Hotel Paradise Vanessa na Zanzibarze
Instagram/vanessawietrzyk
TV-Show

"Hotel Paradise 4": Vanessa odsłania kulisy swojej podróży na Zanzibar. "Wpadałam w histerię" 

Vanessa z "Hotelu Paradise" pokazała, jak wyglądały jej ostatnie chwile przed programem. Była załamana, nikt nie spodziewał się takich warunków.

Vanessa z "Hotelu Paradise" pokazała swoją drogę na Zanzibar, gdzie był kręcony program. Okazuje się, że uczestniczka popularnego show była rozczarowana warunkami, jakie panowały na wyspie. W jej mediach społecznościowych pojawiła się cała relacja z przelotu oraz ostatnich chwil przed oddaniem telefonu. Opowiada, że wpadła w histerię, a także modliła się o poranek. Nie wiedziała, co zrobić, dlatego zadzwoniła do znajomych z Polski z prośbą o pomoc. Sprawdźcie w jakich warunkach żyła uczestniczka, przed wejściem do hotelu. 

"Hotel Paradise": Krzysztof i Basia wrócą do siebie? El Dursi: "Zdradzę trochę prywaty"

"Hotel Paradise": Vanessa pokazała, jaki koszmar przeżyła!

Vanessa jest jedną z tych uczestniczek, która bardzo dba o swój wygląd i nie ukrywa, że zależy jej, żeby zawsze prezentować dobrze! Pozostali uczestnicy czasami żartowali z niej i dziwili się przesadnej dbałości o detale. Słynna stała się już akcja, wrzucenia klapków za ponad 2 tysiące złotych do basenu. Później Vanessa w ciągu zaledwie kilku dni zerwała sobie dwa paznokcie u stopy. Tym razem, piękna brunetka zdecydowała się pokazać warunki, w jakich przyszło jej czekać na wejście do hotelu. 

Oglądając program "Hotel Paradise" w telewizji, widzimy rajską wyspę, piękne widoki i doskonałe warunki, w jakich żyją uczestnicy. Vanessa pokazała, jak wyglądało miejsce, w którym mieszkała przed wejściem do hotelu. Bohaterka "Hotelu Paradise" podsumowała swoją podróż na Zanzibar i pobyt na wyspie, przed przekroczeniem bram rajskiego hotelu. 

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Vanessa ma żal do produkcji, że jest przedstawiana jako księżniczka? "Szkoda"

Vanessa o zerwanych paznokciach w Hotelu Paradise
Instagram @vanessawietrzyk

Na Instagramie Vanessy pojawiła się relacja z podróży na Zanzibar. 

Zbliża się koniec programu... Pokażę Wam jak wyglądał mój czas po dotarciu na Zanzibar - zaczęła 

Późniejsze zdjęcia oraz filmy pokazują, co działo się w jej "urokliwym domku" oraz jak modliła się o poranek. 

- Po około 30 godzinnej podróży, zmęczona dotarłam do tego urokliwego domku… 

- urokliwy był tylko w ciągu dnia… - dodała. 

Z każdym zdjęciem i relacją widać, z czym zmagała się Vanessa. Rajskie wyspy są nie tylko piękne, ale również skrywają wiele tajemnic... 

Hotel Paradise Vanessa pokazuje jakie warunki panowały na wyspie
Instagram/vanessawietrzyk

Początkowo Vanessa była zachwycona, jednak najgorsze było jeszcze przed nią. 

- Odpoczynek przed miesięcznym odpoczynkiem. 

- Gdy nadszedł wieczór szybko zorientowałam się, że samotność w afrykańskim klimacie nie jest dla mnie… - relacjonowała. 

To była dopiero cisza przed burzą, najgorsze miało zdarzyć się w nocy. 

Okna bez szyb i szczeliny w drzwiach wpuszczały cały ogród zoologiczny do pokoju. Nie spałam pół nocy, modląc się o poranek… Wpadłam w histerię, bo gasząc światło robiło się tego więcej… Dzwoniłam do znajomych z Polski prosząc o wsparcie. - napisała. 

Hotel Paradise Vanessa pokazuje zwierzaki z Zanzibaru
Instagram/vanessawietrzyk

Noc dla Vanessy była bardzo ciężka, jednak udało jej się przetrwać i dotarła pod bramę "Hotelu Paradise". 

Zakryta od stóp do głów prześcieradłem udało się przetrwać. To ostatnie zdjęcie z telefonu. Oczekując na transport pod bramę Hotelu Paradise. A resztę już znacie - napisała. 

Warunki na rajskim Zanzibarze były dla Vanessy bardzo trudne. Na szczęście uczestniczka show udowodniła, że poradzi sobie w każdej sytuacji. 

Hotel Paradise Vanessa jednak przetrwała noc na Zanzibarze
Instagram/vanessawietrzyk

"Hotel Paradise 4": Vanessa ma nowego partnera
Instagram @vanessawietrzyk
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Vanessa ma nowego partnera! Pokazała romantyczne zdjęcie z chłopakiem
Wszystko wskazuje na to, że po głośnym rozstaniu z Mateuszem, serce Vanessy z "Hotelu Paradise" jest już zajęte. Piękna brunetka pokazała wymowne zdjęcie.

Udział w "Hotelu Paradise" miał dla Vanessy słodko-gorzki smak. Choć piękna brunetka od pierwszych chwil pobytu w programie została okrzyknięta jedną z najpiękniejszych i najbardziej sympatycznych uczestniczek, a występ w miłosnym hicie Telewizyjnej Siódemki zapewnił jej ogromną popularność i masę nowych przyjaciół, to nie znalazła w nim bratniej duszy. Niedługo po powrocie z rajskiego Zanzibaru Vanessa i jej programowy partner - Mateusz - zakończyli swój związek. Teraz wszystko wskazuje jednak na to, że charyzmatyczna hotelowa piękność znów jest zakochana. Tylko zobaczcie jej najnowsze zdjęcie z wakacji! "Hotel Paradise 4": Vanessa ma nowego partnera Vanessa Wietrzyk miała w "Hotelu Paradise" naprawdę mocne wejście. Tuż po pamiętnej Puszcze Pandory, podczas której uczestnicy dokonali linczu na Wiktorii , wszystko wskazywało na to, że Zanzibar opuści właśnie kontrowersyjna partnerka Miłosza. Tymczasem następujące po Pandorze Rajskie Rozdanie, nieźle namieszało w związkach mieszkańców rajskiego hotelu. Do ekipy dołączyła piękna Vanessa, która sparowała się z Mateuszem, a  z programem pożegnały się Wiktoria i Natka . Od tego czasu nowa uczestniczka i partnerujący jej przystojniak byli w "Hotelu Paradise" niemal nierozłączni. Choć para miała w swoim związku niemałe wzloty i upadki, jak kłótnię o niebotycznie drogie klapki dziewczyny , czy sparowanie się Vanessy z Łukaszem, to udało im się dotrwać u swego boku aż do wielkiego ćwierćfinału miłosnego hitu TVN7. Niestety, w skutek decyzji Nany, Łukasza, Janka, a przede wszystkim Ingi, Vanessa i Mateusz musieli opuścić program tuż przed wielkim finałem show.  Jak już wiemy, Vanessa i Mateusz po zakończeniu show postanowili kontynuować swoją relację. Różnica charakterów...

Vanessa i Darek
vanessawietrzyk/Instagram
TV-Show
"Hotel Paradise" Vanessa i Darek są razem po programie? Uczestniczka zdradziła za dużo?
Piękna Vanessa z "Hotelu Paradise" może liczyć na uwagę i zainteresowanie każdego mieszkańca hotelu. Co jednak łączy ją z Darkiem? Ich wpisy dają do myślenia.

Wejście Vanessy do programu odbyło się w przykrych okolicznościach. Uczestniczka swoim wejściem od razu wyeliminowała Natalię, która razem z Wiktorią opuściła program. Mieszkanki hotelu nie kryły, że wraz z przyjściem Vanessy poczuły się dość mocno zagrożone. Vanessa jak na razie odnajduje się w parze z Mateuszem, jednak wygląda na to, że losy jej sercowych wyborów potoczą się inaczej. Zapytana o to, czy chciałaby znaleźć się w programie wcześniej, przyznała, że tak i to ze względu na jedną osobę... "Hotel Paradise" Vanessa i Darek są razem? "Zdecydowanie byś mnie uszczęśliwiła" Vanessa zaliczyła wielkie wejście do programu "Hotel Paradise". Dziewczyna od samego początku nie mogła w żaden sposób poczuć się zagrożona, ponieważ większość męskiej ekipy hotelu, była nią wyraźnie zainteresowana. Jak na razie Vanessa dość dobrze odnajduje się w relacji z Mateuszem i wygląda na to, że tych dwoje ma szansę stworzyć bardzo mocną parę.  Gdy Vanessa pojawiła się w programie, Darek już nie mieszkał w hotelu. Kilka dni wcześniej został wyeliminowany przez Natkę , która postanowiła po raz pierwszy pójść za głosem serca , nie zaś za "umową grupy". Darek i Vanessa nie mieli więc szans, żeby poznać się w "Hotelu Paradise" , ale jak się okazało, doskonale się znają i mówią o sobie w bardziej niż życzliwych słowach... Zresztą odkąd tylko Vanessa pojawiła się w programie, Darek nie krył, że jest zachwycony piękną uczestniczką. Czy tych dwoje łączy coś więcej? Prawda wyszła na jaw przy okazji Q&A, podczas którego Vanessa odpowiedziała na jedno z pytań fanów, dotyczące jej obecności w hotelu: Czy wolałabyś wejść od początku do "HP", czy tak jak weszłaś, w trakcie? - spytał jeden z fanów. Vanessa...

Vanessa z Hotelu Paradise spodobała się Darkowi
screen player.pl/mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise": Darek i Vanessa są razem po programie?! Uczestnik nie szczędzi jej komplementów
Vanessa zrobiła ogromne wrażenie na byłym uczestniku "Hotelu Paradise". Nie uwierzycie, co Darek napisał w sieci! Zdradził za dużo?

Vanessa z "Hotelu Paradise" wpadła Darkowi w oko? Były uczestnik w zaskakujący sposób skomentował wejście nowej uczestniczki do randkowego show, a ona mu odpowiedziała! Vanessa dopiero co pojawiła się w programie Telewizyjnej Siódemki, ale już wywołała spore zamieszanie w hotelu i ogromne emocje wśród internautów. Sprawdźcie, co o wejściu Vanessy do "Hotelu Paradise" napisał Darek! Spodobała mu się nowa uczestniczka?  Nowa uczestniczka w "Hotelu Paradise" W ostatnim odcinku "Hotelu Paradise" nie zabrakło wielkich emocji. W programie doszło do kolejnej Pandory i Rajskiego Rozdania. Niestety, z programem musiała pożegnać się jedna z uczestniczek i tym razem była to Wiktoria! Wiki podczas Rajskiego Rozdania stanęła za Miłoszem, jednak po chwili stanęła za nim również Oha. Miłosz musiał zdecydować, czy będzie kierował się sercem, czy lojalności wobec grupy, której obiecał, że przy najbliższej okazji stworzy parę z Ohą.  Jak już wiemy, Miłosz zaskoczył widzów i wybrał Ohę, jednak to jeszcze nie był koniec emocji. W programie pojawiła się bowiem nowa, piękna uczestniczka! Zobacz także:   "Hotel Paradise 4": Fani oburzeni postawą Miłosza! "Czy ty masz mózg, czy tylko siano?" Vanessa pojawiła się w programie z immunitetem, dzięki któremu mogła wybrać, z którym uczestnikiem chce stworzyć parę, a jego byłą partnerkę odesłać do domu. Vanessa zdecydowała, że chce być z Mateuszem, a to oznaczało, że Natalia musiała pożegnać się z programem. Mocne wejście nowej uczestniczki zrobiło wrażenie na Darku, który jeszcze niedawno był w parze z Natalią, ale odpadł już z "Hotelu Paradise".  Do tej pory żadna z pań nie spełniała jego oczekiwań, z wyjątkiem Vanessy! - Coraz bardziej...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik