Wiktoria miażdzy Ohę w Hotelu Paradise
Mat. prasowe, screen z Hotelu Paradise
TV-Show

"Hotel Paradise": Wiktoria miażdży Ohę: "Gruba dziewczyna z pryszczami na twarzy"

Wiktoria z "Hotelu Paradise" już nie tęskni za Miłoszem? Próbuje nawiązać kontakt z nowym Łukaszem i przy okazji uderza w Ohę! Przesadziła?

Decyzja o tym, że Miłosz musi opuścić "Hotel Paradise" zszokowała wszystkich, a Wiktoria nie potrafiła powstrzymać się od płaczu. Jeszcze chwilę wcześniej wydawali się być parą nie do ruszenia, a "rajskie rozdanie" wcale nie napawało ich stresem. Niestety chwila zapomnienia wystarczyła, aby ponownie dały się we znaki bezlitosne programowe zasady. Po odejściu Miłosza, Wiktoria została sparowana z nowym Łukaszem. Według uczestników, Wiktoria bardzo szybko odnalazła się w nowej parze, co wypomnieli jej podczas "Pandory": 

- Dlaczego wszystkim się wydaje, że już zapomniałaś o Miłoszu?
- Jest mi strasznie przykro - zaczęła.

Będzie powtórka z kontrowersyjnej "Pandory"? Zobaczcie, co sądzą o zachowaniu Wiktorii jej koledzy z programu. Przy okazji Wiktoria mocno wbiła szpilę nieobecnej już w programie Osze. Doczeka się odpowiedzi? Zobaczcie, co o niej powiedziała! 

Zobacz także: "Hotel Paradise": Pan Lektor o nękaniu Wiktorii: "Wróciła na własne życzenie"

"Hotel Paradise": Marietta i Patryk na pierwszy taniec wybrali utwór z "Rolnik szuka żony"! Wiemy, dlaczego

"Hotel Paradise": Wiktoria już zapomniała o Miłoszu?

Relacja Miłosza i Wiktorii w "Hotelu Paradise" była zawiła. Od początku ich do siebie ciągnęło, jednak uczestniczka wzbudzała niechęć wśród innych mieszkańców "Hotelu". Miłosz kierując się dobrem grupy postanowił odesłać Wiktorię do domu, jednak potem nie potrafił pogodzić się ze swoją decyzją. Nie musiał długo czekać, aby dostać drugą szansę na odbudowanie relacji z partnerką. Wiktoria wróciła do programu i wybaczyła uczestnikowi. Ta radość nie potrwała jednak długo, ponieważ w konsekwencji jednego z zadań, został wyeliminowany z programu. Wiktoria automatycznie została sparowana z nowym Łukaszem, który wszedł na jego miejsce. Dziewczyna wpasowała się w gusta nowego i wygląda na to, że to właśnie ją wybierze podczas "rajskiego rozdania", chociaż o jego względy walczy również Kasia. 

Nie wyobrażałam sobie iść z kimś dalej. To Miłosz dawał mi tę bliskość. Ja akceptowałam to, że się przytulamy, całujemy, natomiast wiem, że "Hotel Paradise" to jest gra i też to rozumiem - deklarowała Wiktoria przed kamerami

Mieszkańcy "Hotelu Paradise" od razu zauważyli, że pomiędzy Kasią a Wiki dojdzie do walki o nowego: 

- Wiki będzie teraz chciała zostać i wiem, że potrafi zamotać w głowie - mówił Łukasz - Wiki od samego początku mówiła mi, że będzie chciała się utrzymać. Więc ona się tylko utrzymuje. Miłosz odszedł i chyba sentymenty do Miłosza razem z nim. 

Na zachowanie Wiktorii zwrócili także uwagę Inga i Janek: 

- Zauważyłeś coś? 
- Że Wiki ma już wyje*ane i stara się o nową parę? 
- Tak. Ja bardziej Miłosza przeżywam niż on. Ale prawda jest taka, że zawsze dobrych ludzi takie cos trafia a ich omija to od początku. 
- Miłosz przedobry człowiek

Wiktoria z Hotelu Paradise płacze za Miłoszem i śmieje się z Łukaszem
Instagram

Wiktoria jednak przejawiała smutek, ciągle wspominając obecność Miłosza w programie: 

Ja tak bardzo potrzebuje takiej bliskości, a bez niego nie mam tego tutaj. To jest chu*owe. Ja nie umiem grać ku*wa.

Uczestniczkę starał się wspierać Mateusz:

Wiktoria mega to przeżyła. Wróciła tutaj mimo, że Łukasz ją wyrzucił. Rozwijała się ta ich relacja i ja im kibicowałem. 

Wiktoria nie ukrywa, że obawia się "rajskiego rozdania" i nie ma pewności, do kogo powinna podejść. Nic dziwnego, że stara się zdobyć zainteresowanie Łukasza: 

Jestem nadal w grze. Miłosz odchodząc stąd mówił mi, że mam walczyć do samego końca, że mam iść dalej. Mam też taki dystans do niego (nowego Łukasza - przyp. red.), bo dzisiaj odpadł chłopak, który czuł do mnie coś więcej niż tylko partnerstwo w "Hotelu Paradise" także nie wiem, jak to dalej pójdzie. 

Wiktoria zapomniała już o Miłoszu w Hotelu Paradise?
Mat. prasowe, screen z Hotelu Paradise

Zobacz także: "Hotel Paradise": Co dzieje się z uczestnikami po odpadnięciu? Oto sekrety programu

"Hotel Paradise": Wiktoria mocno na temat Ohy: "Gruba z pryszczami na twarzy"

Wiktoria starała się opowiedzieć nowemu Łukaszowi o swoich losach w programie. Przybliżyła mu swoją relację z Miłoszem i moment, w którym zamienił ją na Ohę. Mówiąc o koleżance z programu nie szczędziła mocnych słów.

Oha nie przeszła obojętnie obok słów Wiktorii. Uczestniczka "Hotelu Paradise" pokazała fragment gorzkiej wypowiedzi Wiki na jej temat na swoim InstaStories i opatrzyła go wymownym komentarzem - "co". 

- Jak odpadłaś za pierwszym razem to z kim byłaś w parze - zapytał Łukasz 
- Z Miłoszem. Miłosz mnie wywalił - wyjaśniła Wiktoria 
- Jak cię wywalił?
- Wybrał inną laskę. Grubą dziewczynę z pryszczami na twarzy z czarnymi włosami. A jaki jest jego typ? Wysportowana blondynka z tatuażem na ręce. 
- No to co mu się odwaliło? 
- Wpływ ludzi. Wszyscy manipulowali Miłoszem, żeby mnie wyrzucił z Hotelu. Teraz już tego nie robią ale masakra była. 
- Ja jestem taki jak ty więc, wyobraź sobie, co możemy tutaj zwojować. 

Hotel Paradise: Wiktoria obraża Ohę?
Instagram/Oha_hotelparadise4

Wiktoria nie ukrywa, że mimo tęsknoty za Miłoszem, chce dać szansę nowemu i dalej brać udział w programie: 

Wiadomo, że jest mi przykro ale życie toczy się dalej. 

Łukasz jeszcze nie wie, kogo wybierze na "rajskim rozdaniu" i mimo tego, że stara się być tajemniczy, nie ma wątpliwości, że Wiktoria jest mocno w jego typie: 

Myślę, że trafiłem w totka, bo Wiktoria pasuje mi nie tylko z wyglądu ale również z charakteru. 

Wiktoria i Łukasz na jeppach w Hotelu Paradise
Mat. prasowe, screen z Hotelu Paradise

Zobacz także: "Hotel Paradise": Pan Lektor o związku Nany i Łukasza. Czy był między nimi seks?

Nowa relacja Wiktorii nie podoba się pozostałym i postanowili skonfrontować się z nią podczas "Pandory": 

- Dlaczego wszystkim się wydaje, że już zapomniałaś o Miłoszu.
- Jest mi strasznie przykro, że Miłosz odszedł. Miłosz odchodząc też powiedział, żebym się dobrze bawiła nadal, że jeżeli ja będę mówić, że chcę go z powrotem, że on na pewno wróci, i że jestem tak dobra, że mam dojść dalej czy on będzie ze mną czy nie

Czy według Was Wiktoria faktycznie zbyt szybko przestawiła się na nowego partnera, czy jej zachowanie jest zupełnie w porządku? 

Hotel Paradise 4: Wiktoria i Łukasz
Fragment programu "Hotel Paradise 4", Player.pl

Nana chłodno o słowach Wiki w Hotelu Paradise 4
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Nana zachowawczo komentuje ostrą wypowiedź Wiktorii na temat Ohy! 
Wiktoria w "Hotelu Paradise 4" zmiażdżyła Ohę, mówiąc, że jest gruba i pryszczata! Co na to Nana i inni uczestnicy show?

W "Hotelu Paradise 4" ponownie zawrzało, a to wszystko za sprawą Wiktorii, która w dłuższym odcinku emitowanym wyłącznie w player.pl zmiażdżyła Ohę! Na randce z nowym uczestnikiem, Łukaszem, Gąsior opowiedziała mu o swoich losach w show i wtedy zaatakowała swoją największą rywalkę w show. Co na to Nana? Zobacz także:  "Hotel Paradise": Wiktoria miażdży Ohę: "Gruba dziewczyna z pryszczami na twarzy" Wiktoria atakuje Ohę, Nana odpowiada. Kolejna afera w "Hotel Paradise 4" W "Hotelu Paradise" emocji nie brakuje, a im bliżej finału, tym coraz więcej dzieje się w relacjach wszystkich uczestników, zwłaszcza u Wiktorii. Dziewczyna, po tym, jak została wyrzucona z show przez Miłosza,  triumfalnie wróciła i znów się z nim związała, kilka dni później opłakiwała to, że Miłosz został wyrzucony w wyniku ryzykownej gry.  Na jego miejscu pojawił się Łukasz, z którym wybrała się na randkę. Podczas rozmowy z chłopakiem opowiedziała mu o swoich losach w show, atakując Ohę: Łukasz: Jak odpadłaś za pierwszym razem to z kim byłaś w parze  Wiktoria: Z Miłoszem. Miłosz mnie wywalił  Łukasz: Jak cię wywalił? Wiktoria:  Wybrał inną laskę. Grubą dziewczynę z pryszczami na twarzy z czarnymi włosami.  A jaki jest jego typ? Wysportowana blondynka z tatuażem na ręce.  Łukasz: No to co mu się odwaliło?  Wiktoria: Wpływ ludzi. Wszyscy manipulowali Miłoszem, żeby mnie wyrzucił z Hotelu. Teraz już tego nie robią ale masakra była.  Jej słowa, choć wyemitowane tylko w odcinku na player.pl, nie przeszły bez echa! Fragment z wypowiedzią  Wiktorii został udostępniony nie tylko przez Ohę, ale również Nanę, która zdecydowała się na zdawkowy. ironiczny komentarz: miło . ...

Wiktoria wybiera Miłosza na rajskim rozdaniu
screen/Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise": Wiktoria i Miłosz są razem po programie? Zobaczcie, jak skomentował jej ostatnie zdjęcie
Wiktorię i Miłosza połączyło prawdziwe uczucie w "Hotelu Paradise", ale czy ich relacja przetrwała? Ten komentarz może na to wskazywać!

Wiktoria i Miłosz z "Hotelu Paradise" wciąż są parą? To pytanie z pewnością zadają sobie wszyscy fani programu Telewizyjnej Siódemki. Ostateczną odpowiedź poznamy dopiero za kilka tygodni, kiedy zakończy się uwielbane przez widzów randkowe show, ale my już teraz patrzymy jak wyglądają relacje Wiki i Miłosza. Co ciekawe, ostatnio Miłosz bardzo wymownie skomentował zdjęcie Wiktorii... Miłosz z "Hotelu Paradise" komentuje zdjęcie Wiktorii Relacja Wiktorii i Miłosza z "Hotelu Paradise" od samego początku wzbudzała ogromne emocje nie tylko wśród widzów, ale przede wszystkim wśród pozostałych uczestników programu. Grupa nie akceptowała Wiktorii i robiła wszystko, żeby się jej pozbyć z "Hotelu Paradise". Koledzy namawiali Miłosza, żeby związał się z inną uczestniczką. I chociaż Miłosz przyznał, że poczuł coś do Wiki, w pewnym momencie wyrzucił ją z programu. Miłosz szybko tego pożałował i miał nadzieję, że jego partnerka jeszcze wróci do programu. Tak się stało, a Wiktoria dała mu kolejną szansę.  Niestety, szczęście Wiktorii i Miłosza nie trwało zbyt długo i po jakimś czasie Miłosz odpadł z programu. Zobacz także:  "Hotel Paradise 4": Miłosz musiał opuścić program! Wiktoria udawała smutek? Po tym, jak Miłosz odpadł z programu Wiktoria została połączona  w parę z nowym uczestnikiem, Łukaszem.  Ale czy jej relacja z Miłoszem przetrwała próbę czasu i po powrocie do Polski są razem? Para wciąż nie zdradziła, jak potoczyły się ich losy, ale patrząc na ostatni komentarz Miłosza i reakcję Wiktorii, możey domyślać się, że wciąż mają bardzo dobre relacje. Wiktoria opublikowała ostatnio zdjęcie z koleżanką, a w komentarzach pojawiły się wymowne emotki od Miłosza. Jak zareagowała Wiki? ...

"Hotel Paradise": lincz na Wiktorii. Tak mocnego odcinka jeszcze nie było
Screen Programu "Hotel Paradise"
TV-Show
"Hotel Paradise": Lincz na Wiktorii. Krzyki, kłamstwa i łzy... "Wracam do Wawy"
Tak mocnego odcinka jeszcze nie było. Najnowsza Puszka Pandory wprawiła widzów "Hotelu Paradise 4" w osłupienie. Co tam się zadziało?!

Myślicie, że dotychczasowe kłótnie, spiski i tajne pakty w "Hotelu Paradise" były niczym armagedon? W porównaniu z najnowszą Puszką Pandory poprzednie sytuacje, to jedynie dziecięca kolonia, bo uczestnicy rajskiego hotelu właśnie odpalili prawdziwą bombę! Nie zabrakło obraźliwych gestów, niewygodnych pytań, wzajemnych oskarżeń, a przede wszystkim morza łez. Najbardziej dostało się jednak Wiktorii, która pozbawiona wsparcia grupy, została wydana na prawdziwy lincz ze strony pozostałych graczy. Zobacz także:  "Hotel Paradise": Pan Lektor podsumował zachowanie Launo! Uczestniczka wydała oświadczenie Najbardziej kontrowersyjna Puszka Pandory w historii polskiego "Hotelu Paradise" Widzowie "Hotelu Paradise" już podczas poprzednich edycji show z udziałem atrakcyjnych singli walczących o sławę, miłość i wielkie pieniądze, przyzwyczaili się do tego, że Puszka Pandory porusza najbardziej niewygodne kwestie, nieczęsto doprowadzając graczy do płaczu. Jednak to, co zadziało się podczas najnowszej Pandory 4. edycji hitu TVN 7, na dobre przejdzie do historii. Wszyscy uczestnicy, jak jeden mąż, podczas zapisywania anonimowych pytań do współmieszkańców rajskiego hotelu, nie szczędzili Wiktorii gorzkich słów krytyki, kąśliwych porównań, a także najbardziej intymnych zagadnień.  Pandora rozpoczęła się od pytania skierowanego do Miłosza. Mężczyzna został zapytany o to, czy jest pewny Wiktorii. - W ostatnim czasie mamy z Wiktorią okazję dużo rozmawiać, przez fakt randek i tak... jestem pewny - wyznał Miłosz. Zapytano go również o to, czy nie uważa, że Wiktoria nim manipuluje, flirtując z Łukaszem i pozwalając sobie z nim na bliskość, w postaci dwuznacznych tańców oraz przytuleń. - Staram się myśleć trzeźwo....

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik