Adrian i Ilona z "Rolnik szuka żony"
Instagram

Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" szykują się do ślubu? "Kochani, idą zmiany"!

Adrian i Ilona z "Rolnik szuka żony"
Instagram

Ostatnio pisaliśmy o niepokojącym wpisie, który Adrian Berkowicz z "Rolnik szuka żony" zamieścił na swoim Instagramie. Mężczyzna zaznaczył, że usunął ze swojego profilu sporo zdjęć. Niektórzy obawiali się, że może to być związane z Iloną.

Na szczęście między Adrianem a jego ukochaną wszystko jest w porządku. Czyżby właśnie szykowali się do ślubu? 

Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" biorą ślub?

Adrian z "Rolnik szuka żony" robi porządki na swoim profilu na Instagramie. Berkowicz usunął sporo zdjęć. Niektórzy zaczęli się obawiać, że być może rolnik rozstał się z Iloną i dlatego podjął taką decyzję. Nic bardziej mylnego! Adrian postanowił bowiem prężniej rozwijać swoją działalność w social mediach. Rolnik pasjonuje się fotografią, w tym również ślubną. Dlatego chce, aby jego zdjęcia były publikowane w wyjątkowy sposób.

Adrian zamieścił właśnie nowy wpis, który mógł zasugerować niektórym, że w jego życiu szykują się poważne zmiany. Rolnik opublikował zdjęcie młodej pary przed ołtarzem, a pod fotografią napisał:

Kochani idą zmiany😁 Mam nadzieję, że na lepsze. Zmieni się sposób publikacji zdjęć i efekt w pełni zobaczycie na profilu 💪Mogę na Was liczyć? Dajcie znać co myślicie o takim sposobie🤔😁 

Oczywiście nie chodzi o zmiany w życiu prywatnym, a raczej "zawodowym". Adrian chce, aby jego profil wyglądał na bardziej profesjonalny. Dobry pomysł?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani idą zmiany😁 Mam nadzieję, że na lepsze. Zmieni się sposób publikacji zdjęć i efekt w pełni zobaczycie na profilu 💪Mogę na Was liczyć? Dajcie znac co myślicie o takim sposobie🤔😁 ______________________________ #sesjaslubna #fotografiaslubna #slubneinspiracje #ślub #szukamfotografa #pannamloda #welon #sukniaslubna #fotografkrakow #plenerslubny #polskiesluby #najpiekniejszepolskiesluby #fotografkrakow #fotografslubny #pannamloda2020 #slub2020 #wesele2020 #reportazslubny #sesjaplenerowa #makijazslubny #fotografmalopolska #przygotowaniadoslubu #slub2019 #slubneinspiracje #slubnaglowie @najpiekniejszepolskiesluby @gracefulbrides @jtequilka

Post udostępniony przez Adrian Berkowicz (@adrianberkowicz)

Myślicie, że ta para stanie niebawem na ślubnym kobiercu?

Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" zamieszkali już razem?
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37