"Hotel Paradise 5": uczestnicy potępiają upojne chwile Oliwii i Kuby. "Są zasady i są moralności"
SCREEN PROGRAMU "HOTEL PARADISE"/PLAYER.PL
TV-Show

"Hotel Paradise 5": uczestnicy potępiają upojne chwile Oliwii i Kuby. "Są zasady i są moralności"

Oliwia przyznała się do namiętnej nocy z Kubą, jednak takiej reakcji pozostałych uczestników "Hotelu Paradise" z pewnością się nie spodziewała! Mocne słowa Wiktorii.

Widzowie "Hotelu Paradise" nie mogą narzekać na brak emocji. Po tym, jak z programu odpadli Dominika i Sevag, atmosfera w rajskim hotelu się zagęściła, a Olwia i Kuba dali się porwać emocjom i poszli na całość. I gdy przy przystojniak chciał zachować tę wiadomość tylko dla siebie, jego programowa partnerka nie wytrzymała. Oliwia podzieliła się rewelacjami z  pozostałymi uczestniczkami show. Tego, co się później stało z pewnością się nie spodziewała!

"Hotel Paradise": Krzysztof i Basia wrócą do siebie? El Dursi: "Zdradzę trochę prywaty"

"Hotel Paradise 5": uczestnicy potępiają upojne chwile Oliwii i Kuby

Początkowo 5. edycja "Hotelu Paradise" zapowiadała się wyjątkowo niewinnie, a niektórzy widzowie wręcz narzekali na nudę. Jednak ostatnie wydarzenia w luksusowej willi w Panamie sprawiły, że w sieci zawrzało. Oliwia i Kuba uprawiali seks przed kamerami. I nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że zaledwie kilka godzin przed zaistniałą sytuacją przystojniak płakał z powodu eliminacji Dominiki z "Hotelu Paradise", deklarując, że z nikim nie nawiąże tak głębokiej więzi, jak z Domi. Na parę w mgnieniu oka spadła fala hejtu, a główni zainteresowani szybko zaczęli tłumaczyć się w sieci ze swojego posunięcia.

Jak się jednak okazuje, cała sprawa wypłynęła nie tylko po emisji odcinka. Oliwia już w trakcie trwania show zdradziła Laurze, Wiktorii i Elizie, że spędziła z Kubą upojne chwile. 

- Powiedziałam o poprzedniej nocy dziewczynom, ponieważ jednak potrzebowałam tego wygadania się z tego, co się stało - przyznała przed kamerami Oliwia. - Chcieliśmy tego. Przyciągało nas i to było nawet bez słów, bez niczego i totalnie poszło. Stało się - dodała.

SCREEN PROGRAMU "HOTEL PARADISE"/PLAYER.PL

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Kuba komentuje seks z Oliwią. Co ma na swoją obronę? 

Choć dziewczyny początkowo robiły dobrą minę do złej gry, to z dala od spojrzeń Oliwii nie kryły rozczarowania jej zachowaniem.

- Gdy się dowiedziałam, że doszło do czegoś takiego, to miałam takie... "kurcze, serio?" - mówiła Eliza przed kamerami. I dodała - Ja się bardzo zawiodłam na Oliwce, bo nie robi się takich rzeczy, nawet jak ktoś jest tylko i wyłącznie twoją koleżanką. Nie musi być kimś bliskim dla ciebie, ale po prostu się chyba tak nie robi. 

- Dowiedziałam się przed chwilą różnych rzeczy, przykrych bardzo - mówiła zszokowana Wiktoria. - Ciężko mi tutaj być w wielkiej przyjaźni, bo nie wiem czy mogę komuś ufać, bo skoro takie postępowanie było w stosunku do Dominiki, rzekomo przyjaciółki programowej, to takie samo mogłoby być do mnie - dodała.

Także w rozmowie w cztery oczy, Eliza i Wiktoria ostro oceniły postępowanie Kuby i Oliwii. 

- Tak sobie myślę, że nie powinnam się wtrącać, ale tak mi tej Domy będzie szkoda - mówiła Wiktoria. - Ale wiesz kogo jest mi jeszcze szkoda? Konrada trochę, bo mówi: "Wiki jest mi tak smutno, bo widzę, że Oliwka coś tam do tego Kuby, a ja tyle chciałem jej dać".

SCREEN PROGRAMU "HOTEL PARADISE"/PLAYER.PL

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Oliwia komentuje gorące sceny z Kubą: "Niczego nie żałuję"

Co więcej, Eliza nie wytrzymała i pomimo wcześniejszych zapewnień, opowiedziała o wszystkim Jay'owi.

- Jeśli się to naprawdę wydarzyło, to nie ma z tym naprawdę problemu, ale ja uważam, że to nie jest dobrze wobec Dominiki - przyznał Jay. 

- Ona z Domi miała tutaj najlepszy kontakt, Domi miała tutaj najlepszy kontakt z nią i ona po jej wyjściu przespała się z osobą, z którą chciała mieć jakiś kontakt - dodała Eliza. 

SCREEN PROGRAMU "HOTEL PARADISE"/PLAYER.PL

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Jay komentuje upojną noc Oliwii i Kuby. Opublikował wymowne nagranie

Nawet szalona impreza z przebierankami nie uspokoiła nastrojów, wręcz przeciwnie. Po tym, jak Kuba zaproponował Wiktorii stworzenie pary, dziewczyna po raz kolejny gorzko oceniła rewelacje na temat przyjaciela i Oliwii. 

- Ja po prostu czuję się źle z tym, że Domi będzie musiała to oglądać, bo jakbym ja to oglądała, to bym się zapłakała - wyznała przez kamerami Wiktoria. Kuba to nie mój kolega, ale przyjaciel programowy, ale myślę, że są granice, są zasady i są moralności

SCREEN PROGRAMU "HOTEL PARADISE"/PLAYER.PL

A co na to Oliwka? Czy żałuje, że poszła na całość z telewizyjnym partnerem?

- Ja też jestem trochę podłamana tym, co się stało. Jednak ma się te wyrzuty sumienia- wyznała Oliwia. -  Nikt tutaj w żadnym związku nie był, ani nikt sobie nic nie obiecywał - dodała.

Myślicie, że Kubie uda się namówić Wiktorię na dopasowanie się przy najbliższym "Rajskim Rozdaniu"? A może pomiędzy Oliwią i Kubą nawiąże się jeszcze głębsza więź? Cóż, pozostaje nam śledzić kolejne odcinki "Hotelu Paradise".

Zobacz także: "Hotel Paradise": Dominika komentuje upojną noc Kuby i Oliwii: "Zbiera mi się na wymioty" 

Screen programu "Hotel Paradise"/Player.pl

Wiktoria odbiła Kubę Marii w Hotelu Paradise 4
Mat. prasowe Hotel Paradise
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Wiktoria przerażona zachowaniem Marii: "To agresja emocjonalna!"
Maria nie potrafi pogodzić się tym, że została singielką w "Hotelu Paradise". Wiktoria sparowała się z Kubą. Czy oboje tego pożałują?

Do kolejnego "rajskiego rozdania" jeszcze trochę czasu, jednak to nie oznacza, że uczestników "Hotelu Paradise" nie czekają roszady. Dotychczasowa singielka Wiktoria otrzymała możliwość sparowania się z jednym z panów, który wyraził chęć stworzenia z nią relacji. Tym sposobem zajęła miejsce Marii u boku Kuby. Ta sytuacja zdecydowanie nie spodobała się Marii, która nawet nie próbowała opanować emocji. Po mocnej wymianie zdań przy stole, Wiktoria nie wytrzymała:  Dla mnie to już jest agresja emocjonalna Frustracja złapała także Kubę, ponieważ bardzo szybko zdał sobie sprawę, że wybór Wiktorii wcale nie czyni go bezpiecznym podczas "rajskiego rozdania", a Maria jako nowa singielka nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa... To, co zrobi skończy się łzami Wiktorii?  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Kogo Wiktoria posłała do domu? "Podstępna żmija jadowita!" "Hotel Paradise": Maria atakuje Wiktorię  Po ostatniej randce, którą Wiktoria spędziła niemal ze wszystkimi uczestnikami " Hotelu Paradise" przyszedł czas na ostateczną decyzję. Okazało się, że była ona zależna od woli chłopaków. Wiktoria mogła wybierać partnera tylko spośród tych osób, które zdeklarowały, że chciałby z nią tworzyć parę. Taką deklarację złożył jedynie Kuba i to właśnie on połączył się z Wiktorią, a Maria została bez pary i musiała wyprowadzić się do singielni. Swojego niezadowolenia nawet nie próbowała ukrywać. Patrząc na radość Kuby z nowej partnerki i odnosząc się do jego słów, że "widzi w niej potencjał" podsumowała:  - Szkoda, że przed chwilą mówiłeś, że jesteś pewien swojej pary.  - Coś źle zinterpretowałaś, dzisiaj na pewno ci tego nie...

Kuba Wójcik "Hotel Paradise 3"
Mat. prasowe
TV-Show
Kuba w szale zdemolował "Hotel Paradise": rozbita szyba, zniszczone meble, pogróżki. Został usunięty z programu?! 
Takich emocji w historii "Hotelu Paradise" jeszcze nie było. Po powrocie do show Maurycego, Kuba dał upust swoim emocjom. Poniesie konsekwencje swoich działań?

W 3. edycji  "Hotelu Paradise"  nadszedł czas powrotów byłych uczestników! Do programu powróciła nie tylko Kornelia, ale też ulubienica widzów - Basia. W poprzednim odcinku w rajskim hotelu zawitał również dawny telewizyjny partner Luizy - Maurycy. Już wtedy Kuba nie szczędził uszczypliwych słów i swoją postawą pokazywał niechęć do chłopaka, jednak to, co wydarzyło się w najnowszym odcinku "Hotelu Paradise" przeszło najśmielsze oczekiwania uczestników i widzów programu. Kuba wpadł w furię i zaczął demolować luksusową willę. Sprawdźcie, co się stało i czy poniesie konsekwencje swoich czynów. "Hotel Paradise 3": Kuba demoluje "Hotel Paradise" przez Luizę i Maurycego Do tej pory Kuba przybierał w rajskim hotelu postawę pewnego siebie macho, jednak jego niecenzuralne słownictwo i budzące wiele zastrzeżeń zachowanie bardzo nie spodobało się widzom randkowego hitu TVN 7, którzy okrzyknęli go najbardziej wulgarnym i aroganckim uczestnikiem w historii programu. Niestety, ostatnie odcinki show z udziałem atrakcyjnych singli walczących o sławę, miłość i wielkie pieniądze, jeszcze bardziej utwierdziły sympatyków rajskiego hotelu w tym przekonaniu. W poprzednim odcinku to właśnie Kuba, jako jedyny z mieszkańców, bardzo chłodno przywitał w programie Maurycego. Co ciekawe, to zapowiadało jedynie ciszę przed burzą. Po tym, gdy Luiza poprosiła Maurycego o rozmowę w cztery oczy stało się coś nieoczekiwanego. Lubisz się pchać śmierci w ogień? - pytał groźnie Kuba Maurycego.  Słowa chłopaka bardzo dotknęły nie tylko Mauro, ale też resztę domowników.  To było bardzo dziwne, co mówił - skomentowała zachowanie Kuby Nathalia. Widać, że ma jakąś małą spinkę i szuka bójki. Jednym...

Kuba Bzdawka pojawi się w Hotelu Paradise 4
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Kuba miał poważny wypadek samochodowy. Jak się czuje?
Jakub Bzdawka z 4. edycji "Hotelu Paradise" trafił do szpitala. Uczestnik miłosnego show TVN zrelacjonował wszystko na InstaStories. W jakim jest stanie?

Przerażające InstaStories Kuby z 4. edycji "Hotelu Paradise" wprawiło internautów w osłupienie. Uznawany za jednego z najsympatyczniejszych graczy miłosnego show TVN, atrakcyjny brunet, brał udział w dramatycznym wypadku, w którym doznał urazu kręgosłupa. Jak się teraz czuje? Zobacz także:  "Hotel Paradise 4": Launo dostaje pogróżki od internautów. Widzowie przekroczyli granice?!  Kuba z "Hotel Paradise 4" miał wypadek samochodowy Choć przygoda Kuby z "Hotelem Paradise" już się zakończyła, sympatycy show wciąż w napięciu śledzą jego kolejne losy za pośrednictwem Instagrama. To tam przystojny brunet zgromadził już niemal 44 tys. obserwatorów, a ta liczba stale rośnie. Do tej pory Kuba dzielił się w sieci zapowiedziami kolejnych projektów zawodowych, modowymi inspiracjami, wspomnieniami z podróży, szalonymi imprezami, czy wspólnie spędzonym czasem w towarzystwie pozostałych uczestników 4. edycji "Hotelu Paradise". Jednak jego najnowsze dramatyczne InstaStories sprawiło, że sympatycy miłosnego hitu TVN z udziałem atrakcyjnych singli walczących o sławę, uczucia i wielkie pieniądze, zamarli. Okazuje się, że Kuba właśnie przeżył poważny wypadek samochody, w wyniku którego doznał urazu kręgosłupa. - Słuchajcie, brałem właśnie udział w wypadku. Niestety, ale jakiś pan z ciężarówki chyba się zagapił i przyp***dzielił w nas. Na szczęście nic mi się nie stało. Nikt też nie ucierpiał i to jest najważniejsze. Uważajcie na drodze. Poza wielkim strachem i bólem w kręgosłupie nic mi się poważnego nie stało - powiedział na nagraniu Kuba. Mimo że początkowo Kuba zapewniał, że nic mu się nie stało, to po konsultacji medycznej został przewieziony do szpitala. Tam okazało się, że doznał urazu...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik