Atmosfoera w "Hotelu Paradise 4" robi się coraz poważniejsza, ale również sytuacje, które zdarzają się uczestnikom show teraz, są bardzo niepokojące. Launo, jedna z najbardziej krytykowanych za swoje zachowanie uczestniczek, od kilku tygodni mierzy się z potężnym hejtem, a nawet groźbami. Dziś Klaudia poinformowała fanów, że ktoś porysował jej auto i dlatego przestaje czuć się bezpiecznie.

Reklama

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Launo dostaje pogróżki od internautów. Widzowie przekroczyli granice?

Klaudia Launo z "Hotelu Paradise" przerażona skalą hejtu

Launo od samego początku w "Hotelu Paradise 4" nastawiła się na grę i skupia się bardziej na intrygach, niż budowani relacji z Przemkiem. Od samego początku uczestniczka spiskuje również przeciwko Wiktorii - choć zapewnia dziewczynę, że ją lubi, za plecami obmyśla plan, jak ją wyrzucić z programu. Spirala nienawiści skierowana wobec Wiktorii oburzyła widzów, do tego stopnia, że głos zabrał m.in. pan Lektor a także sama stacja TVN! Z kolei Launo stała się najmniej lubianą uczestniczką show. O ile internauci dają temu wyraz w komentarzach, inni przekroczyli wszelkie granice o których właśnie poinformowała na swoim Instagramie!

KADR Z PROGRAMU "HOTEL PARADISE 4"

Spotykająca się z ogromną krytyką Launo dodała wstrząsający post, w którym informuje, że ktoś... porysował jej auto! Klaudia przyznaje, że przestaje się czuć bezpiecznie we własnym domu:

Dużo osób mnie pyta kiedy puszczę filmu z zabiegów i haul z zakupów. Czy reszta obiecanych materiałów, ale szczerze, po dzisiejszej akcji, gdzie porysowano mi auto, nie mam psychicznie siły i nie chcę dawać Wam podstaw kolejnych już bezpodstawnych hejtów. Przestaję czuć się komfortowo we własnym domu. Przestaję czuć się bezpieczne! Sytuacja wyszła poza media. Dziś auto, a co będzie jutro? - pisze przerażona.

Instagram @launokardel

Launo już jakiś czas temu dostawała poważne pogróżki:

Zobacz także

No i są jeszcze gorsze rzeczy, bo ja dostaję codziennie pogróżki, że ktoś wie gdzie mieszkam, że życzycie mi śmierci, nawet, że ktoś mnie potrąci. Ostatnio dostałam taki komentarz, że wie gdzie mieszkam, wie którędy chodzę do pracy i że mnie po prostu rozjedzie - mówiła już jakiś czas temu Klaudia.

To wszystko brzmi naprawdę przerażająco...

Reklama

Zobacz także: "Hotel Paradise": Pan Lektor o przemocy w programie: "Wiktoria nigdy nie prosiła o pomoc"

@launo_hotelparadise, Instagram
Reklama
Reklama
Reklama