"Hotel Paradise 5": Kasper tłumaczy się z wyrzucenia Anity z show. Żałuje swojej decyzji?
Screen programu "Hotel Paradise"/Player.pl
TV-Show

"Hotel Paradise 5": Kasper tłumaczy się z wyrzucenia Anity z show. Żałuje swojej decyzji?

W "Hotelu Paradise" strategia powoli zaczyna wygrywać z uczuciami. Czy Kasper pożałował, że uratował Dominikę kosztem Anity? Jest komentarz!

Finał 5. edycji "Hotelu Paradise" coraz bliżej, a to oznacza, że gra robi się coraz bardziej zacięta. Ostatnio z luksusową willą w Panamie pożegnali się Konrad i Anita. On opuścił program w wyniku bezlitosnej konkurencji, blond piękność została wyeliminowana przez Kaspra, któremu ufała. Jak chłopak z perspktywy czasu ocenia swoją decyzję? To był dobry ruch?

"Hotel Paradise": Marietta i Patryk na pierwszy taniec wybrali utwór z "Rolnik szuka żony"! Wiemy, dlaczego

"Hotel Paradise 5": Kasper tłumaczy się z wyrzucenia Anity z show

Za nami kolejne "Rajskie Rozdanie", które dla części uczestników było wyjątkowo szczęśliwe, dla innych jednak oznaczało pożegnanie się z nadzieją na miłość i główną nagrodę w postaci 100 tys. złotych. "Hotel Paradise" opuścili Anita i Konrad, a w sieci zawrzało. Internauci nie zostawili na Kasprze suchej nitki, a wszystko przez to, że wolał postawić na strategię i ocalenie w programie Dominiki, niż spróbować stworzyć głębszą relację z piękną, otwartą na uczucia dziewczyną.

- Dominika została, zacznie się knucie, żeby Oliwie wywalić i Kasper też na lodzie zostanie. 

- Dramat. Chyba to nie do końca była jego decyzja 🤔

- Chyba jakaś ustawka produkcji tutaj była... Dziwne by było, gdyby Domi, która weszła na Pandorze wyleciała na rajskim - burzyli się fani na oficjalnym instagramowym profilu "Hotelu Paradise".

Kasper nie wytrzymał i postanowił zabrać głos w sprawie. Na jego instagramowym koncie pojawiło się zdjęcie z Dominiką opatrzone obszernym oświadczeniem obojga uczestników.

Zobacz  także: "Hotel Paradise 5": jest reżyserowany? Jeden z uczestników się wygadał! 

- Na dzisiejszym RR podeszły do mnie dwie wspaniałe kobiety, lecz niestety jedną z nich musiałem pożegnać i była to Anita, wybór dla mnie był w miarę prosty bo postawiłem na moją przyjaciółkę, ale nie był to dla mnie przyjemny moment ponieważ Anitka zasłużyła na to by być o wiele dłużej z nami w hotelu... - przyznał Kasper.

Również Dominika postanowiła odnieść się do decyzji swojego obecnego programowego partnera. Co więcej zdradziła, dlaczego na "Rajskim Rozdaniu" podeszła do Kaspra, nie zaś do Kuby, do którego jeszcze niedawno żywiła silne uczucia.

- Ponowne moje wejście i od razu rzut na głęboką wodę. Czy od razu po pandorze miałam jakiś plan ? Miałam. Czy się zmienił? Dosyć szybko. Dzisiaj na rajskim rozdaniu podeszłam do Kaspra - do mojego przyjaciela nie tylko już hotelowego. Mój wybór był prosty, chciałam zostać w hotelu i chciałam ten czas spędzić z kimś u boku z kim będę czuła się swobodnie i dobrze. Myślę, ze możemy daleko zajść jako para friends Graczyków 🫢 Taki mamy raj 🦋 - przyznała Dominika.

Screen programu "Hotel Paradise"/Player.pl

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Dlaczego Dominika o wszystko obwiniła Oliwię, a nie Kubę? Jest komentarz

Warto podkreślić, że takie posunięcie było naprawę dość ryzykowne nie tylko dla Kaspra, ale też Dominiki. Czy tym samym atrakcyjna tancerka postanowiła raz na zawsze przekreślić swoją relację z Kubą, a może podejście do Kaspra na "Rajskim Rozdaniu" było jedynie taktyką na tzw. "przeczekanie" i niebawem Domi po raz kolejny spróbuje odbić Oliwii Kubę?

- Kasper zostałeś kołem ratunkowym dla Dominiki 😂 Masakra 🤬🤬🤬

- Dominika została może dalej z siebie robić ofiarę, i nawoływać do nielubienia Oliwki. Gadać, że najchętniej by ją wywaliła. Nie Kubę tylko Oliwkę. Dziwie się innym że nikt nie widzi tego, ze to Oliwia była pierwsza z Kubą a Doma się wbiła, fakt Kuba z nią był ale pociąg do Oliwii został, co było widać. Doma to czuła dlatego dziwię się, że oczekiwała nie wiadomo czego - irytują się internauci.

Screen programu "Hotel Paradise"/Player.pl

Przypominamy, że tuż po powrocie Dominiki do "Hotelu Paradise" między nią, Oliwią i Kubą doszło do słownych przepychanek. Gdy tylko uczestniczka dowiedziała się o upojnej nocy tej dwójki nie mogła pogodzić się z zachowaniem koleżanki i byłego programowego partnera.

Myślicie, że Domi spełni swoje zapowiedzi i doprowadzi do wyrzucenia Oliwii z rajskiego hotelu, bo po raz kolejny sparować się z Kubą?

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Oliwia gorzko o spięciu z Dominiką. "Grupa została zmanipulowana"

Jak w przeszłości wyglądała Dominika z Hotelu Paradise?
mat. prasowe

Ata Postak dołączyła do "Hotelu Paradise 2"
Mat. prasowe
Newsy
"Hotel Paradise 2": Ata wybrała naprawdę mocnego zawodnika! "Teraz będą się nas bać". Ten duet może zagrozić innym? 
"Hotel Paradise 2": Ata wybrała naprawdę mocnego zawodnika! "Teraz będą się nas bać". Ten duet może zagrozić innym? 

Ata Postek jako nowa uczestniczka " Hotelu Paradise " miała możliwość rozbicia jednego ze związków, aby sparować się z wybranym uczestnikiem na chwilę przed "rajskim rozdaniem".  Możliwości miała wiele. Uczestnicy zastanawiali się czy wybierze Roberta, z którym znała się jeszcze poza programem, Ivana, który bardzo jej się podoba czy... Artura, który definitywnie zakończył związek z Dominiką. Dziś nadszedł czas decyzji. Jej wybór był zaskakujący! Która z pań trafiła do singlówki?  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2" Dominika płacze za Bartkiem i atakuje Artura: "Jesteś agresywny". Uczestnik wpadł w szał "Hotel Paradise 2": Ata rozbiła związek Dominiki i Artura Ata Postek postanowiła rozbić związek Dominiki i Artura, tym samym to właśnie Dominika musiała przeprowadzić się do singlówki. Czy Arturowi udało się osiągnąć swój cel?  Wyjaśniłem sobie z Dominiką, Ata dołączyła więc dlaczego mam być niezadowolony - podsumował Czy Ata pomoże mu dojść do finału? Uczestnik zapewnia, że w programie nie zakocha się. Jego wcześniejsze doświadczenia miłosne sprawiły, że nie pozwoli sobie już zbyt prędko się zaangażować, jednak czuje, że z aktualną parą może wiele zdziałać w programie:   Teraz już powiem tak, będą nas mieli na celowniku, bo jesteśmy najsilniejszą parą i Ju - powiedział Acie tuż po przeparowaniu Artur ma nadzieję, że Ata podtrzyma swoją decyzję i podejdzie do niego również na "rajskim rozdaniu". Ja teraz jestem w gównianej sytuacji. Dominikę odrzuciłem, bo nie było fal, tutaj wszedłem w nową relację i muszę zaufanie budować. Nie wiem czy mnie wybierze na rajskim - przyznał Razem z Atą zastanawiali się również jaką...

Hotel Paradise 2: związek Dominiki i Artura wisi na włosku?
Mat. promocyjne
Newsy
"Hotel Paradise 2": Artur zostawi Dominikę tuż przed "rajskim rozdaniem"?!
"Hotel Paradise 2": Artur zostawi Dominikę tuż przed "rajskim rozdaniem"?!

Jeszcze do niedawna Dominika i Artur byli jedną z par, która może czuć się pewnie w " Hotelu Paradise 2 ". Artur walczył o swoją partnerkę jak lew. Uniósł się nawet w momencie, w którym Bartek próbował zaprosić uczestniczkę na wspólne śniadanie. Doprowadziło to do naprawdę ostrego spięcia pomiędzy chłopakami. Jednak Dominika zaczyna być coraz mniej pewna swojego programowego partnera. Zaczyna być także nieco zazdrosna o Julię. Czy ma powody? Po dzisiejszej "puszce Pandory" Artur zaprosił Dominikę do poważnej rozmowy:  Jak nie chcesz to nie muszę podchodzić do Ciebie na "rajskim rozdaniu". Przecież nie odpadniesz. Bartek jest singlem i do ciebie podejdzie.  Dominika była zszokowana wyznaniem partnera. Czyżby jej obawy nie były bezpodstawne? Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Robert oświadczył się Magdzie?! Uczestnicy byli w szoku "Hotel Paradise 2": Artur i Dominika nie będą już razem?  Odkąd Artur pojawił się w "Hotelu Paradise 2" jest w parze z Dominiką. Najbardziej ucierpiał na tym Bartek, który aktualnie ponownie jest singlem. To właśnie przez Artura stracił szansę na relację z uczestniczką, chociaż oboje darzą się wielką sympatią. Jeszcze do niedawna Artur walczył o Dominikę jak lew, jednak w dzisiejszym odcinku przyznał:  Nie jestem w żadnen sposób zazdrosny o Dominikę, może dlatego, że zupełnie nic do niej nie czuje, a może dlatego, że potrzebuje o wiele więcej czasu, żeby coś poczuć do niej.  We wczorajszym odcinku Dominika odbyła szczerą rozmowę z Julią, w której przyznała, że widziała jak Artur gładził ją po nodze. Poczuła się również urażona tym, że Artur komplementuje wszystkie dziewczyny oprócz niej. Julia uspokoiła koleżankę, zapewniając, że pomiędzy nią a...

Hotel Paradise 2: Artur i Bartek na wojennej ścieżce o Dominikę
Mat. promocyjne
Newsy
"Hotel Paradise 2": Ostra awantura między Bartkiem i Arturem! Uczestnik wpadł w furię, a poszło o Dominikę!
"Hotel Paradise 2": Ostra awantura między Bartkiem i Arturem! Uczestnik wpadł w furię, a poszło o Dominikę!

Bartek decyzją Soni został singlem. W dzisiejszym odcinku " Hotelu Paradise 2 " doszło do poważnego spięcia pomiędzy nim a Arturem, a to wszystko z powodu Dominiki. Czyżby Bartek próbował odbudować relację z uczestniczką, przez którą jeszcze kilka dni temu płakał? Artur, obecny partner Dominiki był wściekły na programowego kolegę:  Straciłem do niego szacunek  Co takiego wydarzyło się w dzisiejszym odcinku?  Zobacz także:  Drugi sezon "Hotelu Paradise" jest hitem TVN7? Wyniki oglądalności są jednoznaczne! "Hotel Paradise 2": Bartek i Artur na wojennej ścieżce  Dzisiejszy odcinek "Hotelu Paradise" był szczęśliwy dla Ivana i Ani, którzy ponownie w spokoju mogą cieszyć się wspólną sypialnią. Po ostatniej randce Ani z Krystianem, Ivan został wysłany do singlówki. Ania otrzymała szansę powrotu do starego duetu pod warunkiem, że znajdzie nowemu uczestnikowi inną partnerkę. Tym sposobem Krystian został sparowany z Sonią, a Bartek trafił do singlówki, a jego przyszłość w "Hotelu Paradise" wisi na włosku.  Czy poczuł się oszukany przez Sonię, którą dopiero co uchronił przed powrotem do domu podczas "rajskiego rozdania"? "Hotel Paradise" jest jednak nieprzewidywalny. Bartek jako singiel dostał możliwość zaproszenia jednej z uczestniczek na wspólne śniadanie. Okazuje się, że w ekipie dziewczyn może liczyć tylko na Dominikę i to ją właśnie chciał zaprosić na wspólny posiłek. Spotkało się to jednak ze złością Artura:  - Mówisz, że tu furtka jest zamknięta a nagle zapraszasz Dominikę!? - Przecież żartuje - odpowiedział Bartek - Ale Ty sobie nie pomagasz w ten sposób.  - Ale teraz tutaj cię uraziłem. Dobra zjem sobie śniadanie sam....

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik