Oliwia o seksie z Kubą w Hotelu Paradise 5
Instagram @oliwia_hotelparadise5_official
TV-Show

"Hotel Paradise 5": Oliwia komentuje gorące sceny z Kubą: "Niczego nie żałuję"

Oliwia i Kuba po upojnej nocy w "Hotelu Paradise"! Uczestniczka zabrała głos: "Od początku, gdy weszłam do hotelu miałam tylko go w głowie"

Oliwia i Kuba z "Hotelu Paradise 5" poszli na całość. Zdecydowali się na seks w programie, a ich krok wywołał niemałe kontrowersje. Oliwia postanowiła zabrać głos po odcinku i skomentowała, dlaczego zdecydowała się na zbliżenie z Kubą: 

Od początku, gdy weszłam do hotelu miałam tylko go w głowie.

Wyznała, że zrozumiała, że musi walczyć o swoje uczucia za wszelką cenę! 

"Hotel Paradise": Marietta i Patryk na pierwszy taniec wybrali utwór z "Rolnik szuka żony"! Wiemy, dlaczego

"Hotel Paradise 5": Oliwia komentuje seks z Kubą

Ostatnie odcinki "Hotelu Paradise 5" dostarczyły widzom wielu emocji. Podczas wieczoru eliminacyjnego okazało się, że program opuszczają aż dwie osoby. Zdecydowanie takiego "Rajskiego Rozdania" jeszcze nie było. Na początku z programem pożegnała się Dominika, dotychczasowa partnerka Kuby, a następnie z "Hotelu Paradise" wyrzucony został Sevag, co wywołało sprzeciw widzów. Jakby tego było mało to Oliwia i Kuba zdecydowali się na seks w "Hotelu Paradise", tuż po tym jak sparowali się na "Rajskim Rozdaniu". Ten duet zdziwił nawet uczestników, ponieważ chwilę wcześniej pomiędzy Oliwią a Kubą doszło do awantury. Uczestniczka wytknęła mu, że źle traktuje kobiety i gdyby nie program nie chciałaby nawet mieć z nim kontaktu. Jednak jak widać... jedno "Rajskie Rozdanie" mogło zmienić wszystko. 

Na Oliwię i Kubę po upojnej nocy w "Hotelu Paradise" spadł ogromny hejt od widzów. Oliwia postanowiła skomentować seks z Kubą w "Hotelu Paradise" oraz odnowioną relację z nim we wpisie na Instagramie. 

Byłam zła. Byłam bardzo zła. Nie wiedziałam co robić tak naprawdę. Za bardzo wszystko siedziało mi w głowie. Dlatego pomyślałam, ze najlepiej będzie jak nie zrobię nic, lecz emocje ciągle we mnie z dnia na dzień były coraz większe. Było mi bardzo przykro, lecz jestem osoba, która nie pokazuje swoich prawdziwych emocji obcym ludziom i trzymam wszystko w sobie. Jak jestem sama to od razu wszystko wypływa samo.

Screen programu "Hotel Paradise"/Player.pl

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Eliza i Jay są parą po programie? Miało ich zdradzić to nagranie!

"Hotelu Paradise": Oliwia nie żałuje seksu z Kubą w programie 

Oliwia z "Hotelu Paradise" przyznała, że zauroczenie w Kubie, które miała niemalże od wejścia do programu, nie zniknęło wraz z pojawieniem się Dominiki. Z wpisu Oliwii można wywnioskować, że odejście rywalki dało jej poczucie, że powinna zawalczyć o swoje uczucia. 

Od początku, gdy weszłam do hotelu miałam tylko go w głowie. Niestety nasze drogi musiały się rozejść na siłę jak każdy wie, a jak nie to przypomnę, ze zostaliśmy rozbici 😉 Wtedy tez doszło do mnie, że to nie jest sielanka tylko gra. Chcesz to walcz. Wybierz czy jesteś lwem czy owcą. A to już w Twoich rękach pozostanie jak dalej się ta gra potoczy, jaka strategie wybierzesz.

A jak Oliwia komentuje moment seksu z Kubą w "Hotelu Paradise"? 

Widocznie tak musiało być. Mieliśmy kłótnie i to sporo kłótni, ale to one pokazały ze nam nadal w jakimś stopniu zależy na sobie. Że coś nas ciągnie.
Czas pokazał co los miał dla nas zaplanowane. Niczego nie żałuje. Wszystko jest zapisane w gwiazdach. Zawsze coś dzieje się po coś.

Oliwia komentuje seks z Kubą w Hotelu Paradise 5
Instagram @kubi_hotelparadise5_official

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Skandaliczne zachowanie Konrada rozczarowało nawet Pana Lektora!

Kuba również odniósł się do seksu z Oliwią w "Hotelu Paradise". Nie ukrywał, że internauci zasypali go prośbami o komentarz w tej sprawie. Zwrócił jednak uwagę fanów na szczegół, że montaż wskazuje na to, że ich zbliżenie nie odbyło się tuż po odejściu Dominiki z programu. Na uczestników spadł olbrzymi hejt a widzowie zastanawiają się czy Dominika wybaczyła Kubie seks z Oliwią w "Hotelu Paradise". 

Kuba tłumaczy się z seksu z Oliwią w Hotelu Paradise
Instagram @kubi_hotelparadise5_official

Hotel Paradise 2: związek Dominiki i Artura wisi na włosku?
Mat. promocyjne
Newsy
Łzy Dominiki w "Hotelu Paradise 2". Artur kończy ich relację! Dopiero teraz naprawdę żałuje wyeliminowania Bartka 
Łzy Dominiki w "Hotelu Paradise 2". Artur kończy ich relację! Dopiero teraz naprawdę żałuje wyeliminowania Bartka 

Ata Postek oczarowała męską ekipę " Hotelu Paradise " swoją osobowością! Niestety dziewczyny mimo dobrego pierwszego wrażenia, wcale nie czują się przy niej pewnie. Artur niespodziewanie oznajmił Dominice, że nic do niej nie czuje i to koniec ich związku. Z kolei Dominika przyznała, że czuje się oszukana i bardzo żałuje, że dała się namówić na wyeliminowanie z gry Bartka. Przez relację z Arturem nie potrafiła powstrzymać łez. Czy nowa uczestniczka Ata tak szybko odbije jej partnera?  Zobacz także:  Siostra fryzjera gwiazd w "Hotelu Paradise 2". Wcześniej przeszła operację plastyczną na antenie TVN. Jak wyglądała przed? Hotel Paradise 2: Artur zostawi Dominikę dla Aty? Ata Postek wprowadziła sporo humoru do "Hotelu Paradise 2", jednak nie wszystkim jest do śmiechu. Szczególnie dziewczynom, dla których nowa uczestniczka okazała się być sporą konkurencją. Nawet zakochana Ania, boi się o Ivana.  Artur, Robert i Ata zaczynają spiskować. Nowa uczestniczka przyznała także Arturowi, że to właśnie on jest najbardziej w jej typie. Uczestnik coraz bardziej zastanawia się co zrobić, gdy nowa faktycznie podejdzie do niego podczas "rajskiego rozdania". Nie ukrywa, że nie jest w jego typie ale swoim charakterem nadrabia wszystko.  Z kolei Dominika coraz mniej komfortowo czuje się w towarzystwie partnera:  To nie jest ten Artur co na początku i ten Artur mi się nie podoba. Czuję się oszukana.  Przyznała, że na początku wszyscy im zazdrościli, jednak aktualna relacja nie ma nic wspólnego z tym, co działo się między nimi na początku.  - Nie przyszedłem tutaj, żeby w układ wejść. Żałujesz, że nie wybrałaś Bartka? - zapytał Artur podczas śniadania - Tak, czasami żałuje - przyznała Ostatecznie Artur postanowił definitywnie zakończyć...

Hotel Paradise 2: związek Dominiki i Artura wisi na włosku?
Mat. promocyjne
Newsy
"Hotel Paradise 2" Dominika płacze za Bartkiem i atakuje Artura: "Jesteś agresywny". Uczestnik wpadł w szał 
"Hotel Paradise 2" Dominika płacze za Bartkiem i atakuje Artura: "Jesteś agresywny". Uczestnik wpadł w szał 

Dominika bardzo przeżywa rozstanie z Arturem. Czuje się oszukana przez byłego partnera. Podczas dzisiejszej "pandory" zarzuciła mu kłamstwo oraz określiła "agresywnym", co wytrąciło go z równowagi! W pewnym momencie polały się łzy. Dominika coraz bardziej żałuje, że nie wybrała Bartka, kiedy jeszcze miała taką możliwość:  Na tą decyzję duży wpływ miał Artur za co jestem zła, że na to poszłam, bo ja czułam inaczej. Zobaczcie, co jeszcze działo się podczas dzisiejszego odcinka " Hotelu Paradise ". Zobacz także:  Łzy Dominiki w "Hotelu Paradise 2". Artur kończy ich relację! Dopiero teraz naprawdę żałuje wyeliminowania Bartka "Hotel Paradise 2": Dominika i Artur na linii ognia. Uczestniczka ze łzami wspomina Bartka  Rozpad związku Dominiki i Artura nie dotyka tylko samych zainteresowanych. Przerażona jest również Sonia, która obawia się o to, że podczas "rajskiego rozdania" koleżanka będzie próbowała odbić jej Adama i zagrozić jej pozycji w "Hotelu Paradise".  Wiem, że Dominika bardzo chce tu zostać więc będzie chciała mnie wypie*dolić. Będzie musiała podejść albo do Ciebie albo do Adama.  Jednak Dominika wydaje się nie być zainteresowana Adamem. Najlepszym wyjściem dla niej byłoby jakby w programie ponownie mogłaby pojawić się nowa osoba. Ania wspomniała "Bartek wracaj" na co Dominika odpowiedziała:  To był mój największy błąd. Przewidziałam to, ale jestem głupia i zawsze idę w to, co i tak mi się nie uda, ale ja w to kurwa pójdę.  Sonia pocieszyła koleżankę, że Bartek z pewnością nie ma jej tego za złe: Myślę, że tak będzie on na pewno wiedział, że to nie była moja decyzja - wyznała Dominika.  Wspomnienie o niesłusznie wyeliminowanym...

Nana całuje Łukasza w Hotelu Paradise 4
mat. prasowe/TVN7
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Nana szczerze o seksie z Łukaszem! "Żałuję, ale też fajnie, że się wydarzyło"
W "Hotelu Paradise 4" doszło do zbliżenia Łukasza i Nany! Czy żałują? Dziewczyna ma wątpliwości, czy dobrze zrobiła.

"Hotel Paradise" to rywalizacja nie tylko o wygraną i pieniądze, ale przede wszystkim o uczucie. A jak mowa o uczuciach to w grę wchodzi również namiętność, której dali się porwać Nana i Łukasz! Po małej przerwie i niespodziewanym powrocie ich związek szybko przeszedł na kolejny etap. Czy Nana żałuje seksu z Łukaszem? Zobaczcie co mówiła po upojnej nocy! Zobacz także:  "Hotel Paradise": Pan Lektor o związku Nany i Łukasza. Czy był między nimi seks? Nana żałuje seksu z Łukaszem w "Hotelu Paradise 4"? Poniedziałkowy odcinek "Hotelu Paradise" przyniósł sporo emocji - zwłaszcza, że w nocy po imprezie Łukasz i Nana bardzo się do siebie zbliżyli,  o czym dziewczyna poinformowała rano swoje koleżanki. Gdy Wiktoria dopytywała, czy chodzi o seks, Natalia potwierdziła i zaraz potem dodała, że ma mieszane uczucie w związku z tym faktem: Mam mieszane uczucia do tego, bo fajnie było, ale jak rano wstałam,  to tak że źle czuję się ze sobą, ale mi się podobało i nie wiem co powiedzieć - mówiła wyraźnie speszona. W ciągu dnia Nana dalej miała problem z tym, że rzeczywiście przespała się z Łukaszem: Relacje mam koleżeńskie, ale z Łukaszem jest coś innego i czułam, że mogłam sobie pozwolić na coś więcej [...]  Ciągle mam coś w sobie, że żałuję , ale też fajnie, że się wydarzyło, cały czas sobie myślę i zmieniam i mam pokręcone myśli na ten temat - przyznała szczerze Nana. Zobacz także:   "Hotel Paradise 4" Nana udawała "głupią małolatkę" w programie?! Teraz się tłumaczy Nana na moment zapomniała o Łukaszu, kiedy po grze, która odbyła się na plaży, wraz z nowym Łukaszem musieli wytypować, który z uczestników ma opuścić "Hotel Paradise"! Decyzję...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik