Kuba zostawi Oliwię po upojnej nocy w Hotelu Paradise 5?
Mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise 5": Kuba żałuje namiętnych chwil z Oliwią! "Nie mamy żadnej relacji"

Kuba, po upojnej nocy z Oliwią z "Hotelu Paradise", proponuje Wiktorii stworzenie pary! "Nie połączyła was ta para? Nic? " - pytała zdumiona.

Czyżby Kuba szybko pożałował, że poszedł z Oliwią na całość? Tuż po tym, jak uczestniczka opowiedziała dziewczynom, do czego doszło pomiędzy nią a Kubą, uczestnik odbył z Wiktorią zaskakującą rozmowę. Czyżby nie zamierzał kontynuować relacji z Oliwią? 

Powiedz mi, czy my się sparujemy? - zapytał wprost Wiktorii.

Piękna blondynka była zdziwiona odpowiedziami Kuby, gdy zapytała o to, co dzieje się pomiędzy nim a Oliwią. 

"Hotel Paradise": Marietta i Patryk na pierwszy taniec wybrali utwór z "Rolnik szuka żony"! Wiemy, dlaczego

"Hotel Paradise 5": Kuba żałuje seksu z Oliwią? 

Kuba i Oliwia nie tracą czasu w "Hotelu Paradise". Chociaż po dołączeniu do programu Dominiki ich drogi się rozeszły, to gdy odpadła podczas "Rajskiego Rozdania", ponownie wylądowali ze sobą w parze. Jak się okazało nie tylko w parze ale również i w łóżku. Oliwia i Kuba uprawiali seks w "Hotelu Paradise" a fakt ten zszokował widzów. Oliwia skomentowała seks z Kubą i przyznała, że niczego nie żałuje. I chociaż Kuba komentował seks z Oliwią po emisji odcinka, wygląda na to, że tuż po samym zbliżeniu, nie do końca podchodził do tego tak entuzjastycznie jak jego partnerka. 

Oliwia postanowiła podzielić się swoją tajemnicą i opowiedziała o upojnej nocy z Kubą koleżankom z programu. Dziewczyny nie potępiły ich, jednak nie kryły swojego zaskoczenia. Wiktoria, która do tej pory miała doskonałe kontakty z Kubą w "Hotelu Paradise" odbyła w z nim poważną rozmowę, z której może wynikać, że... Kuba żałuje, że uprawiał seks z Oliwią a w dodatku... próbował zmienić parę?!

Kuba o seksie z Oliwią w Hotelu Paradise
Mat. prasowe

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Marika o seksie Oliwii i Kuby: "Słabo bardzo wyszło"

Kuba nie był zadowolony, że Oliwia opowiedziała wszystkim o tym, co między nimi zaszło. Przy okazji rozmowy postanowił podpytać Wiktorię o stworzenie wspólnej pary. Jego postawa zaskoczyła uczestniczkę: 

- Po co ona takie rzeczy gada? - mówił zmieszany Kuba
- Takie to znaczy jakie? 
- A o czym ty mówisz do mnie? Powiedz mi, czy my się sparujemy? - zapytał wprost.

Oliwia o seksie z Kubą w Hotelu Paradise 5
Instagram @oliwia_hotelparadise5_official

Zobacz także:  "Hotel Paradise 5": Jay komentuje upojną noc Oliwii i Kuby. Opublikował wymowne nagranie

Wiktoria nie kryła zaskoczenia tym pytaniem. I chociaż Kuba nie poruszył kwestii zbliżenia z Oliwią wprost, Wika naprowadziła go na trop tego, czego się dowiedziała: 

- A czemu ty się chcesz ze mną sparować, skoro masz taką fajną relację? 
- Jaką relację? Nie mamy żadnej relacji, mi się wydaje, że nie.
- Nie połączyła was ta para? Nic? 
- Nic, To jest zbyt świeże, żeby coś mówić o takich rzeczach. 
- No to może... Może się sparujemy, jak powiesz mi otwarcie, co masz powiedzieć
- Nie chce nic mówić otarcie. 
-Domi, Domi, Domi wyszła. 
- Wika... Przestań, plis. 
- Jak się z tym czujesz? 
- Źle chyba. 

Wiktoria mimo całej sympatii do Kuby zaczęła się zastanawiać, czy jest sens wchodzenia z nim w pakty, kiedy tak szybko przychodzi mu zmiana partnerek: 

Myślę, że jesteś graczem, bo jesteś fu*k boy - zakończyła rozmowę. 

Myślicie, że relacja Kuby i Oliwii zakończy się tak szybko, jak się zaczęła? A może udało im się przetrwać? 

Wiktoria Kozar dołaczyła do Hotelu Paradise 5
Mat. prasowe

"Hotel Paradise 4":Wiktoria tłumaczy swoje zachowanie po awanturze z Łukaszem i odejściu z programu
SCREEN PROGRAMU "HOTEL PARADISE"/PLAYER.PL
TV-Show
"Hotel Paradise": Wiktoria wróci do programu?! "Wejdzie z Miłoszem" podejrzewają fani
Zakończenie ostatniego odcinka "Hotelu Paradise" zaskoczyło fanów programu. "Szykuje się akcja, jakiej jeszcze w hotelu nie było" mówił Pan Lektor, a fani są pewni, że Wiktoria tylko na chwilę pożegnała się z show.

To jednak jeszcze nie koniec przygody Wiktorii w "Hotelu Paradise"? Szykuje się zaskakujący zwrot akcji w kolejnym odcinku programu? Takie pytanie zadają sobie chyba wszyscy fani randkowego show Telewizyjnej Siódemki. Chociaż w ostatniej odsłonie hitu stacji Wiktoria usłyszała od Klaudii El Dursi, że musi spakować swoje walizki i pożegnać się z programem, to kilka minut później widzowie zobaczyli i usłyszeli coś, czego się nie spodziewali... Wiktoria po raz drugi wróci do "Hotelu Paradise"? W ostatnim odcinku "Hotelu Paradise" emocje sięgnęły zenitu. Podczas Rajskiego Rozdania Wiktoria i Inga stanęły za Łukaszem, a ten zdecydował, że nie chce być dłużej w parze z Wiktorią, która musiała opuścić program. Wiki nie ukrywała złości i naprawdę ostro podsumowała zachowanie nowego uczestnika. Podczas pożegnania ostrzegała całą grupę przed byłym partnerem. - Od pierwszej chwili, jak Łuki wszedł do Hotelu to była jedna wielka intryga z jego strony, na każdego z was coś kombinował. Pierwszego dnia, po przebudzeniu powiedział mi wprost, że myśli o tym, jak dostanie immunitet i wywali Przemka z "Hotelu Paradise". Po prostu uważajcie, z kim jesteście blisko bo jego plan był taki, żeby każdemu się przypodobać, żeby mieć otwarte drogi w każdą stronę - mówiła zdenerwowana Wiktoria. Zobacz także:  "Hotel Paradise": Awantura Wikorii i Łukasza. Tak ostro jeszcze nie było! Wiktoria spakowała swoje walizki i opuściła "Hotel Paradise", a po chwili widzowie zobaczyli jej  zaskoczoną minę kiedy jechała samochodem po plaży. O cholera, odnoszę wrażenie, że szykuje się akcja, jakiej jeszcze w hotelu nie było - skomentował tajemniczy Pan Lektor.  Czy to oznacza, że Wiktoria wróci do "Hotelu Paradise"? Widzowie...

Ania z "Love Island" i Kuba z "Hotelu Paradise"
Mat. prasowe
TV-Show
Ania z "Love Island 3" i Kuba z "Hotel Paradise 3" są parą? Jest komentarz uczestniczki hitu Polsatu! 
Internauci zaczęli podejrzewać, że Ania spotyka się z Kubą. Teraz uczestniczka "Love Island" odpowiedziała na pytanie o ich relację!

Ania z "Love Island" podczas relacji na InstaStories odpowiedziała na pytania fanów i zdradziła, co łączy ją z Kubą z "Hotelu Paradise"! Czy uczestnicy randkowych programów z konkurencyjnych stacji są parą? Czy to właśnie u boku Kuby znalazła szczęście po rozstaniu z Czarkiem? Jest szczery komentarz Ani! Sprawdźcie, co zdradziła na Instagramie. Ania z "Love Island 3" zdradziła, co łączy ją z Kubą z "Hotelu Paradise 3" Ania wystąpiła w trzeciej edycji "Love Island" i razem z Czarkiem dotarła aż do finału programu. Niestety, ostatnio okazało się, że związek pary nie przetrwał próby czasu i byli uczestnicy hitu Polsatu ogłosili swoje rozstanie.  Po pierwsze chciałam zaznaczyć, że będąc w programie bardzo się do siebie zbliżyliśmy, ale życie po programie jest zupełnie inne i dużo weryfikuje. [...] No i chcieliśmy Wam powiedzieć, że po prostu nie jesteśmy razem. Zostajemy na stopie przyjacielskiej - powiedziała wówczas Ania. Co ciekawe, kilka dni później Ania pokazała w sieci nagranie na którym towarzyszył jej... Kuba z trzeciej edycji "Hotelu Paradise". Okazało się wówczas, że razem wybrali się do Zakopanego.  Wspólny wypad w góry wzbudził wśród internautów podejrzenia, że Ania i Kuba mogą być parą. Czy tak jest? Ania zdementowała wszystkie plotki i zapewniła, że nie spotyka się z Kubą. Czy jesteś z Kubą z Hotelu Paradise 3? - zapytał jeden z internautów. Nie, nie jestem. Z Kubą tylko się kumplujemy. Przecież Kuba namówił mnie na udział w "Love Island" więc jakbym mogła z nim być...- śmiała się Ania. Jak widać, Anię i Kuba łączy jedynie przyjaźń. Zobacz także:  "Hotel Paradise": Krzysztof wyrzuci Basię z...

"Hotel Paradise 4": Wiktoria pokazała mamę. Wyglądają jak... klony!
SCREEN PROGRAMU "HOTEL PARADISE"/PLAYER.PL
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Wiktoria o terapii i nękaniu w show. "Doświadczyłam drugiej traumy życiowej"
Wiktoria z "Hotelu Paradise" opowiedziała fanom o terapii, której się poddała i życiowych traumach. Sama nie ma wątpliwości, że była nękana w trakcie nagrywania randkowego show.

Historia Wiktorii z "Hotelu Paradise" wywołała wielkie kontrowersje zarówno wśród uczestników programu TVN7, jak i widzów. Dziewczyna w pewnym momencie stwierdziła, że producenci randkowego show pokazali ją w niekorzystny sposób. Oświadczyła też, że udział w czwartej edycji miał na nią zgubny wpływ i skończyła z załamaniem nerwowym. Twórcy w odpowiedzi podkreślili, że zareagowaliby, gdyby komukolwiek z ekipy na Zanzibarze działa się krzywda. Niedawno Wiktoria z "Hotelu Pardise" poprowadziła live'a na swoim Instagramie, w którym opowiedziała fanom o osobistych problemach. Uczestniczka show przyznała, że od pewnego czasu chodzi na terapię. Ujawniła również, że w życiu spotkały ją traumy. Dała jasno do zrozumienia, że na rajskiej wyspie padła ofiarą nękania. Co spotkało Wikę? "Hotel Paradise 4": Wiktoria odcięła się od produkcji Po zakończeniu czwartej edycji "Hotelu Paradise" Wiktoria - w przeciwieństwie do większości uczestników - nie czuła, że udział w randkowym show otworzył jej drzwi do kariery w mediach. Podczas gdy członkowie ekipy z Zanzibaru wspólnie imprezowali i opowiadali fanom o tym, jak bawili się w rajskim hotelu, Wika niemal całkowicie odcięła się od produkcji TVN7. Na jej profilu na Instagramie pojawiło się kilka mocnych wpisów, z których wynika, że ma duży żal zarówno do kolegów i koleżanek oraz twórców programu. Obwiniła ich między innymi za swój zły stan psychiczny. Zobacz także:   "Hotel Paradise 4": Nana i Łukasz wbijają szpilę Miłoszowi i Wiktorii?! "I co teraz?" Wiktoria nie pojawiła się na imprezie z okazji finału "Hotelu Paradise". Dała jasno do zrozumienia, że nie utrzymuje kontaktów z większością...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik