Nana w ogniu krytyki po "rajskim rozdaniu" w "Hotelu Paradise"
Mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise 4": Widzowie wściekli na Nanę po wyborze Łukasza! "Dała sobie w twarz"

Nana naraziła się widzom po ostatnim "rajskim" w "Hotelu Paradise". Widzowie są wściekli, że nie dotrzymała słowa Michałowi i wybrała Łukasza...

Takiego obrotu spraw raczej nikt się nie spodziewał, jednak czwarta edycji "Hotelu Paradise" co chwilę przypomina nam, że rajski Zanzibar potrafi być nieobliczalny pod każdym względem. Po tym, jak dziewczyna obiecała byłemu partnerowi Launo bezpieczeństwo, a powrót do Łukasza określiła mianem "strzelenia sobie w twarz", widzowie byli niemal pewni, kto będzie miał 15 minut na spakowanie swoich walizek. Nic dziwnego, że kiedy podczas ostatniego Rajskiego Rozdania z ręki Nany odpadł Michał - znany również jako Mike - widzom trudno było w to uwierzyć. 

Oburzeni fani show w mocnych słowach skomentowali zachowanie Nany. Na uczestniczkę wylała się fala krytyki, a internauci nie szczędzą gorzkich słów. Uważają, że dziewczyna jeszcze pożałuje swojego wybory. Mają rację?

"Hotel Paradise": Klaudia El Dursi o konflikcie dziewczyn z Wiktorią. "To tak nie było, wiem, bo byłam tam"

"Hotel Paradise 4": Nana w ogniu krytyki po wyborze Łukasza

Ostatnie Rajskie Rozdanie w czwartej edycji "Hotelu Paradise" okazało się sporym zaskoczeniem, a kolejnym uczestnikiem, który pożegnał się z programem, był Michał - ulubieniec widzów, który choć dopiero niedawno zagościł na rajskim Zanzibarze, już zdążył podbić ich serca. 

Jak mówił Miłosz, fajnie obudzić się obok kogoś, z kim serio chce się budować relacje. Dziś pójdę za tym, co czuję no i pijemy szampana z Łukaszem - mówiła Nana, kładąc rękę na dłoni Łukasza.

W wyborze uczestniczki może nie byłoby nic dziwnego, gdyby nie fakt, że przed Rajskim Rozdaniem zawarła z Michałem pakt, obiecując, że tego wieczora stworzą parę. Co więcej, po tym jak Łukasz ostatnio sparował się z Vanessą, dziewczyna nie kryła żalu i w mocnych słowach skomentowała zachowanie Łukasza. Dodatkowo przed kamerami Nana wyznała, że już nie ufa chłopakowi i nie zbuduje z nim relacji - po tym, jak w ostatniej chwili zmieniła swoje zdanie, widzowie nie zostawili na niej suchej nitki. 

- Nana zachowała się nie fair..tyle razy przejechała się na Łukaszu...

- "Nie składamy obietnic po alkoholu", a Nana na pandorze "jakbym dala szanse Łukaszowi to tak jakbym sobie dala w twarz" i chyba wtedy nie była po alkoholu... Ona chyba sama siebie nie słucha

- Nana przykład najgorszego człowieka … w twarz kłamała a potem przeprasza bez skrupuły 😎
Michał - Kozak 💪🌴

- Łukasza lubię, ale to co zrobiła Na jest poniżej krytyki. Zero wyrzutów sumienia. Michał pakuje się ze łzami w oczach, a ona się śmieje. Bardzo się na niej zawiodłam... 😔

- Wyszedłeś z klasą :) a ta... jak jej tam :) właśnie walnęła sobie w TWARZ - którą straciła do końca. Niedojrzała małolata

- Nana to mentalne dziecko w ciele dorosłej kobiety - czytamy w komentarzach na oficjalnym profilu programu na Instagramie.

Hotel Paradise 4: Kto odpadł z programu?
Fragment programu "Hotel Paradise 4"

Zobacz także: "Hotel Paradise": Krystian pochwalił się swoim szczęściem! "Powodzenia na nowej drodze życia" piszą fani

Niektórzy z internautów postanowili przypomnieć Nanie jej ostatnie słowa, które skierowała w stronę Łukasza podczas Puszki Pandory:

- „Gdybym jeszcze raz weszła w relacje z Łukaszem, to jakbym sama sobie strzeliła w twarz” 🤡🤡🤡🤡🤡

- Nana na pandorze - „gdybym jeszcze raz weszła w relacje z Łukaszem, to jakbym sama strzeliła sobie w twarz”…
Nana na Rajskim - wypije szampana z Łukaszem 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ hipokryzja level hard!

- Szybko się przestała brzydzić Łukasza, a jeszcze szybciej dała sobie w twarz. Agentka z tej Nany, nie ma co

Co więcej zachowanie Nany skomentował sam Michał! Tuż po emisji odcinka czwartej edycji "Hotelu Paradise", w którym żegnał się z show, Mike opublikował na swoim Instagramie zaskakujący wpis, w którym określił uczestniczkę mianem "dwulicowej". Wygląda jednak na to, że spora grupa widzów jest podobnego zdania, a wielu sądzi nawet, że Nana pożałuje swojego wyboru.

- Szkoda bardzo Michała!😢 Nana się jeszcze przejedzie na Łukaszu

- Nana beznadziejna decyzja… już kilka razy twierdziła, że Łukasza się brzydzi albo czuje się jak śmieć a tu proszę dwulicowa dziewczyna, bez swojego zdania. I ten Przemo szkoda gadać - pisali internauci.

Zobacz także: "Hotel Paradise": Wiktoria pochwaliła się swoim ogromnym sukcesem! "Zrobiłam to"

"Hotel Paradise": Nana komentuje wybór Łukasza

Sądzicie, że internauci mają rację i Nana i Łukasz faktycznie nie stworzą przyszłościowej pary w czwartej edycji "Hotelu Paradise"? To, dlaczego ostatecznie w programie został Łukasz, a nie Michał - znany również jako Mike - skomentowała sama Nana.

W hotelu wszystko zmienia się z godziny na godzinę. Do ostatniej sekundy nie wiedziałam jaki będzie mój wybór. Musiałam wybrać między układem a uczuciem. Z jednej strony miałam osobę miłą dla mnie, ale jedyne co nas łączyło to układ. A z drugiej, osobę, z którą coś mnie łączyło, ale mnie zraniła… - napisała na Instagramie. - Dziś piję szampana z Łukaszem, mam nadzieję, że dokonałam dobrego wyboru❤️🥂.

Na koniec wpisu uczestniczka postanowiła zapytać o zdanie swoich obserwatorów, niestety, niektórzy z nich również nie wierzą w jej relację z Łukaszem!

 

- Za grosz szacunku do samej siebie, dno i wodorosty

- Zdrówko za twoja naiwność... 👏

Ostatecznie jednak Nana dostała również wiele słów wsparcia:

 

- Ludzie zajmijcie się swoim życiem, po co tyle zawiści? To tylko program. Trochę luzu. To nie jest realne życie. Taka jest gra i na tym polega program. To się działo z pół roku temu, co teraz dadzą wasze komentarze?

 

- Według mnie bardzo dobrze zrobiłaś postąpiłaś zgodnie z samą sobą ❤️

Jakie jest wasze zdanie? Nana dobrze zrobiła wybierając Łukasza, czy to może Michał bardziej zasługiwał na pobyt w "Hotelu Paradise?"

Hotel Paradise 4: Michał i Łukasz
Mat. prasowe

Hotel Paradise 4. Michał ostro o Nanie: Okazała się dwulicowa. Odpowiedziała!
Fragment programu "Hotel Paradise 4"
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Michał ostro o Nanie. "Okazała się dwulicowa". Odpowiedziała!
Kiedy Michał opublikował post tuż po odejściu z "Hotelu Paradise 4", nieoczekiwanie odpowiedziała na niego Nana! Do dyskusji dołączyli pozostali uczestnicy, nawet ci poprzednich edycji show! Wpis Michała rozpętał wojnę?!

Za nami kolejne Rajskie Rozdanie w czwartej edycji "Hotelu Paradise". Jak się okazało, tym razem decydujący głos miała Nana i ku ogromnemu zdziwieniu widzów, uczestniczka postanowiła wyrzucić z programu Michała - znanego jako Mike - i ponownie stworzyć parę z Łukaszem! Teraz Mike zdecydowanie nie kryje swojego żalu i tuż po emisji show opublikował na Instagramie zaskakujący wpis, w którym nie szczędził mocnych słów w stronę dziewczyny. A na imprezkach świetnie się ze mną bawisz😌 Kto tu jest dwulicowy - odgryzła mu się w komentarzu Nana. Co więcej, pod wpisem Michała rozpętała się prawdziwa wojna, bo głos zabrali również pozostali uczestnicy "Hotelu Paradise" - nawet ci z poprzednich edycji show! Czyżby tak wyglądał koniec przyjaźni po rajskim Zanzibarze? Michał ostro komentuje decyzję Nany z "Hotelu Paradise 4" Czwarta edycji "Hotelu Paradise" nauczyła nas jednego - tu niczego nie możemy być pewni. Po ostatnim Rajskim Rozdaniu, podczas którego odpadł Michał , w sieci rozpętała się ożywiona dyskusja i tym razem wzięli udział w niej nie tylko fani show, ale również jego uczestnicy. Po tym, jak Nana obiecała Mike'owi, że stworzy z nim nową parę, a ostatecznie wybrała Łukasza, o którym wcześniej nie wypowiadała się zbyt dobrze, uczestnik postanowił skomentować decyzję dziewczyny, używając naprawdę ostrych słów. Niestety, ale słowo, które dała mi Nana, okazało się nic nie warte, przez co dzisiaj opuszczam hotel. Nie zaryzykowałaby niczym, mówiąc mi prawdę - mogła to zrobić chociaż na chwilę przed rajskim! Tymczasem okazała się dwulicowa , ponieważ zapewniała mnie do samego końca, że mogę jej ufać. Dziękuje za piękną przygodę i za świetne wspomnienia, które zostaną ze mną do końca życia.😉  -...

Nana obawia się, że Przemek zamieni ją na Ingę
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise": Nana nie nacieszyła się Łukaszem. Fani: "Karma"
Kasia odbiła Nanie Łukasza i to dzień po "rajskim rozdaniu" w "Hotelu Paradise". Fani nie szczędzą uszczypliwych komentarzy najmłodszej uczestniczce.

Wybór Nany podczas "rajskiego rozdania" w "Hotelu Paradise" zaskoczył wszystkich. Widzowie nie zostawili suchej nitki na najmłodszej uczestniczce, za to że nie dotrzymała słowa danego Michałowi i bez skrupułów odesłała go do domu. Wypomnieli jej również fakt, iż sama mówiła: "gdybym jeszcze raz weszła w relacje z Łukaszem, to jakbym sama strzeliła sobie w twarz". Ostatecznie Nana postawiła na byłego partnera, mimo tego, że tak bardzo się zarzekała. Czyżby odwet za złamanie słowa przyszedł szybciej niż się spodziewała? Zobaczcie, co wydarzyło się w dzisiejszym odcinku.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 4": Widzowie wściekli na Nanę po wyborze Łukasza! "Dała sobie w twarz" "Hotel Paradise": Nana trafia do singlówki. Nowa odbije jej Łukasza na dobre?  Nana coraz odważniej rozdaje karty w " Hotelu Paradise ". Jej związek z Łukaszem początkowo wydawał się być nie do ruszenia, jednak w pewnym momencie uczestnik postanowił zamienić ją na Vanessę. Gdy Nana chwilę przed jednym z "rajskich" dowiedziała się, że Łukasz wybierze inną musiała kombinować. Po odejściu z programu Launo sparowała się z Michałem, któremu obiecała bezpieczeństwo na kolejnych eliminacjach. Czas jednak zweryfikował jej postępowanie i gdy została postawiona przed wyborem Michał albo Łukasz, pomimo swoich wcześniejszych zarzekań ponownie wybrała Łukasza . Widzowie nie ukrywali swojej wściekłości, po tym co zobaczyli na ostatnim "rajskim rozdaniu". Jednak wygląda na to, że sprawiedliwość dopadła Nanę szybciej niż by się tego spodziewała. Do programu dołączyła nowa uczestniczka Kasia . Jako singielka dostała możliwość spędzenia randki z dwoma uczestnikami. Wybrała Łukasza oraz Mateusza i chociaż panowie nie dawali nowej szans, okazało się, że ma...

"Hotel Paradise 4": Kolejny uczestnik pożegnał się z programem! "Śmiechu warte"
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Kolejny uczestnik pożegnał się z programem! Fani będą w szoku! "Śmiechu warte"
O swój dalszy los w "Hotelu Paradise 4" najbardziej martwią się Łukasz i Michał. Kto pożegnał się z programem po Rajskim Rozdaniu?! Rajski Zanzibar potrafi być nieobliczalny.

Z czwartą edycją "Hotelu Paradise" właśnie pożegnał się kolejny uczestnik i tym razem to dziewczyny mogły być spokojne o swoją przyszłość w programie. Takiej decyzji jednak nikt się nie spodziewał. To Rajskie Rozdanie zmieni wszystko na rajskim Zanzibarze?! Zobacz, kto odpadł z kontrowersyjnego show TVN 7! Uwaga - niektórzy mogą się bardzo rozczarować. Kto odpadł z "Hotelu Paradise 4"? Kiedy uczestnicy "Hotelu Paradise" nagle pożegnali Launo, a powitali Janka , los obecnych par na rajskim Zanzibarze stanął pod ogromnym znakiem zapytania. Po tym, jak nowy-stary uczestnik wybrał się na randkę z Sarą i Ingą, nikt nie miał pojęcia, jakie będą tego konsekwencje, a sytuacja w hotelu stała się naprawdę napięta. Co więcej, tuż przed kolejnymi eliminacjami dwie piękności z programu zdecydowanie podsyciły ciekawość widzów. Najpierw o tym, co wydarzy się na Rajskim Rozdaniu powiedziała Nana.  W końcu to ona obiecała Michałowi, że zapewni mu bezpieczeństwo, choć ostatecznie juz sama nie była pewna swoich słów. Co więcej, następnie Vanessa opublikowała post , którym - zdaniem niektórych - mogła zdradzić za dużo. Piękność, która obecnie jest singielką, przez chwilę tworzyła parę z Łukaszem, a więc to również za jej plecami mógłby stanąć uczestnik. Problem tkwi jednak w tym, że to nie Łukasz, a Mateusz ma u niej największe względy. Która z dziewczyn tym razem zadecydowała o tym, kto opuści "Hotel Paradise" i który z panów miał 15 minut na to, by spakować swoje rzeczy? Czy jednak tylko oni są zagrożeni? Sytuacja nabierała jeszcze większych rumieńców, ponieważ w wyniku ostatniej gry Nana i Przemek nie mogą stworzyć nowej pary!        ...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner