Hotel Paradise: Marika i Eliza
Screen/Player.pl
TV-Show

"Hotel Paradise 5":  Skrajne emocje w dniu "Pandory"! Łzy i nieporozumienia pomiędzy uczestnikami!

Konsekwencja przegranej konkurencji była dla wielu mieszkańców "Hotelu Paradise" swego rodzaju sprawdzianem relacji między nimi. Atmosfera przed "Rajskim Rozdaniem" była zdecydowanie nerwowa. Co wydarzyło się w hotelu?

"Hotel Paradise" funduje uczestnikom rollercoaster uczuć. Każdego dnia przekonują się w jaką zaciętą grę grają. Pojawiają się emocje i nieporozumienia. Szczególnie podczas "Pandory", w której uczestnicy muszą szczerze odpowiedzieć na trudne pytania. Tym razem mieszkańcy hotelu postanowili rozliczyć się ze sobą po "Pandorze" co spowodowało wiele konfliktów między uczestnikami.

"Hotel Paradise": Krzysztof i Basia wrócą do siebie? El Dursi: "Zdradzę trochę prywaty"

"Hotel Paradise 5": Całkiem "nowe pary" po sportowej konkurencji

Nowy dzień w "Hotelu Paradise" rozpoczął się sportową konkurencją, w której uczestnicy musieli wykazać się koncentracją i współpracą. Uczestnicy zostali podzieleni na dwa zespoły. Wybór zawodników zależał od singli Dominiki i Michała. Drużyny musiały za pomocą kijka jak najszybciej zebrać znacznie oddalone od nich woreczki. Następnie musieli wrzucić jak największą ilość woreczków do dziury, która znajdowała się kilka metrów przed nimi. Początkowo to drużyna Michała prowadziła. Jednak ostatecznie to lepsze celowanie zawodników ze składu Dominiki zagwarantowało im wygraną w konkurencji. 

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Dominika ostro komentuje kłótnię Oliwii i Kuby

Hotel Paradise Pandora łzy i konflikty
Hotel Paradise/Player.pl

Członkowie wygranej grupy musieli wybrać jedną osobę z przeciwnej drużyny, która nie jest z nimi w parze. Przegrany miał być przywiązany liną do ręki wygranej osoby i do końca dnia wiernie mu służyć. Tym sposobem w "Hotelu Paradise" powstały całkiem nowe połączone ze sobą duety. Wiktoria z Oliwią, Eliza z Michałem, Jay z Grzegorzem, Dominika z Mariką, Sevag z Kubą oraz Konrad z Laurą. 

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Jay trafił do szpitala, teraz mówi o chorobie: "Konsekwencje bywają różne, nawet tragiczne"

Hotel Paradise Pandora łzy i konflikty
Hotel Paradise/Player.pl

"Hotel Paradise 5": Seria nieporozumień po "Pandorze"

Nowi uczestnicy zadomowili się już w "Hotelu Paradise" - przyszedł więc czas na "Szansę od raju", którą wyjątkowo Laura i Grzegorz wybiorą razem. Ostatecznie o tym, kto skorzysta z szansy zadecyduje układ sił w programie. Oznacza to, że w "Hotelu Paradise" pojawi się niedługo nowy mieszkaniec. 

Po wyborze skrzynek nadszedł czas na "Pandorę". Uczestnicy zadawali sobie nawzajem trudne pytania, na które musieli odpowiedzieć szczerze. Tym razem jednak to po "Pandorze" mieszkańcy postawili na prawdziwą szczerość, a między nimi zrodziły się małe sprzeczki. 

Uczestnicy jak zawsze rozpoczęli wieczorną imprezę z tą różnicą, że wciąż byli przywiązani do siebie. Konrad nie mógł oprzeć się na parkiecie swojej partnerce Oliwii nawet kiedy był przywiązany liną do Laury. Przez to szarpał Laurę zbyt mocno. Laurze zrobiło się przykro, że Konrad traktuje ją bez szacunku pomimo zabawy. Konrad nie zrozumiał o co chodzi dziewczynie i konflikt nie został rozwiązany. 

Zobacz także: "Hotel Paradise 5". Eliza wyznaje: "Moja relacja z Jay'em nie wyglądała tak, jak jest przedstawiona"

Hotel Paradise Pandora łzy i konflikty
Hotel Paradise/Player.pl

To był dopiero początek sprzeczek w "Hotelu Paradise". Wiktoria, która od dłuższego czasu obawia się, że jej obecny partner Sevag na "Rajskim Rozdaniu" wybierze Marikę zwróciła mu uwagę, że ten spędza większość czasu z nią. 

Ja myślę, że Sevek się nie stara o mnie - wyznała.

Sevag nie miał łatwo tego dnia, ponieważ także Oliwia wyznała mu, że ma do niego żal. Uczestniczka poczuła się urażona, że ten wyznał Konradowi, że jej nie ufa. Na swoją obronę powiedział jak się czuł, kiedy Oliwia do samego "rajskiego rozdania" nie chciała mu powiedzieć kogo wybierze.  

 Mówiłaś mi jedno, potem zrobiłaś drugie - powiedział na swoją obronę. 

Na szczęście uczestnicy szybko pogodzili się. I choć podczas tego wieczoru było już wystarczająco konfliktów, doszło do ostatniej tego dnia sprzeczki w "Hotelu Paradise". Marika i Dominika poczuły zagrożenie, kiedy widziały jak Kuba i Sevag oraz Wiktoria i Oliwia siedzą razem od dłuższego czasu i świetnie się bawią. Marika nie wytrzymała i powiedziała Kubie co myśli na jego temat. Według niej uczestnik flirtował z Oliwią i nie zachował się fair wobec Dominiki. Atmosfera przed "Rajskim Rozdaniem" coraz bardziej się zagęszcza. Jedno jest pewne, tylu wrażeń podczas jednego dnia dawno nie było w "Hotelu Paradise".

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Eliza łamiącym głosem o stanie zdrowia Jay'a. Druzgocące wyznanie

Hotel Paradise Pandora łzy i konflikty
Hotel Paradise/Player.pl

Wiktoria i Miłosz odpadają z Hotelu Paradise przed finałem
Mat. prasoweMat. prasowe Hotel Paradise
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Wiktoria i Miłosz odpadają z programu: "Jest mi wstyd"
Wiktorii trudno było poradzić sobie z porażką w "Hotelu Paradise". Właśnie z Miłoszem stracili szansę na finał. Polały się łzy.

Finałowy tydzień "Hotelu Paradise" rozpoczął się brutalnym pożegnaniem jednej z par. Do tej pory byli mocno typowani do finału, niestety nieprzewidywalne zasady programu z łatwością "zmiotły" ich z planszy. Kto pożegnał się z "Hotelem Paradise" już pierwszego dnia finałowego tygodnia? Ten werdykt był zaskoczeniem dla wszystkich. Polały się łzy.  "Hotel Paradise 4": Wiktoria i Miłosz opadają z programu  Po ostatnim "rajskim rozstaniu" w walce o finał "Hotelu Paradise" pozostało pięć par: Sara i Michał, Nana i Łukasz, Vanessa i Mateusz, Inga i Janek oraz Wiktoria i Miłosz. Radość z dotarcia do finałowego tygodnia nie trwała jednak długo, ponieważ uczestnicy już kolejnego dnia musieli zmierzyć się z konkurencją, której przegranie wiązało się opuszczeniem programu. Tym razem musieli działać pod presją czasu. Liczyła się nie tylko kondycja fizyczna ale także spostrzegawczość. Niestety tym razem najgorzej poszło Miłoszowi i Wiktorii i to oni jako pierwsi musieli opuścić "Hotel Paradise" w finałowym tygodniu.  Wiktoria miała duży żal do siebie, że nie udało im się poprawnie wykonać zadania z ułożeniem słowa z liter. Ten błąd i najsłabszy czas, pośród par, które również popełniły błędy, sprawił, że to oni musieli spakować walizki. Wiktoria popłakała się przy werdykcie:  Dziękujemy za przygodę. Dużo się działo, jak wiecie. See you na Pandorze. (...) Cieszę się, że tym razem razem wychodzimy - wspomniała o Miłoszu Są plusy - dodał Miłosz  Uczestniczce trudno było pogodzić się z tym, że tak błahy błąd stał się powodem ich eliminacji:  - Mi jest aż wstyd, że normalnie coś takiego ułożyliśmy - Mi też jest wstyd - zgodził się Miłosz  Niestety po raz kolejny okazało się, że...

"Hotel Paradise 2": Dominika i Bartek zostaną parą po programie?
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise 2": Dominika jest wściekła na uczestników! Bartek zmieni zdanie po tym, co usłyszał!?
"Hotel Paradise 2": Dominika jest wściekła na uczestników! Bartek zmieni zdanie po tym, co usłyszał!?

Dominika i Bartek przeżywają właśnie czasy świetności swojej relacji w " Hotelu Paradise ". Wiele musiało się wydarzyć, aby oboje zrozumieli, że są dla siebie stworzeni. Czy darząc się szczerą relacją mogą czuć się bezpieczni w finałowym tygodniu? Dzisiejsza "puszka pandory" była dla nich wyjątkowo trudna. Okazało się, że pozostali uczestnicy nie do końca wierzą w ich szczerą relację. Szczególnie oberwało się Dominice. Czy Bartek, poznając nowe fakty, zawaha się na zbliżającym się "rajskim rozdaniu"?  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Dominika i Bartek będą kontynuować związek po programie? Padły już pierwsze deklaracje! "Hotel Paradise 2": Czy uczucie Bartka i Dominiki przetrwa próbę? Odkąd Bartek wrócił do "Hotelu Paradise 2" wraz z Dominiką tworzą zdecydowanie najzgodniejszą parę. Tych dwoje wpadło sobie w oko już od pierwszego dnia na rajskiej wyspie. Niedługo później pojawił się Artur, który ostatecznie odbił Dominikę, a w efekcie wraz z nią wyeliminował Bartka z programu. Dopiero po czasie uczestniczka zrozumiała, że źle ulokowała uczucia. Powrót Bartka był jak wygrany los na loterii.  Ja powiedziałem, że jak wrócę, to do 3 razy sztuka - mówił o Dominice Podczas dzisiejszej "puszki pandory" najbardziej oberwało się właśnie Dominice i Bartkowi. Uczestnik publicznie zadeklarował uczucia do partnerki:  Zależy mi na niej, bo jednak zbudowaliśmy relację i  wyjaśniliśmy sobie wszystko i daliśmy sobie oboje szansę i nam zależy - mówił Nie wszyscy jednak uważają, że takie uczucia płyną również od Dominiki. Zapytano ją o to, jak to jest, że będąc z Arturem mówiła, że Bartek dla niej nic nie znaczy, po czym po jego powrocie rzuciła mu się w ramiona....

Miłosz z Hotelu Paradise 4
mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Miłosz zdradził sekret produkcji. Co naprawdę działo się na Pandorze?
W finałowym tygodniu czwartej edycji "Hotelu Paradise" Miłosz postanowił zdradzić kulisy randkowego show. Ujawnił kilka sekretów o tym, co na Pandorze działo się poza kamerami.

Tuż przed wielkim finałem "Hotelu Paradise" Miłosz zaplanował małe Q&A, które już wcześniej obiecał swoim fanom. Uczestnik, którego widzowie musieli pożegnać dosłownie kilka dni temu, nie mógł uniknąć pytań o randkowe show TVN7. Oczywiście większość internautów interesowały kulisy popularnej produkcji oraz relacje z innymi osobami. Podczas Q&A Miłosz został zapytany między innymi o to, co tak naprawdę działo się na Pandorze. Podzielił się również swoją reakcją na odpadnięcie z "Hotelu Paradise" Mateusza i Vanessy, a także opisał relację z Ingą. "Hotel Paradise 4": Miłosz zdradza kulisy Pandory. Niektórzy mieli "podwójne wakacje" Od finału 4. edycji "Hotelu Paradise" dzieli nas zaledwie weekend! Już w poniedziałek, 6 grudnia, dowiemy się czy to Nana i Łukasz, a może Sara i Michał zmierzą się w próbie Złotej Kuli. Tymczasem emocje po finałowej Pandorze jeszcze nie opadły, a byli uczestnicy show ochoczo komentują wydarzenia minionej nocy. Swoją opinią na temat finałowej Pandory podzielił się Janek , który przez zachowanie swojej partnerki Ingi oraz pozbycie się z show Vanessy i Mateusza, musiał pożegnać się z finałem. Do ostrych słów na Pandorze odniosła się również Launo, a prowadząca program Klaudia El Dursi zdradziła kulisy nagrywania półfinałowego odcinka . Teraz sprawę postanowił skomentować także Miłosz. Internauci zasypali Instagram telewizyjnego partnera Wiktorii pytaniami o "Hotel Paradise". Fani chcieli wiedzieć, czy uczestnicy, którzy odpadli z randkowego show, jeszcze raz przylecieli na Zanzibar, by pojawić się na Pandorze. Okazało się, że rzeczywiście, niektórzy odwiedzili rajski Zanzibar dwukrotnie. - Tak, przyleciały jeszcze raz - te osoby, które odpadły na...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik