć udział w takim spotkaniu? Zobacz:  Ula Dębska żegna się z widzami "Pierwszej miłości". Zobacz poruszające WIDEO Chcecie spotkać Wasze ulubione serialowe gwiazdy? W obozie weźmie udział również Jacek Jeschke. Szczegóły - tutaj. 

Jacek Jeschke i Hania  Żudziewicz na Mistrzostwach Świata w ShowDance
Newsy
Jeschke i Żudziewicz i ich historyczne show na turnieju tanecznym. Uwaga, baaardzo wzruszające nagranie!
Jeschke i Żudziewicz i ich historyczne show na turnieju tanecznym. Uwaga, baaardzo wzruszające nagranie!

Gwiazdy "Tańca z Gwiazdami" - Jacek Jeschke i Hanna Żudziewicz, wystąpili na Mistrzostwach Świata w ShowDance i zachwycili wszystkich swoim pokazem. Swoje show przygotowywali w oparciu o historię Powstania Warszawskiego. Było więc bardzo nostalgicznie i wzruszająco: Nigdy w życiu nie podejmowałem się tak emocjonującej rzeczy jaką przygotowujemy wraz z @hannazudziewicz przez ostatnie dwa miesiące. Myśle, że każdy z nas wie czym było Powstanie Warszawskie, lecz mało kto z nas wie jakie emocje towarzyszyły ludziom, którzy walczyli o swoją i naszą wolność. Pamiętajmy, wydarzenie to pochłonęło setki tysięcy ofiar, w tym młodzież i niewinne dzieci, które chciały po prostu żyć w swoim wolnym kraju tak jak my żyjemy dziś. - napisał Jacek na swoim Instagramie.  Zobacz:  Wszyscy mówią o romansie Olgi Kalickiej i Jacka Jeschke! Co ich łączy? Ostatecznie zjawiskowa para zajęła wysokie, IV miejsce. Dla nas byli bezkonkurencyjni! Zobaczcie ich magiczny występ. Zobacz: Agnieszka Kaczorowska pokazała wspólne zdjęcie z Jackiem Jeschke i przyznaje: "Wiele nas łączy..."

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner